охота с гончими

zhuravel

Мисливець
Я хозяину собак не завидую...вот удовольствие получил...от охоты ...потерять собак на одном кабанчике - это занадто...У нас в степной зоне гончаков в районе немного( у нашего егеря два)...но мы с ними прекрастно чистим камыши на лису...очень захватывающие охоты получаются...ихний голос заводит всех собак.Лиса хорошо идёт и ориентироваться хорошо по камышам...Уходит одна иногда далеко...но редко.Ну что сделаешь ... за удовольствие нада платить ...Бензином.
 

Вкладення

AND KOV

Снайпер
Хто за пораненим звіром пускає зграю собак,цеж проти всих законів.
Пускати треба тільки одну.вона тоді більш обережніша,бо згаєю і навідь у двох вони сміливіші і стають менш обережніші.
 

AND KOV

Снайпер
... Для полювання на двох звірів людине ще не вивела породу собак ,це на тигра і кабана...
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
AND KOV;10752 сказав(ла):
Хто за пораненим звіром пускає зграю собак,цеж проти всих законів.
Пускати треба тільки одну.вона тоді більш обережніша,бо згаєю і навідь у двох вони сміливіші і стають менш обережніші.
А звідки ти взяв що він поранений?
 

Kapitan

Снайпер
Поддерживаю полностью AND KOV.Гончак должен работать по той дичи на которую была выведена порода.А по косуле,кабану есть много других хороших пород таких как ягдтерьер,лайка они-то и работают по зверю неплохо и взять зверя мне кажется из под них намного легче.А гончие перевелись потому как есть гончие работяги но "непроходные" на виставках,испитаниях.И есть гончие племенные вся грудь в медалях, стенки нехватает куда дипломы крепить, экстерьер ну просто элита хотя в нынешних рускопегих к примеру высота в холке скоро перегонят догов и бабки за них рубят как за "рідну маму".На охоте таких собак увидиш редко так как главное для них воспроизводство потомства,отсюда и рабочие качества никакие.Нехотел обидеть истинных любителей гончих но увы таких сейчас единицы.ИМХО.
 

fox

Мисливець
Kapitan;10807 сказав(ла):
гончие работяги но "непроходные" на виставках,испитаниях.
Я вижу в этом две основные причины:
Испытание гончих - очень трудный процесс, не сравнить с норными, легавыми, лайками, где почти весь процесс подконтрольный человеку(искуственная нора, вольер, выпуск птицы).
Владельцы гончих в основе люди не богатые, и не в состоянии выложить н-нную сумму(а сумма эта действительно большая, и нет никаких гарантий, что она когда-нибудь окупится) для расскрутки своих питомцев, да и цели таковой они не ставят перед собой.
 

AND KOV

Снайпер
BOGUN;10771 сказав(ла):
AND KOV писал:
Хто за пораненим звіром пускає зграю собак,цеж проти всих законів.
Пускати треба тільки одну.вона тоді більш обережніша,бо згаєю і навідь у двох вони сміливіші і стають менш обережніші.




А звідки ти взяв що він поранений?
БОГУН. Прочитай уважніше ВІТАЛИЙ23,він так пише ...
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
AND KOV;10882 сказав(ла):
BOGUN писал:

AND KOV писал:
Хто за пораненим звіром пускає зграю собак,цеж проти всих законів.
Пускати треба тільки одну.вона тоді більш обережніша,бо згаєю і навідь у двох вони сміливіші і стають менш обережніші.




А звідки ти взяв що він поранений?


