натаска

Статус
Закрита.

nikelodion

Новачок
можно ли натаскать молодую суку лайку ЗС (1 год) на лису.. как лучше это делать подскажжите плз в личку
 

Мороз

Новачок
Притравити можна але для того потрібна жива лисиця яку закрити в нивелику клітку і ставити напритравку собаці через день два прицьому собаку треба тримати на повотку недавати собаці прамого контакту з лисицьею і сліткувати щоб собака не повиламовала зуби в клітку тільки щоб обгавкувала і незабуваїте похвалити її після обгавкуваня обовясково кожної треніровки спостирігайте за поведінкою собаки чи вона тліє чи горить щоб ви знали чи вартує її притравлювати після 2 тижнів можна випускати лисицю в спиціальний вольєр з якого вона не вискочить а собаку тримати за вольером можна без повотка щоб вона бігала і обгавковала лисицю 2 ,3 тижнів собаку можна пускати в вольер але на поводку і лисиця повина бути в наморднику для того щоб не втравмувати собаки і вона не злякалась всьо має бути поступово і давати короткі контакти щоб собака набералася їді черезчерез 1 місяць можна поскати в вольері собаку на лисицю без намордника щоб собака докінця розоміла ским вона має діло але слідкувати як і засобакою так і за лисицею щоб вони один другого не травмували а тобі брати собаку собою на полюваня і спостиригати за її повидінкою як вона їде по слідові на її риакцію добре спаровувати вже з собакою яка вже добре працює по лисиці щоб вона підтяговала вашу собаку щасливої вам триніровки .Вибачаїте якщо з помилками дуже спішив!!!
 

Мороз

Новачок
Ну що будеш притравляти свою лайку якщо надумайш звиртайся якщо щось буде не зрозоміло чим зможу тим поможу даже якщо втебе нема змоги то хотяби найди когось хто тримае лисів то притрави її хотяби так як я тобі написав в самому початку а якщо собака хороших кровьей вона пойме що її треба і після декіліка виходів на полюваня вона постопово повина начинати працювати не бійся ніколи помогти собаці навести її на слід даной дичі то нема нічого встидного і ніколи незвиртай на подражання других мисливців хто тримав любу мисливську собаку і дрисировав або притравлював він ніколи небуд сміятись і непадай духом все буде нормально я розумію що невкожного є де притравити і час вольери це лишні затрати якщо це всьо робити тоді треба цим займатися тобі проще звернутися до того хто має лисів але нівякому разі недавати зразу прямого контакту тому що собака яка ніколи не полювала на лиса може злякатися і боятися даного звіра і травмуватися.
 

Foks

Мисливець
Я згідний з МОРОЗ.Але лайка не лисячий собака.Для такої справи потрібен Фокс або Ягд.І для загонки лиса у нору Естонець після чого тойже Фокс або Ягд.Я таким способом з під Естонця і двох сук Фокстерєра за сезон беру у районі 20-30 лисів.
 

Мороз

Новачок
Може льюдина не притпочитає норного польюваня і їму нравляця порода собак лайки щоб добирати підранка лиса іполювати в очеретах і лісах він може із лайкою а нащот того що лайка непридназначина для лиса я стим незгідний люба собака буде працьювати по даному звірові це за жиланям власника собаки наяку він дич полюе і наяку притравить.
 

Foks

Мисливець
Ніхто і не каже що лайка погана собака просто як не притравлюй вона тобі того по лису не докаже що норний.Щоб добрати підранка лиса треба його спочатку знайти і підстрелити.
 

роман

Мисливець
Лайку можливо натаскати по лисові, я знаю одного мисливця, в якого лайка працює по сліду з голосом, тобто виконує роботу гончака і доволі успішно. Ця лайка натаскувалася з "робочими" гончаками і переняла від них цей метод роботи. Ви в свою чергу також можете спробувати натаскувати з більш досвідченими собаками. Але це все залежить від того яку задачу Ви ставете перед собакою і що розумієте під роботою собаки. Якщо добір підранка, то про це можна і не турбуватися, просто дати її потріпати добутого лиса декілька разів, а далі мисливський азарт візьме своє, в мене так було з дратхааром. Удачі. З повагою.
 

