плюсы и минусы ружья иж 49

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
В якому смысли,стылистыка?
не відповідає оригіналу та стилю виготовлення рушниць того часу. ІЖ-49 то копію Зауера 8, там хоч і була щока, але баварська, а не "крило" як на пізніх ІЖ "Русь" та "Стріла". я б з такого чудового горіха замовив точну копію рідного дерева - було б бомба і витримано в суворому німецькому стилі. все імхо. ось мій 49. мій в оригіналі ще
 

Вкладення

парамон

Новачок
Дерево не горих а кап, а таких тонкостей я не знаю, да мабуть не тильки я а процентив 90 мыслывцив
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Дерево не горих а кап, а таких тонкостей я не знаю, да мабуть не тильки я а процентив 90 мыслывцив
Кап это не порода дерева, это нарост на дереве. И кап бывает и ореховый, и березовый, и кленовый и т.д.
https://agrostory.com/info-centre/k...-and-sobel-svil-differences-and-similarities/
 
Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Дерево не горих а кап
кап чого? якого дерева? Володя вище написав, що кап росте на різних деревах. я того й написав шо гарний не горішок а "кучерявчик". якби то була прикоренева частина горіха, то вона б була варта стояти на Голланді чи Перде...
 

kef

Зброяр
Іж 49 не має плюсів як і мінусів...для свого класу рушниць...бо це одне єдине виготовлення рушниці іжів із горизонтальним розташуванням стволу з яких почався старт....і зліт ...а фініш це іж 34 ...
Мав можливість користуватись даним іжом в штучному виконанні..в 12к. .з написами на планці і гарною гравіровкою колодки..стволи були 75 см.

Зараз маю Зауера 8...в 16к. ..але то зовсім інша рушниця...хоч зовнішньо схожі...
 
Зверху