перезарядка 7,62/39

Статус
Закрита.

оскар

Мисливець
шановні!!! хто має який досвід перезарядки патронів 7,62/39 поділіця будласка! буду вдячний за будь яку інформацію так як про це зовсім нічого незнаю! можливо в когось е якесь відео або креслення станків та приспособ для перезарядки буду також вдячний! та які взагалі види патронів та їх презначення!!!
2007 7.62mm x 39 Various.jpg
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
2 останні - то холостий та макет (учбовий), зеленим раніше відмічали кінчики трасуючих куль, синім - бронебійно-запалюючі. це військове маркування, а мисливські кулі є дуже різні в основному цільнооболонкові та напівоболонкові, також різної ваги в одному калібрі залежно від твісту ствола та кроку нарізів... коротше тут треба перечитати купу інфи...це навіть питання не однієї теми.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Однако, предупреждаю, что согласно сосвременного украинского законодательства самостоятельное заряжание патронов МОЖЕТ БЫТЬ ПРИЗНАНО УГОЛОВНО НАКАЗУЕМЫМ ПРЕСТУПЛЕНИЕМ.
 

оскар

Мисливець
дякую! але за знання непокарають! це тільки теорія!
 

оскар

Мисливець
за спорядження покарають це точно, але ніхто не споряджає а просто вивчае цю справау без закріплення на практиці! як кажуть составу злочену немає немає і покарання! законом незабороненно здобувати знання в різних напрямках, а тема яку я підняв можливо комусь знадобиця в житті, виїде можливо хтось до іншої держави де це дозволяїця та стане споряджати!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ви, хлопці, так відповідаєте, наче я намагаюся скласти на вас протокол за релоадинг!..
Однак, чому я порушив це питання? По-перше, законодавство у нас виписане так, що можна готувати до кожної норми дисертацію, у тому числі - й про законність релоадингу. Я це й зробив у газеті "Полювання та риболовля", висновок - релоадинг в Україні заборонений!
А, по-друге, чи багато людей, принаймні, на форумі про це знають?
Тому, порушивши питання про те, як правильно займатися релоалингом технологично, треба роз'яснювати й його незаконність за нашим законодавством!
Чи я неправий?..
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Нарешті у одному із останніх проектів закону "Про зброю" є норма про законність перезнарядження набоїв вдома громадянам, як нають законнооформлену зброю.
А то, поки ще, про таке - а ні слова!.. А про кримінальну відповідальність за спорядження (а переспорядження, власне, теж є спорядженням) набоїв (навіть до гладкоствольної зброї!) - визначено!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Нарешті у одному із останніх проектів закону "Про зброю" є норма про законність перезнарядження набоїв вдома громадянами, як мають законнооформлену зброю.
А то, поки ще, про таке - а ні слова!.. А про кримінальну відповідальність за спорядження (а переспорядження, власне, теж є спорядженням) набоїв (навіть до гладкоствольної зброї!) - визначено!
Сподіваюся - її приймуть!..
 

оскар

Мисливець
також сподіваємось, ато якесь безглуздя!!! що му неможе людина ,яка має закону нарізну чи гладкоствольну зброю , споряджати для власної потреби набої, звичайно що тільки для власної потреби не для продажу!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму


МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

05.05.2017 № 364


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
29 травня 2017 р.
за № 673/30541

Про внесення змін до наказу МВС від 21.08.98 № 622

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства внутрішніх
справ України
05.05.2017 № 364
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
29 травня 2017 р.
за № 673/30541

ЗМІНИ
до Інструкції про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної, холодної і охолощеної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та патронів до них, а також боєприпасів до зброї, основних частин зброї та вибухових матеріалів

2. У розділі ІІ:
пункт 12.24 викласти в такій редакції:

«12.24. Громадянам, які мають у власності мисливську гладкоствольну зброю, дозволяється придбання, зберігання та перевезення затворів (затворів із затворними рамами) до зброї відповідної моделі (за наявності дозволу на право зберігання та носіння такої зброї); придбання комплектуючих до мисливських набоїв (гільзи, мисливський порох, капсулі, дріб тощо) без отримання додаткового дозволу органів поліції на їх придбання, а також спорядження патронів до мисливської гладкоствольної зброї для особистого використання.».

Зміни набрали чинності 27.06.2017

Таким чином, спорядження набоїв до гладкоствольної зброї мисливцями самостійно без наявності ліцензії приймає певну ступінь законності.
 
Статус
Закрита.
Зверху