БОГУН. Прочитай уважніше ВІТАЛИЙ23,він так пише ...
Я думав що це коментар до відео :) Ти хоча б цитату вставляв щоб було зрозуміло кому і на що відповідаєш.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Kapitan;10807 сказав(ла):
Поддерживаю полностью AND KOV.Гончак должен работать по той дичи на которую была выведена порода.А по косуле,кабану есть много других хороших пород таких как ягдтерьер,лайка они-то и работают по зверю неплохо и взять зверя мне кажется из под них намного легче.А гончие перевелись потому как есть гончие работяги но "непроходные" на виставках,испитаниях.И есть гончие племенные вся грудь в медалях, стенки нехватает куда дипломы крепить, экстерьер ну просто элита хотя в нынешних рускопегих к примеру высота в холке скоро перегонят догов и бабки за них рубят как за "рідну маму".На охоте таких собак увидиш редко так как главное для них воспроизводство потомства,отсюда и рабочие качества никакие.Нехотел обидеть истинных любителей гончих но увы таких сейчас единицы.ИМХО.
Вінігрет :)

Ягдтер"єр - німецький мисливський собака. Використовується для полювання у норах, на кабана і для пошуку підранків(в тому числі козулі) Лайка - виведена для полювання на хутро і деколи використовувалася для полювання на лосі і ведмеді. Ніякого відношення лайка до полювання на кабани не мала! Використовування цих собак для полювання на кабана це збочення. Вони абсолютно до цього не підходять. На тереторії одвічного використовування лайки, як мисливського собаки, не було кабанів!
Інша справа гончаки. З гончаками полювали наші предки на "копито" давно і довгий час! Відносно від недавна з гончаками почали полювати виключно на зайця і лисицю. В Карпатах і на Поліссі залишились гончаки з якими полюють згідно з традицією наших предків на кабани, олені, лосі, ведмеді ітд.(дивись український гірський гончак, білоруський гончак)
 

AND KOV

Снайпер
BOGUN;10885 сказав(ла):
AND KOV писал:

BOGUN писал:


AND KOV писал:
Хто за пораненим звіром пускає зграю собак,цеж проти всих законів.
Пускати треба тільки одну.вона тоді більш обережніша,бо згаєю і навідь у двох вони сміливіші і стають менш обережніші.





А звідки ти взяв що він поранений?



БОГУН. Прочитай уважніше ВІТАЛИЙ23,він так пише ...




Я думав що це коментар до відео :) Ти хоча б цитату вставляв щоб було зрозуміло кому і на що відповідаєш.
Ок, трошки запарився...
 

AND KOV

Снайпер
BOGUN;10893 сказав(ла):
Kapitan писал:
Поддерживаю полностью AND KOV.Гончак должен работать по той дичи на которую была выведена порода.А по косуле,кабану есть много других хороших пород таких как ягдтерьер,лайка они-то и работают по зверю неплохо и взять зверя мне кажется из под них намного легче.А гончие перевелись потому как есть гончие работяги но "непроходные" на виставках,испитаниях.И есть гончие племенные вся грудь в медалях, стенки нехватает куда дипломы крепить, экстерьер ну просто элита хотя в нынешних рускопегих к примеру высота в холке скоро перегонят догов и бабки за них рубят как за "рідну маму".На охоте таких собак увидиш редко так как главное для них воспроизводство потомства,отсюда и рабочие качества никакие.Нехотел обидеть истинных любителей гончих но увы таких сейчас единицы.ИМХО.




Вінігрет :)

Ягдтер"єр - німецький мисливський собака. Використовується для полювання у норах, на кабана і для пошуку підранків(в тому числі козулі) Лайка - виведена для полювання на хутро і деколи використовувалася для полювання на лосі і ведмеді. Ніякого відношення лайка до полювання на кабани не мала! Використовування цих собак для полювання на кабана це збочення. Вони абсолютно до цього не підходять. На тереторії одвічного використовування лайки, як мисливського собаки, не було кабанів!
Інша справа гончаки. З гончаками полювали наші предки на "копито" давно і довгий час! Відносно від недавна з гончаками почали полювати виключно на зайця і лисицю. В Карпатах і на Поліссі залишились гончаки з якими полюють згідно з традицією наших предків на кабани, олені, лосі, ведмеді ітд.(дивись українгський гірський гончак, білоруський гончак)
БОГУН. Піддержую тебе,що до лайок. Німці на кабана полюють з таксами,ягдами і лягавими. А по гончих то я мав на увазі рябих і руських.

