помогите практическим советом по выбору "турка"

Статус
Закрита.

olezh74

Новачок
Всем привет. Так сложилось, что несколько лет назад я продал свою вертикалку, и уже довольно долго являюсь "безоружным". Сейчас стал вопрос о приобретении нового ружья, и по совету друзей склоняюсь к покупке чего-то из турции. Сам лично стрелял несколько раз из Stoeger 2000, и признаться мне очень понравилось, и прикладистость, и кучность, и дальность, ну и сама скорострельность. Недавно зашел в магазин "Трофейное место", так мне посоветовали Ата Arms, и еще что-то (я уже забыл название).
Большая просьба помочь определиться в выборе более практичного, долговечного, качественного оружия (желательно из личного опыта, а не по картинках).
Большое всем спасибо.
 

web2r

Мисливець
Якщо бюджет в межах 20000 грн, я би радив Армсан 612, стріляв з ати Нео 12, стоєнджер 2000, Армсан виявився самим безпроблемним на рахунок самокрутів, + м'якша віддача порівняно з інерцією.
В нашому колективі три армсани, всі задоволені, всі стріляють за будь яких погодніх умов, всі добувають трофеї.
 
Останнє редагування:

KFoR

Зброяр
Якщо вибір впав на турецький п/а з інерційною системою перезарядки, то з власного досвіду можу порадити ата армс нео12. користуюсь четвертий сезон. як власник п/а в дереві рекомендував би брати пластик.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Стояджер.
 

Bekas7

Мисливець
Турки себе добре зарекомендували.... як власник вертикалки радив би ще подивитись на турецькі двох стволки.... спочатку було важко тому що не розумів як цілитись і грішив на рушницю і чоки а тепер все стало на свої місця... у мене Хуглу 104А з чорною колодкою.... на відкриття норму взяв за пів години....
 

Хом73

Новачок
Всем привет. Так сложилось, что несколько лет назад я продал свою вертикалку, и уже довольно долго являюсь "безоружным". Сейчас стал вопрос о приобретении нового ружья, и по совету друзей склоняюсь к покупке чего-то из турции. Сам лично стрелял несколько раз из Stoeger 2000, и признаться мне очень понравилось, и прикладистость, и кучность, и дальность, ну и сама скорострельность. Недавно зашел в магазин "Трофейное место", так мне посоветовали Ата Arms, и еще что-то (я уже забыл название).
Большая просьба помочь определиться в выборе более практичного, долговечного, качественного оружия (желательно из личного опыта, а не по картинках).
Большое всем спасибо.
Доброго дня. Стріляю чотири роки з ата армс нео 12.Настріл близько 1500 патронів.Тільки позитивні враження.Якщо дивитися на СТОЕДЖЕР то тільки на ТРОХ ТИСЯЧНИЙ.В АМЕРИЦІ їх дуже багато повірте то не просто так.
 

olezh74

Новачок
Якщо бюджет в межах 20000 грн, я би радив Армсан 612, стріляв з ати Нео 12, стоєнджер 2000, Армсан виявився самим безпроблемним на рахунок самокрутів, + м'якша віддача порівняно з інерцією.
В нашому колективі три армсани, всі задоволені, всі стріляють за будь яких погодніх умов, всі добувають трофеї.
Бюджет трохи поменше, в межах 15-17 тис.), а декілька днів тому мій брат придбав собі в Тернополі Бенеллі за 22 тис., (стартова була 27 тис.) правда б/у,но 2014 р.в.,з настрілом біля 600 набоїв. Мої можливості не дозволяють мені придбати за таку сумму. Буду шукати щось більш доступне на такі гроші. Я навіть розглядую б/у, але щоб в нормальному стані. Дякую.
 

web2r

Мисливець
Бюджет трохи поменше, в межах 15-17 тис.), а декілька днів тому мій брат придбав собі в Тернополі Бенеллі за 22 тис., (стартова була 27 тис.) правда б/у,но 2014 р.в.,з настрілом біля 600 набоїв. Мої можливості не дозволяють мені придбати за таку сумму. Буду шукати щось більш доступне на такі гроші. Я навіть розглядую б/у, але щоб в нормальному стані. Дякую.
Ну за 12000-15000 можна знайти б/у Армсан, ще почитайте сусідню тему про таргет 15-87, минулого тижня кум взяв собі нову за 8500, вибрали з трьох одиниць, досить непогана рушничка
 

Хом73

Новачок
Бюджет трохи поменше, в межах 15-17 тис.), а декілька днів тому мій брат придбав собі в Тернополі Бенеллі за 22 тис., (стартова була 27 тис.) правда б/у,но 2014 р.в.,з настрілом біля 600 набоїв. Мої можливості не дозволяють мені придбати за таку сумму. Буду шукати щось більш доступне на такі гроші. Я навіть розглядую б/у, але щоб в нормальному стані. Дякую.
Я перепрошую де Ви живете.Якщо близько біля Львова то зайдіть в магазин Ібіс подивіться там на ціни на ата армс нео 12 Я думаю вони Вас приемно вразять плюс ще 10 відсотків знижка. Не сприйміть це за рекламу.
 

olezh74

Новачок
Я перепрошую де Ви живете.Якщо близько біля Львова то зайдіть в магазин Ібіс подивіться там на ціни на ата армс нео 12 Я думаю вони Вас приемно вразять плюс ще 10 відсотків знижка. Не сприйміть це за рекламу.
дуже дякую, але я з периферії, проживаю в м. Бердичів, Житомирської області. Від мене найближчий Ібіс в Києві за 170 км., а до Львова усіх 500 км.
 

