поддутие стволов

Logan19-19

Мисливець
на днях смотрел ружье. все хорошо,в целом понравилось..но смутило два искажения зеркала в левом стволе, что то наподобие молодого месяца в 200мм от патронника, одно за другим.. снаружи все четко и ровно.. предполагаю выровняные поддутия или микроподдутия... насколько это опасно, если стрелять стандартными навесками?
 

tyrist 1945

Тигр
насколько это опасно, если стрелять стандартными навесками?
Можна полювати роки і нічого не станеться,а може почати дути набагато скоріше. Я полював з тоз 34 декілька років (було піддуття) а потім обрізав під циліндри і полюю дальше.
 

vlados2012

Новачок
В мене іжб 36, 12калібру, в лівому стволі піддутя в вигляді кільця,десь по середині ствола, з верху абсолютно нічого не видно, стріляю всіма видами дробі,кулею і нічого,звуження 0.8
 

Гобой

Снайпер
У меня на мц 2112 то же "микро поддутие" после зимы 2016 года. Такие себе полукольца, пока стреляет увеличения не наблюдаю.
 

vlados2012

Новачок
Навіски не перевищую 34грам. Вважаю, як що не використовувати великі навіски і набоі магнум то стрілятимите ще дуже довго.
 

ATIS

Снайпер
В мого іж -12 в нижньому стволі також є три напівкільця, думаю що сипануло шріт з латунки в ствол, то полюю з цим піддуттям вже років десь вісім і все гут. Стріляю з нього і кулями і шротом і картеччю, піддуття далі не збільшується.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Вообще-то, надо следить за чистотой стволов на охоте во время снегопада, дождя, сильного ветра и после падения оружия. И надо иметь привычку проверять чистоту стволов - может и после стрельбы что-то остаться...
Само по себе небольшое вздутие больших проблем не приносят. Но и осадить небольшие вздутия вполне реально без вреда для оружия. У меня знакомый их при мне с десяток отрихтовал. Но он уже стар, сейчас вряд ли возьмется...
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
Довга історія -в батька розірвало верхній ствол на іж 27 тому стволи просто відрізали ,але полювати з таким в мене не виходило .Іось натрапив на стволи -попередній власник набрав випадково снігу і нижній роздуло вхлам.Дядько нічого вумнішого не придумав як забить роздутість молотком всередину ,а потім постріляв кулями.Стволи були схожі на баян.Я ними полював не один рік-дроб задовільно ,а куля ......Я навіть не знаю як описать -пам,ятаю як з цього ружла весь коллектив на 15 метрів влучав в трубу на 220 мм. Ми не то що сміялись-ржали аж сльози котилися.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Раздутие раздутию - рознь! Но если раздутие небольшое, то в месте раздутия подгоняют болванку из цветного металла по геометрии конфигурации ствола изнутри, а снаружи таким же цветным молотком выпуклость осаживают на вставленную болванку.
Проблем по применению оружия (стрельбе) не наблюдал после осадки. Но, повторюсь, раздутие раздутию - РОЗНЬ!!!
 

bazalt

Мисливець
Довга історія -в батька розірвало верхній ствол на іж 27 тому стволи просто відрізали ,але полювати з таким в мене не виходило .Іось натрапив на стволи -попередній власник набрав випадково снігу і нижній роздуло вхлам.Дядько нічого вумнішого не придумав як забить роздутість молотком всередину ,а потім постріляв кулями.Стволи були схожі на баян.Я ними полював не один рік-дроб задовільно ,а куля ......Я навіть не знаю як описать -пам,ятаю як з цього ружла весь коллектив на 15 метрів влучав в трубу на 220 мм. Ми не то що сміялись-ржали аж сльози котилися.
Читав і плакав, аж до зневоднення організму.
 
Зверху