Сам рябий він же анг.рос. виведяний був для парфосних полювань ще в далекі часи,і їх держали й полювали з ними великими зграями на вовків,оленів. Вони виганяли звіра з лісів на простори де вже пускали хортів(оленів я тут до уваги не беру). І т.д. Коли смінилися часи і прийшло до нас рушничне полювання,то гончаків перевели вже до одиничних полювань ,смичком парами і т.д.
Лайка-це промислова собака яка все своє життя кормила чукчу.І якщо зараз нашу саму кращу лайку запропонувать чукчі то він її і даром не візьме.
Лайчатники не прийміть це за образу. З пов.

ПС.КАПІТАН. З тобою згоден,щодо грудей в медалях і т.д.. Мені в житті довелося полювати з дідом Пилипом в якого освіта була три класи,але в собаках він мав толк і велике розуміння.Він казав,що в його роки гончі були на вигляд з сьогоднішними не виразними,але які то були тоді вязкі.чутисті собаки. На сьогоднішніх саміх кращих в полюванні гончаків він казав так: "Хренова собака але полювати можна,але я свог Пірата з тойо хриновою сукою не пов'язав би ні за які гроші". Отакий був дід.
 

AND KOV

Снайпер
канюк;10781 сказав(ла):
AND KOV писал:
Для полювання на двох звірів людине ще не вивела породу собак ,це на тигра і кабана...

В літературі описують полювання на тигра із східно-сибірськими лайками.

Я маю на увазі як конкретно на такого звіра. Там ще пишуть, що якщо чукча йде в тайгу на тигра то він бере з собою цілу зграю,а повертаєтьзя ,або з однею ,або з кількома ,або взагалі без них.
 

Джон

Новачок
BOGUN;10893 сказав(ла):
Kapitan писал:
Поддерживаю полностью AND KOV.Гончак должен работать по той дичи на которую была выведена порода.А по косуле,кабану есть много других хороших пород таких как ягдтерьер,лайка они-то и работают по зверю неплохо и взять зверя мне кажется из под них намного легче.А гончие перевелись потому как есть гончие работяги но "непроходные" на виставках,испитаниях.И есть гончие племенные вся грудь в медалях, стенки нехватает куда дипломы крепить, экстерьер ну просто элита хотя в нынешних рускопегих к примеру высота в холке скоро перегонят догов и бабки за них рубят как за "рідну маму".На охоте таких собак увидиш редко так как главное для них воспроизводство потомства,отсюда и рабочие качества никакие.Нехотел обидеть истинных любителей гончих но увы таких сейчас единицы.ИМХО.


Вінігрет :)

Ягдтер"єр - німецький мисливський собака. Використовується для полювання у норах, на кабана і для пошуку підранків(в тому числі козулі) Лайка - виведена для полювання на хутро і деколи використовувалася для полювання на лосі і ведмеді. Ніякого відношення лайка до полювання на кабани не мала! Використовування цих собак для полювання на кабана це збочення. Вони абсолютно до цього не підходять. На тереторії одвічного використовування лайки, як мисливського собаки, не було кабанів!
Інша справа гончаки. З гончаками полювали наші предки на "копито" давно і довгий час! Відносно від недавна з гончаками почали полювати виключно на зайця і лисицю. В Карпатах і на Поліссі залишились гончаки з якими полюють згідно з традицією наших предків на кабани, олені, лосі, ведмеді ітд.(дивись український гірський гончак, білоруський гончак)
Богун,спасибо.не тратьтьте время,пускай умник, наслушавшийся басен,купит литературу и почитает,как и с какими соьаками охотились
 

AND KOV

Снайпер
Джон писал:



BOGUN писал:



Kapitan писал:
Поддерживаю полностью AND KOV.Гончак должен работать по той дичи на которую была выведена порода.А по косуле,кабану есть много других хороших пород таких как ягдтерьер,лайка они-то и работают по зверю неплохо и взять зверя мне кажется из под них намного легче.А гончие перевелись потому как есть гончие работяги но "непроходные" на виставках,испитаниях.И есть гончие племенные вся грудь в медалях, стенки нехватает куда дипломы крепить, экстерьер ну просто элита хотя в нынешних рускопегих к примеру высота в холке скоро перегонят догов и бабки за них рубят как за "рідну маму".На охоте таких собак увидиш редко так как главное для них воспроизводство потомства,отсюда и рабочие качества никакие.Нехотел обидеть истинных любителей гончих но увы таких сейчас единицы.ИМХО.





