мц 6

Статус
Закрита.

Fonex

Снайпер
Доброго здоров'я, Ігор!Так, трошки прикласти рук і любові до неї, ну і грошенят і буде добрий апарат!Удачі у продажу!
 

Varjag229

Слідопит
А по факту?
 

Fonex

Снайпер
Рушничка не з легких, але по факту думаю, що треба міняти чи ще шось робити з деревом, а тоді важити майбутньому власнику!Але продавець - порядна людина і думаю, шо як Вам треба, то зважить і напише невдовзі.З повагою
 

kef

Зброяр
Звуження можна сказати для полювання саме те !...А дерево то не є суттєва проблема.Кожен під себе підганяє чи робиться нове.
 

Иван_777

Мисливець
[QUOTE = "tyrist 1945, post: 773714, member: 22414"] Дерево которое было пивпистолет и скоба идет в комплекте. [/ QUOTE]
А фото можно
 

tyrist 1945

Тигр
Діма, ви помиляєтесь мабуть. Рушницю резервував мисливець для себе по телефону. Він новачок на ресурсі. Так що побачимо.:)
Вызнаете по чему не стоит поздравлять первым покупателя вашего ружья?Есть подозрение что от человека купившего ваше ружье,отчетов с охот с этим ружьем мы не когда дождемся.Могу ошибиться конечно,но не думаю что ошибаюсь.
 

kef

Зброяр
А що є підозра .після купілі дана рушниця буде продаватись у рази дорожче .!?
Я і як тут багатьох учасників форуму натішились рушницями.І не бачу нічого принизливого, якщо полювати навіть з одностволкою чи Тоз-Б - БМ ,чи іж 58.
Дані моделі перекривають майже всі види полювань.
А МЦ 6 цінна тим ,що в такому стані рідко коли трапляються рушниці і по такій ціні.
Це вдале придбання.
 

мц-9к

Новачок
Перепродуваться НЕ буде. Довгий час точно, якщо буде служить. І забагато дорожче(в рази))) ви її, мабуть і не продасте.Тут аби все склалось купить...
 
Статус
Закрита.
Зверху