помогите оценить ТОЗ-25 1968г. 12калибр

kapann

Новачок
Ружье досталось знакомому по наследству. Так как он охотой не увлекается, последнее время просто лежало без дела. Попросил оценить так как ружье встречается в продаже не часто.... Ружье зарегистрировано в г.Сумы. Если нужна дополнительная информация или фото пишите постараюсь помочь.
 

Вкладення

tyrist 1945

Тигр
Рушниця цікава тим що в 12 калібрі. У нас продається 25 в 16 калібрі, стан подібний до вашої за 10000гр. Правда продається вже довго. На мою думку це її ціна. З повагою.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
зверніть увагу на номер рушниці, та те що "50 КГБ", а так звичайна ювілейна рушниця. виконання "У", вага має бути десь 3,3 - 3,4 кг, а також - зіпсований приклад та тріщина на знімній правій щічці.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
зверніть увагу на номер рушниці, та те що "50 КГБ", а так звичайна ювілейна рушниця. виконання "У", вага має бути десь 3,3 - 3,4 кг, а також - зіпсований приклад та тріщина на знімній правій щічці.
А почему юбилейная? Только от того, что кто-то вручную примастачил гравировку к определенному событию?
Так это в любой часовой мастерской сделают без проблем.
Чести эта надпись ружью не делает.
Улучшенное ТОЗ-25 в 12 калибре.
Если брать для охоты, то можно и такое дерево оставить. Лишь бы оно легло будущему владельцу. А подреставрировать его можно без проблем.
С документами и в неплохом состоянии-это его плюс.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Так это в любой часовой мастерской сделают без проблем
там явно напис роблений під час гравіювання та після того нікельована. така рушниця 1967 року в 16 калібрі у мого голови УТМР - тільки напис 1917-1967, а з іншого боку "50 лет Великому октябрю" чи щось типу того. ось так тобі рушниці випускали. так само зроблена і ця
 

север

ветеран форуму
надійна команда
"50 лет Великому октябрю
Такие делались, согласен. Но там, вместе с надписью, шла еще и тематическая художественная гравировка ( крейсер Аврора, например и т.д.).
А просто одна надпись и все, и поэтому оно уже юбилейное - х.е.з?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
шла еще и тематическая художественная гравировка
точно такі самі вензеля як і на цьому, просто напис. я ж не говорю, що це підвищує ціну чи відносить його в розряд рідкісних - просто градація У, от і все. але номер цікавий.
 

Буга

Снайпер
Шановні ! Не ходіть городами ! Чоловік хоче знати скільки вона коштує .Ціну назвіть ?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
точно такі самі вензеля як і на цьому, просто напис. я ж не говорю, що це підвищує ціну чи відносить його в розряд рідкісних - просто градація У, от і все. але номер цікавий.
Как по мне-то интересный только калибр и состояние.
А ходить на охоту с ВЧК-КГБ не совсем то.
 

Буга

Снайпер
точно такі самі вензеля як і на цьому, просто напис. я ж не говорю, що це підвищує ціну чи відносить його в розряд рідкісних - просто градація У, от і все. але номер цікавий.
А що по номеру ? Знаєте чому такий ?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Шановні ! Не ходіть городами ! Чоловік хоче знати скільки вона коштує .Ціну назвіть ?
Для того, чтобы адекватно оценить ружье, нужно для начала, выяснить, что это за ружье и какой градации. Цена-опосля.
 

tyrist 1945

Тигр
Та є та напис чи нема, рушниця від того краща не буде. А напис тільки для колекціонера. Там калібр цікавий, рідко трапляється. Ціна 10000 як я писав вище. ІМХО.
 

Буга

Снайпер
Та є та напис чи нема, рушниця від того краща не буде. А напис тільки для колекціонера. Там калібр цікавий, рідко трапляється. Ціна 10000 як я писав вище. ІМХО.
Перший раз чую , що 12 калібр чимось може бути " цікавий " .
А є колекціонери на такі написи:D ?
 

Буга

Снайпер

tyrist 1945

Тигр
Перший раз чую , що 12 калібр чимось може бути " цікавий " .
А є колекціонери на такі написи:D ?
Є колекціонери різні:D Хтось колекціонує метеликів, а хтось коробочки до тих метеликів. А 12 калібр на тоз 25 я бачу вперше, хоч в 16 мав декілька. От що я мав наввазі.
 

Буга

Снайпер
Є колекціонери різні:D Хтось колекціонує метеликів, а хтось коробочки до тих метеликів. А 12 калібр на тоз 25 я бачу вперше, хоч в 16 мав декілька. От що я мав наввазі.
У вас там в Коломиї прямо клондайк з ТОЗ-25 ! По скільки продавав в 16 ?
 

Буга

Снайпер
Зверху