Foks

Мисливець
Я знаю що лайку можна натаскати по лису у мого знайомого лайка пробувала у нору лізти (нора замала опинилася).Я маю наувазі що лис не кабан він буде тікати а не відбиватися і жодна собака його не дожене а він тікає прямо до нори іщо далі коли лис у норі що лайка зробить?У тата у селі мисливиць дворнягу натаскав з голосом по сліду іде і підранка добирає.Я коли приїхав побачив у шоці був.Не кожна мисливська собака так працює.
МОРОЗ випусти на кабана норного і лайку.Лайка краще працює.Випусти на лиса норного і лайку.Хто краще зробить?
 

роман

Мисливець
В залежності від умов, якщо в норі - обнозначно норний, а якщо в лісі чи камиші - лайка. А на рахунок що "жодна собака його не дожене", були не однократно випадки що лайки, дратхаарі, круцхаарі доганняли і давили лисиць, і для цього призначенні борзі і хорти. З повагою.
 

Foks

Мисливець
роман;1643 сказав(ла):
були не однократно випадки що лайки, дратхаарі, круцхаарі доганняли і давили лисиць
Якщо підранок-згідний.Якщо декілька собак а лис не має простору для маневру-згідний.Один собака крім хортів і борзих здоровому лису на полі у камиші чи лісі нічо не зробить.І хорти з борзими лиса можуть догнати тільки на полі.
 

fox

Мисливець
У мене було три випадки, коли російська гонча виставляла з нори лисицю під постріл!!!! Першого разу я був шокований, а потім привик. Все залежить від собаки - 50% та від хозяїна - 50%. Яжиця працює по зайцю з голосом, ніхто її не натаскував. Зайці-підранки по норам лисичим ховаються, всякого надивишся на полюванні.
 

роман

Мисливець
Foks;1664 сказав(ла):
роман писал:
були не однократно випадки що лайки, дратхаарі, круцхаарі доганняли і давили лисиць
Якщо підранок-згідний.Якщо декілька собак а лис не має простору для маневру-згідний.Один собака крім хортів і борзих здоровому лису на полі у камиші чи лісі нічо не зробить.І хорти з борзими лиса можуть догнати тільки на полі.
Ось силка http://lib.rus.ec/b/97955/read#t7, це книга Петра Осіповича Сауліна "Охота на хищных зверей", в якій описується метод, цитую:"Существует еще один добычливый способ охоты за мышкующей лисицей в поле и степи.Рано утром или под вечер идет охотник с биноклем на груди и ведет на привязи лайку, зорко оглядывая поле. Увидя мышкующую лисицу, направляется к ней против ветра, пользуясь каким-либо прикрытием на пути: овражком, кустиками, бурьяном, лощинкой. Подойдя на такое расстояние, чтобы собака могла зверя увидеть, отвязывает пса и тихо дает ему команду «Вперед!».Натренированный по лисице пес моментально сообразит, что от него требует хозяин, бросится вперед и, заметив зверя, догонит его и задушит.
Приучить лайку брать в поле лисицу не трудно. Вначале собаку натаскивают по рыскающим в охотничьих угодьях кошкам. Если собака от природы злобна и хватает кошку, – значит, пойдет и по лисице. Не плохо дать потрепать молодому псу зараненную лисицу или же натравить ее на молодого лисенка.", а Ви шановний Foks пишете що тільки підранка, а тут існує цілий метод. Я више у пості не писав про підранка, а про цілком здорового лиса, і мені такі випадки знайомі, і не однократно. З повагою.
 

роман

Мисливець
fox;1674 сказав(ла):
У мене було три випадки, коли російська гонча виставляла з нори лисицю під постріл!!!! Першого разу я був шокований, а потім привик. Все залежить від собаки - 50% та від хозяїна - 50%. Яжиця працює по зайцю з голосом, ніхто її не натаскував. Зайці-підранки по норам лисичим ховаються, всякого надивишся на полюванні.
Шановний Fox опишіть буль-ласка, якщо не важко, всі три випадки коли русійська гонча виставляла з нори лиса.
Те що вона гонить зайця без натаски це не дивно, в Росії спочатку нагонюють гончу тільки по зайцю, а потім вона працює і по лисові, і по козі. Велика сила мисливський азарт...
І ще одне питання до Вас, Fox, більше в норі у лиса не було нікого, а то щось нагадує казку "Рукавичка". З повагою.
 

