полювання в межах іншої первинної організації

Oleg09311

Новачок
Доброго дня. Я являюсь членом первинної районної організації УТМР, куди сплачую відповідні внески і купую сезонні відстрілочні. Що мені потрібно, щоб купити разову відстрілочну в іншій первинній організації іншого району, тієї областв? Бо звернувшись до голови первинної організації іншого району з цим питання, який відповів, що потрібно щоб колектив організації на зборах приняв мене, заплатити внески ще до їх організації, тоді купувати разову відстрілочну.... Поясніть будь ласка порядок дій, бо я не можу зрозуміти всіх нюансів, в різних колективах різні правела?
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Доброго дня. Я являюсь членом первинної районної організації УТМР, куди сплачую відповідні внески і купую сезонні відстрілочні. Що мені потрібно, щоб купити разову відстрілочну в іншій первинній організації іншого району, тієї областв? Бо звернувшись до голови первинної організації іншого району з цим питання, який відповів, що потрібно щоб колектив організації на зборах приняв мене, заплатити внески ще до їх організації, тоді купувати разову відстрілочну.... Поясніть будь ласка порядок дій, бо я не можу зрозуміти всіх нюансів, в різних колективах різні правела?
А огород тому голове ПМК заорать и засеять не нужно?
Трындец...
 

Androsh

Слідопит
Интересно, а если покупаешь отстрелочную на несколько районов, или областную, то нужно вступить в каждом районе первичную организацию?
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Внески ви вже сплатили , вони дійсні по всій країні , ну а якщо хочете полювати в іншому районі то берете в них відстрілку і ні пуха вам .
Можливо з вас просили кошти за трудоучасть а не внески , і коликтив дійсно на зборах вирішує що до вашого перебування в їньому колективі . Якось так .
 

Androsh

Слідопит
А что такое вообще "межi іншої первинної організації"? Если у меня отстрелочная по району, допустим, то что, я не имею права в любых угодьях УТМР того района охотиться? Я должен найти соответствующую (привязанную к этому месту) первичку, спросить у них разрешения, чего-то там, может, еще заплатить... Или как? я беру отстрелочные в областном УТМР, если районная, то при покупке говорят, что "можешь охотиться в любых угодьях района. Причем тут вообще "межi первинної організації"?
 

Oleg09311

Новачок
Мені
А что такое вообще "межi іншої первинної організації"? Если у меня отстрелочная по району, допустим, то что, я не имею права в любых угодьях УТМР того района охотиться? Я должен найти соответствующую (привязанную к этому месту) первичку, спросить у них разрешения, чего-то там, может, еще заплатить... Или как? я беру отстрелочные в областном УТМР, если районная, то при покупке говорят, что "можешь охотиться в любых угодьях района. Причем тут вообще "межi первинної організації"?
В обласному теж так пояснили, а в межах первинної організації виник конфлікт, що в них інша республіка і рішення чи вийти на землі їх колективу приймають вони.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Як що ви полюєте по перу то в праві полювати в межах свого району , при наявності між районної відстрілочної можете полювати по всій області , але фазан і пух полюють тільки на єгерскому участку до якого ви закріплені , або проситеся в гості на інші участки
А что такое вообще "межi іншої первинної організації"? Если у меня отстрелочная по району, допустим, то что, я не имею права в любых угодьях УТМР того района охотиться? Я должен найти соответствующую (привязанную к этому месту) первичку, спросить у них разрешения, чего-то там, может, еще заплатить... Или как? я беру отстрелочные в областном УТМР, если районная, то при покупке говорят, что "можешь охотиться в любых угодьях района. Причем тут вообще "межi первинної організації"?
 

