поддутие стволов

Тема у розділі 'Запитання від новачків', створена користувачем Logan19-19, 12 гру 2017.

1. Logan19-19

Logan19-19 Мисливець

на днях смотрел ружье. все хорошо,в целом понравилось..но смутило два искажения зеркала в левом стволе, что то наподобие молодого месяца в 200мм от патронника, одно за другим.. снаружи все четко и ровно.. предполагаю выровняные поддутия или микроподдутия... насколько это опасно, если стрелять стандартными навесками?

2. Logan19-19

Logan19-19 Мисливець

неужели никто не пользовал ружья с поддутиями?!

3. tyrist 1945

tyrist 1945 Снайпер

Можна полювати роки і нічого не станеться,а може почати дути набагато скоріше. Я полював з тоз 34 декілька років (було піддуття) а потім обрізав під циліндри і полюю дальше.

Logan19-19 подобається це.
  4. tyrist 1945

tyrist 1945 Снайпер

Ніхто не візьме на себе відповідальність сказати: полюйте і нічого не буде. Вам вирішувати.

5. vlados2012

vlados2012 Новачок

В мене іжб 36, 12калібру, в лівому стволі піддутя в вигляді кільця,десь по середині ствола, з верху абсолютно нічого не видно, стріляю всіма видами дробі,кулею і нічого,звуження 0.8

6. Гобой

Гобой Мисливець

У меня на мц 2112 то же "микро поддутие" после зимы 2016 года. Такие себе полукольца, пока стреляет увеличения не наблюдаю.

7. vlados2012

vlados2012 Новачок

Навіски не перевищую 34грам. Вважаю, як що не використовувати великі навіски і набоі магнум то стрілятимите ще дуже довго.

8. ATIS

ATIS Слідопит

В мого іж -12 в нижньому стволі також є три напівкільця, думаю що сипануло шріт з латунки в ствол, то полюю з цим піддуттям вже років десь вісім і все гут. Стріляю з нього і кулями і шротом і картеччю, піддуття далі не збільшується.

Гобой та Logan19-19 подобається це.
  9. Яковлев В.А.

Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

Вообще-то, надо следить за чистотой стволов на охоте во время снегопада, дождя, сильного ветра и после падения оружия. И надо иметь привычку проверять чистоту стволов - может и после стрельбы что-то остаться...
    Само по себе небольшое вздутие больших проблем не приносят. Но и осадить небольшие вздутия вполне реально без вреда для оружия. У меня знакомый их при мне с десяток отрихтовал. Но он уже стар, сейчас вряд ли возьмется...

Гобой, ктв, WowkA 76 та 3 іншим подобається це.
  10. слон

слон ветеран форуму надійна команда

Довга історія -в батька розірвало верхній ствол на іж 27 тому стволи просто відрізали ,але полювати з таким в мене не виходило .Іось натрапив на стволи -попередній власник набрав випадково снігу і нижній роздуло вхлам.Дядько нічого вумнішого не придумав як забить роздутість молотком всередину ,а потім постріляв кулями.Стволи були схожі на баян.Я ними полював не один рік-дроб задовільно ,а куля ......Я навіть не знаю як описать -пам,ятаю як з цього ружла весь коллектив на 15 метрів влучав в трубу на 220 мм. Ми не то що сміялись-ржали аж сльози котилися.

Sdsw2109 подобається це.
  11. Яковлев В.А.

Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

Раздутие раздутию - рознь! Но если раздутие небольшое, то в месте раздутия подгоняют болванку из цветного металла по геометрии конфигурации ствола изнутри, а снаружи таким же цветным молотком выпуклость осаживают на вставленную болванку.
    Проблем по применению оружия (стрельбе) не наблюдал после осадки. Но, повторюсь, раздутие раздутию - РОЗНЬ!!!

tyrist 1945 подобається це.
  12. bazalt

bazalt Мисливець

Читав і плакав, аж до зневоднення організму.

слон подобається це.

Поділитися цією сторінкою

Графф