поддутие стволов

Тема у розділі 'Запитання від новачків', створена користувачем Logan19-19, 12 гру 2017.

 1. Logan19-19

  Logan19-19 Мисливець

  на днях смотрел ружье. все хорошо,в целом понравилось..но смутило два искажения зеркала в левом стволе, что то наподобие молодого месяца в 200мм от патронника, одно за другим.. снаружи все четко и ровно.. предполагаю выровняные поддутия или микроподдутия... насколько это опасно, если стрелять стандартными навесками?
   
 2. Safari
 3. Logan19-19

  Logan19-19 Мисливець

  неужели никто не пользовал ружья с поддутиями?!
   
 4. tyrist 1945

  tyrist 1945 Снайпер

  Можна полювати роки і нічого не станеться,а може почати дути набагато скоріше. Я полював з тоз 34 декілька років (було піддуття) а потім обрізав під циліндри і полюю дальше.
   
  Logan19-19 подобається це.
 5. tyrist 1945

  tyrist 1945 Снайпер

  Ніхто не візьме на себе відповідальність сказати: полюйте і нічого не буде. Вам вирішувати.
   
 6. vlados2012

  vlados2012 Новачок

  В мене іжб 36, 12калібру, в лівому стволі піддутя в вигляді кільця,десь по середині ствола, з верху абсолютно нічого не видно, стріляю всіма видами дробі,кулею і нічого,звуження 0.8
   
  Logan19-19 подобається це.
 7. Гобой

  Гобой Слідопит

  У меня на мц 2112 то же "микро поддутие" после зимы 2016 года. Такие себе полукольца, пока стреляет увеличения не наблюдаю.
   
  Logan19-19 подобається це.
 8. vlados2012

  vlados2012 Новачок

  Навіски не перевищую 34грам. Вважаю, як що не використовувати великі навіски і набоі магнум то стрілятимите ще дуже довго.
   
  Logan19-19 подобається це.
 9. ATIS

  ATIS Снайпер

  В мого іж -12 в нижньому стволі також є три напівкільця, думаю що сипануло шріт з латунки в ствол, то полюю з цим піддуттям вже років десь вісім і все гут. Стріляю з нього і кулями і шротом і картеччю, піддуття далі не збільшується.
   
  Гобой та Logan19-19 подобається це.
 10. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Вообще-то, надо следить за чистотой стволов на охоте во время снегопада, дождя, сильного ветра и после падения оружия. И надо иметь привычку проверять чистоту стволов - может и после стрельбы что-то остаться...
  Само по себе небольшое вздутие больших проблем не приносят. Но и осадить небольшие вздутия вполне реально без вреда для оружия. У меня знакомый их при мне с десяток отрихтовал. Но он уже стар, сейчас вряд ли возьмется...
   
  Гобой, ктв, WowkA 76 та 3 іншим подобається це.
 11. слон

  слон ветеран форуму надійна команда

  Довга історія -в батька розірвало верхній ствол на іж 27 тому стволи просто відрізали ,але полювати з таким в мене не виходило .Іось натрапив на стволи -попередній власник набрав випадково снігу і нижній роздуло вхлам.Дядько нічого вумнішого не придумав як забить роздутість молотком всередину ,а потім постріляв кулями.Стволи були схожі на баян.Я ними полював не один рік-дроб задовільно ,а куля ......Я навіть не знаю як описать -пам,ятаю як з цього ружла весь коллектив на 15 метрів влучав в трубу на 220 мм. Ми не то що сміялись-ржали аж сльози котилися.
   
  Sdsw2109 подобається це.
 12. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Раздутие раздутию - рознь! Но если раздутие небольшое, то в месте раздутия подгоняют болванку из цветного металла по геометрии конфигурации ствола изнутри, а снаружи таким же цветным молотком выпуклость осаживают на вставленную болванку.
  Проблем по применению оружия (стрельбе) не наблюдал после осадки. Но, повторюсь, раздутие раздутию - РОЗНЬ!!!
   
  tyrist 1945 подобається це.
 13. bazalt

  bazalt Мисливець

  Читав і плакав, аж до зневоднення організму.
   
  слон подобається це.

Поділитися цією сторінкою

Графф