Oleg09311

Новачок
Як що ви полюєте по перу то в праві полювати в межах свого району , при наявності між районної відстрілочної можете полювати по всій області , але фазан і пух полюють тільки на єгерскому участку до якого ви закріплені , або проситеся в гості на інші участки
Якщо я хочу полювати в межах іншого єгерського участку на пух, то до кого звернутися і який порядок щоб отримати дозвіл?
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Вова , ти б краще пояснив людині що і до чого а не городи копаєш
Не вопрос.
Интересно, а если покупаешь отстрелочную на несколько районов, или областную, то нужно вступить в каждом районе первичную организацию?
Отстрелка берется/даётся не в угодья первинної ланки, а в угодья охотпользователя. Например, райуоор. Также возможно у егеря, как полномочного представителя охотпользователя.
Если у Вас оплачены взносы за этот год и трудоучастие отработано и уплачено, ничего более с Вас требовать не могут, точнее как видно могут, но они не правы. Главу первичного коллектива Вы можете, не обязаны, но можете и в принципе так правильней, когда человек знает где кто и сколько у него людей находится.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Якщо я хочу полювати в межах іншого єгерського участку на пух, то до кого звернутися і який порядок щоб отримати дозвіл?
В пределах охотугодий одного охотпользователя напрямую к нему/его представителям, в том числе у того егеря другого обхода.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
А что такое вообще "межi іншої первинної організації"? Если у меня отстрелочная по району, допустим, то что, я не имею права в любых угодьях УТМР того района охотиться? Я должен найти соответствующую (привязанную к этому месту) первичку, спросить у них разрешения, чего-то там, может, еще заплатить... Или как? я беру отстрелочные в областном УТМР, если районная, то при покупке говорят, что "можешь охотиться в любых угодьях района. Причем тут вообще "межi первинної організації"?
Границы угодий где могут как-то меняться/ограничиваться права на охоту есть только между различными МГ или охотпользователями. Недопущения в угодья различных ПМК в пределах угодий одного охотпользователя это обычный произвол на местах.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Якщо я хочу полювати в межах іншого єгерського участку на пух, то до кого звернутися і який порядок щоб отримати дозвіл?
Звісно що до єгера цього участку , а він вже і прийме рішення чи брати вас до себе , а як що на постійне полювання хочите ? то і просять здати на друдоучасть і збирають збори , на випадок запитань ....нахера оцей тут з'явився
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Границы угодий где могут как-то меняться/ограничиваться права на охоту есть только между различными МГ или охотпользователями. Недопущения в угодья различных ПМК в пределах угодий одного охотпользователя это обычный произвол на местах.
Вова , вот у тебя в Харькове есть земельний участок , ти ухаживаеш за ним , удобряеш и садиш например картошку , а я вот весь такой модний и правильний приехал к тебе с Днепра и викопал шесть рядков , ето будет нормально ?
PS Ну зрозумійте ви , вже не буде ні коли ..... все кругом колгоспне все моє
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Вова , вот у тебя в Харькове есть земельний участок , ти ухаживаеш за ним , удобряеш и садиш например картошку , а я вот весь такой модний и правильний приехал к тебе с Днепра и викопал шесть рядков , ето будет нормально ?
PS Ну зрозумійте ви , вже не буде ні коли ..... все кругом колгоспне все моє
Иван, ну ты понимаешь, что это разные вещи и даже не немного.
 

paliy65

Слідопит
Ну как минимум разовую отстрелку должен купить если с другого р-на,обл.
 

KFoR

Зброяр
Иван, ну ты понимаешь, что это разные вещи и даже не немного.
Так як Ваня написав, так має бути. Не всі користувачі мисливських угідь видають відстрілочні на конкретні єгерські обходи. Але такі є. І якщо ти береш таку відстрілку на обхід номер 5 то в номер 4 тобі зась, хочеш то бери ще одну. Якщо ж в відстрілці вся територія мг то вперед куди хочеш, але...
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
В таком случае придется тебе выпускать фазанов на своих двух гектарах пая и там же на них охотиться. Понимаешь? Потому что если уже так подымать вопрос так уже нужно тогда подымать полностью и до самых истоков.
А окажется, что у этой самой земли есть собственники и она распачёвана по два гектара хоть и выглядит как целое поле. Но окажется также, что многие из этих собственников против, чтобы толпы охотников, которые хоть вроде и занимаются на этих землях охотхозяйством, но с их точки зрения пользы им от этого никакой и скорее даже вред.
А вот не хотят они, чтобы какие-то дядьки топтали ихнюю картошку и пшеницу. И получится из поля в 1000 гектар будет только 46 кусочков по два гектара и те не сплошном, а все разбросаны и разграничены между собой где охота разрешена. А на других нет. Так вот, чтобы даже дойти до того куска, где можно что-то стрельнуть нужно ещё спросить разрешение у того по чъей земле ты будешь к тому участку проходить.
А тебе возьмут и не разрешат. На вполне законных основаниях.
И как дальше?
Я согласен, что как раньше уже не будет, но и так что вот конкретно тут должно быть как я хочу, потому что мне так хочется тоже не должно быть.
Но это мое мнение. И я вполне соглашусь с кем-то , что оно ошибочное и неправильное. Но оно мое и я так вижу.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Иван, ну ты понимаешь, что это разные вещи и даже не немного.
Ні друже , дуже схожі , одні роблять кормушки та гнізда , висипають корма , купляють ті корма і вивозять , купують дичину і розмішують кров а інші з девятого поверху дивляться де жирніші угідя ( я сам з міста і більшість колектива , але полюємо не на майдані міста )то чому я повинен ділитися своїм городом в якого я вклав кошти та працю з ближнім який палець об палець не вдарив , а дичину хоче бачити і добувати ?
 
Зверху