папковая гильза

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
А от в ТОЗ-БМ 20 калібр, відриває донця гільз, причому лише в лівому стволі, трубка гільзи лишається в патроннику, а донце при відкриванні рушниці перекошує, шо без викрутки і не витягнеш. Навіть не знаю, що з ними робити і викинути шкода, хіба заряджати лиш в правий ствол.
Может что-то с экстрактором? От времени подразбился, люфты, при экстракции перекашивает гильзу - как гипотеза.
 

Patso

Снайпер
Может что-то с экстрактором? От времени подразбился, люфты, при экстракции перекашивает гильзу - как гипотеза.
Та, ні, рушниця не зношена, та йякшо екстрактор був би зношений, то на латунних гільзах і пластикових, видувало б гулі. А вони як нові - йдутьв любий патронник. Просто гільзу рве рівно по краю металевої юбки, а коли рушницю відкриваєш, то екстрактор тягне юбку ж тільки з одного боку, от її і переошує.
 

ivan46

Мисливець
Папковые гильзы - как войлочные пыжи, картонные прокладки. Не все поймут, но многие вспомнят :)
На старых советских ружьях патронники сверлились под папковые гильзы, на подушках стволов было обозначение БУМ.
я коли навіть просто споряджаю в папку одразу приємна ностальгія душу теребить . згадуються приємні моменти з полювання старих часів. гарно сказано що багато хто згадає. дякую
 

ivan46

Мисливець
Всім доброго вечора. придбав сьогодні 100 штук папкових гільз. розуміло що дорожче ніж пласмасова. розуміло що скоріш за все одноразова. про те пів години оглядин обмацування обнюхування а чого тільки сама коробка із кумедними звірьками. І поринув в юність коли батькові помагав споряджати патрони і стає зрозуміло що ті гривні викинуті не дарма а ще якщо будуть і вдалі постріли то взагалі бомбезно. щиро всім зичу хорошого настрою і нехай папкова гільза окрім вдалого пострілу приносить кожному і чудовий настрій
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Продублирую свой пост из темы продажи как раз папковых гильз. Купил я тоже немного "папки", из тех же соображений, что и ivan46 - воспоминания:) Да, еще после выстрела из папковой гильзы обязателен запах пороха:)
Так, приподнять настроение. Гильзы в фирменной коробке тех лет, интересно, рассматриваю. "ГИЛЬЗЫ ОХОТНИЧЬИ ПАПКОВЫЕ ОДНОСТРЕЛЬНЫЕ", партия-калибр-длина, выпуск 1971 год (последняя единичка шариковой ручкой). На коробке штамп: "Розничная цена... 17 коп". О, думаю, халява была! По 17 копеек гильза. Потом присмотрелся - "Розничная цена за 10 шт (!!!) 17 копеек". Вот так.:)
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Всім доброго вечора. придбав сьогодні 100 штук папкових гільз. розуміло що дорожче ніж пласмасова. розуміло що скоріш за все одноразова. про те пів години оглядин обмацування обнюхування а чого тільки сама коробка із кумедними звірьками. І поринув в юність коли батькові помагав споряджати патрони і стає зрозуміло що ті гривні викинуті не дарма а ще якщо будуть і вдалі постріли то взагалі бомбезно. щиро всім зичу хорошого настрою і нехай папкова гільза окрім вдалого пострілу приносить кожному і чудовий настрій
І незабуваємі спогади того часу!!!!Щось і на мене ностальгія насіла!!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Продублирую свой пост из темы продажи как раз папковых гильз. Купил я тоже немного "папки", из тех же соображений, что и ivan46 - воспоминания:) Да, еще после выстрела из папковой гильзы обязателен запах пороха:)
Так,там дійсно було 10 гільз в пачці і ціна 17 коп/пачка!!!
 

Kapitan

Снайпер
Мені запамятався з дитинства один випадок. Коли мене запитали який запах тобі найбільше подобається. Я одразу без роздумів відповів, це запах згорівшого пороху в стріляній гільзі.
При теперішніх порохах і гільзах якось не той запах. А от папка і порох Сокол, це приемні спогади проминуле, дитинство і ще багато чого приємного. Тому тримаю собі біля 70 шт папки так для "спогадів".
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Лично я для себя закрыл вопрос применения таких раз и навсегда, когда, переломив после дуплета ружьё и по привычке посмотрев в каналы стволов, увидел оборванный донный пыж, который остался в 10 см за патронником. В п\а была бы беда... Хотя, имея их несколько тысяч, любил порадовать горличек. На #10 и под "звезду" из фулла бывало очень ничего... Обливаясь слезами, продал от греха.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

Вкладення

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Дык это на новой гильзе такое сталось!
 

Грищенко

Снайпер

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Быть может.
 
Зверху