Хом73

Новачок
дуже дякую, але я з периферії, проживаю в м. Бердичів, Житомирської області. Від мене найближчий Ібіс в Києві за 170 км., а до Львова усіх 500 км.
Ціна в пластику 14680.В дереві 15800 Я свою купував в Киеві за 800 доларів такі тоді були ціни.
 

Maximus1983

Мисливець
IMG_3849.PNG

Я купив рік тому назад ось таку інерціонку, зі знижкою вийшла 11500 грн.
Настріл моєї ще зовсім малий(десь 250 максимум) але проблем всеодно ніяких. На практиці минулого сезону стріляв з напів чока латвійською кулею моноліт, на 50 м куди прицілився там і влучання. В паршивезну погоду снігу з дощем виявилося, що за дві доби рушниці в вологому стані навіть натяку немає ржавчину.
Начитавшись страшилок ,про розпадання даної рушниці на запчастини при стрільбі ,на форумі росіян я на минулих вихідних трохи по знущався зі свого хатсана.
Отож( благо шеф підкинув патронів)
за годину,другу з рушниці було зроблено 200 пострілів різними набоями навіскою від 28-ми до 50-ти грам включно залпами по 5 штук відразу, пляшки з під коли й мінералки літали знатно(пластикові)
І жодної затримки рушниця не дала, правда ствол нагрівся так, що до нього торкнутися не можна було.
Зараз понятне діло колеги можуть сказати, що це було безглузде знущання з рушниці , але тепер я можу заявити, що сусіди(які обісрали саме цю модель Хатсана) самі натуральні Пизд.....ки.
На слідуючий раз хочу вже популять по мішеням, які вже заготовив на перед, там звісно буде цікавіше погратися з набоями та чоками.
Ось так.
 

olezh74

Новачок
знову привіт усім. Дякую тим, що прийняли участь в обговоренні, чим допомогли у виборі. На даний момент я вже перечитав і переглянув массу матеріалів, і в результаті зупинився на двох ймовірних варіантах:
- Stoeger Carbon 2000
- Armsan A612 S
Чесно кажучи, перевагу віддаю Армсану, але дуже мало зустрічав об"яв де він продається б/у, а новий такий коштує 16500 грн.
В свою чегру б/у Стоеджерів є дуже багато в різному ціновому діапазоні в залежності від моделі (від 9 тис. до 15 тис.), а новий Карбон коштує 15138 грн.
Тепер про переваги. Все-таки Стоеджер - інерційне, а Армсан - газовідвід і різниця в ціні всього лише 1300 грн., на мою думку невелика. Тому вирішв припинити пошуки і зупинився на Armsan A612 S. Всі проплати на дозвіл я вже зробив, медкомісія була пройдена три місяці тому (травмат продожував), і сьогодні все віддав у дозвільну. В дозвільній сказали що дозвіл буде готовий приблизно через три неділі, тобто якраз на 1 вересня (орієнтовно).
Тепер посилено починаю шукати собі Armsan A612 S.
Буду вдячний тим, хто може допомогти в придбанні. Дякую
 

SIC

Слідопит
Бери стояджер и пользуйся, владел им добрых шесть лет, правда стрелял только фабричными патронами с навесками 28-36 грамм, пробовал пару раз на гуся магнумом ,ужасная отдача а толку ноль. очень простое в разборке и обращении,легкое и действительно с очень хорошим боем. Ну недаром стояджер принадлежит концерну беретта, у меня в доках была отметка с лого беретты. Вобщем при должном уходе и обращении будет служить долго.
 

olezh74

Новачок
Я всім дякую. Тема не буде закрита до того часу поки я не куплю гвинтівку. Зараз у мене на роздуми є ще приблизно три неділі. За цей час може змінитися багато чого.
Я перепрошую, хотів запитати, а чому останні об"яви про продаж стойджера висять тільки квітнем 2017 року, невже за весь цей час ніхто не продавав щось свіже?
Я зателефонував по декільком старим об"явам, але там уже все продано. Мені не горить, з 1 вересня у мене буде три місяці на пошуки, але "тєрзают мєня смутниє сомнєнія":):)
 

палюня

Новачок
Купил перед открытием армсан 612, с коробки прямо на открытие охоты всё супер ни каких проблем ружье бомба
 
Статус
Закрита.
Зверху