Вінігрет :)

Ягдтер"єр - німецький мисливський собака. Використовується для полювання у норах, на кабана і для пошуку підранків(в тому числі козулі) Лайка - виведена для полювання на хутро і деколи використовувалася для полювання на лосі і ведмеді. Ніякого відношення лайка до полювання на кабани не мала! Використовування цих собак для полювання на кабана це збочення. Вони абсолютно до цього не підходять. На тереторії одвічного використовування лайки, як мисливського собаки, не було кабанів!
Інша справа гончаки. З гончаками полювали наші предки на "копито" давно і довгий час! Відносно від недавна з гончаками почали полювати виключно на зайця і лисицю. В Карпатах і на Поліссі залишились гончаки з якими полюють згідно з традицією наших предків на кабани, олені, лосі, ведмеді ітд.(дивись український гірський гончак, білоруський гончак)





Богун,спасибо.не тратьтьте время,пускай умник, наслушавшийся басен,купит литературу и почитает,как и с какими соьаками охотились.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
канюк;10781 сказав(ла):
AND KOV писал:
Для полювання на двох звірів людине ще не вивела породу собак ,це на тигра і кабана...
В літературі описують полювання на тигра із східно-сибірськими лайками.
+1
 

Рома2323

Мисливець
Джон;9048 сказав(ла):
Рома2323 писал:
охотится с гончими на копыто...
охочусь на капытных,когдаСначала скажите в каком хозяйстве Вам позволяют приходитса тЯ не могу сказать что я часто ак это загонные охоты и там кроме лаек я других собак и не представляю.ИМХО

Перезвоните МНЕ Рома2323 по номеру 0965793453 ато я не хочу получить красную карточку на щот откуда взялись первые охотничьи собаки и с кем охотились на кпытных я обясню и для чего были выведены лайки и какая ихняя основная работа по какой дичи
Я прекрасно знаю для каких целей выводили лаек.

TOZ-34ER так в каком охот-хозяйстве Вы охотитесь с гончаками на косуль?
 

AND KOV

Снайпер
Рома2323 писал:

Джон писал:

Рома2323 писал:
охотится с гончими на копыто...
охочусь на капытных,когдаСначала скажите в каком хозяйстве Вам позволяют приходитса тЯ не могу сказать что я часто ак это загонные охоты и там кроме лаек я других собак и не представляю.ИМХО


Перезвоните МНЕ Рома2323 по номеру 0965793453 ато я не хочу получить красную карточку на щот откуда взялись первые охотничьи собаки и с кем охотились на кпытных я обясню и для чего были выведены лайки и какая ихняя основная работа по какой дичи



Я прекрасно знаю для каких целей выводили лаек.

TOZ-34ER так в каком охот-хозяйстве Вы охотитесь с гончаками на косуль?


Шан.Джон. Деякі білоруські мисливські господарства,потехеньку почали відмовлятися від полювання на копитних з гончими,в зв'язку з проведеними єксперементами. Експекремент такий,почали полювати на копито з таксами,фоксами і ягдами. Там де полювання проводили з гончими,почалося різке зниження дичини,а це в Білорусії,яка на кількість дичини ніколи не скаржилась. Ось такі результати. Тим більше у нас де дичини кіт наплакав.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
AND KOV

Звідки у Вас така інформація? Дайте лінк. Що означає "почалося різке зниження дичини"? Це якісь хармани.
Є відповідна кількість ліцензій на той чи інший вид копитних. Ліцензійним відстрілом регулюють кількість копитних і немає значення в який спосіб були закриті ліцензії - кількість завжди залишається відповідна до ліцензій. Ми ж не в джунглі: "хто скільки зміг той і стільки добув".
 
Зверху