Foks

Мисливець
fox;1674 сказав(ла):
У мене було три випадки, коли російська гонча виставляла з нори лисицю під постріл!!!! Першого разу я був шокований, а потім привик. Все залежить від собаки - 50% та від хозяїна - 50%. Яжиця працює по зайцю з голосом, ніхто її не натаскував. Зайці-підранки по норам лисичим ховаються, всякого надивишся на полюванні.
Як російська гонча влізлася у нору?Це не нора а печера.У мене дві суки г/ш. фокстерєра і 3-х річний кобель ягда з першими дипломами по лису і борсуку інколи не можуть вигнати лиса з нори годинами.Роман дякую за цікаву силку дуже корисна інформація.Може я у чомусь і не правий я полюю тільки 8 років і нічо подібного не зустрічав.Може тому що помішаний на норних собаках.
 

Мороз

Новачок
foks всьозалежить від господара і собаки часом лайка луче може працювати і полисові крім нори і покабану норна собака знею прийшов до нори пустив собаку якшо в норі нічого нема собаку зразу наповодок іначе вона може підняти другу дич і піти за нею аякшо боже борони підніме козу ви її ніколи незнімете зі сліда хіба випадково рахуйте що охота спорчена і вмене на тому тижні так пішла собака і ше дотей пори ненайшлася такшо кожній породі собак є своє які на нори які наполя які наліси!!!!!!
 

Foks

Мисливець
Мороз;1758 сказав(ла):
породі собак є своє які на нори які наполя які наліси!!!!!!
Згідний!!!Але своїх собак на поводку не воджу по полі.Хочте вірте хочте ні але мої собаки і навіть ягд дальше як на 20-30 метрів від мене не іде.При потребі по команді вертаються.Прекрасно добирають усіх підранків.Я своїми норними задоволений і ті люди що узяли від моїх собак щенків теж задоволені.А щенки у мене і у Львові і у Молдавії і у франківську,Камянці,Гусятині,Кременці,Чернівцях.Як ви казали-усе залежить від того яку задачу ставити перед собакою і як натаскаєте.
 

Мороз

Новачок
Мой ягдтерєри команди виконоють задані мною але коли стає на слід кози це проблема зняти а коли побачать кози собака робляця невпізнаваїмою такщо зараз саме главне знайти собаку вязка вона до козів іхто знає куда вони її завили.
 

fox

Мисливець
Foks-у. А не потрібно мучити, травмувати собак, даючи їм працювати в норі годинами!!! Дайте їм хвилин 15-20 попрацювати, якщо лисиця не вийшла - заберіть собак від нори, а сам почекай біля нори , враховуючи напрям вітру і напрям виходу лисиці, щоб ,коли лис виходить з нори, він не побачив і не почув запаху мисливця. Лисиця в 75% вийде з нори через 20-40 хвилин. А якщо не вийде , то її вже не виженуть і найкращі собаки. За 25 років полювання можу робити деякі висновки.
 

fox

Мисливець
Роману: Моя російська гонча невеликого розміру, а наприкінець сезону вимотується так, що без сльози не глянеш(дуже сильний мисливський азарт), хоча кормлю двічі на день. Першого разу я сам був шокований, коли Найда ввійшла в лисичу нору, а за декілька хвилин вийшла лисиця під влучний постріл, а слідом і собака, причому розвернувшись головою вперед. А був випадок, коли діставала з лисичої нори зайця-підранка.
Чим більше тримаєте собак і чим частіше ходите на полювання, тим більше цікавих, іноді навіть і неймовірних випадків можете спостерігати!!!
 

Foks

Мисливець
Я знаю за цей спосіб,але лис у 2 випадках з 5 виходить.собак я не травмую їх у мене 9,маю кого на зміну пускати,і вони виганяють самих бивалих лисів.Ви мені поясніть як можна відловити собаку після 15 хвилин роботи не наробивши шуму біля нори-це по-перше.По-друге-не знаю які у вас собаки і як працюють,у мене собака,якщо у норі є лис і вона не може його вигнати,вона вийде не швидше як через 45-60 хвилин.
 
Статус
Закрита.
Зверху