помогите практическим советом по выбору "турка"

Статус
Закрита.

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
В тому то й біда, часто люди яким зараз 50 і більше років живуть ще до сих пір подумки в радянському союзі. Для них самі кращі мисливські рушниці є МЦ, Сайга і т.д., самим кращим автомобілем є Волга.
Сайга - послеперестроечное говно. Это как раз была мечта молодых капиталистов :)
А стріляти з МЦ 21-12 навпаки - дуже комфортно. Ця рушниця важка, має специфічну систему перезаряду і на відміна від сучасних пластмасових турків у неї взагалі не відчутна віддача :)
 

KFoR

Зброяр
Сайга - послеперестроечное говно. Это как раз была мечта молодых капиталистов :)
А стріляти з МЦ 21-12 навпаки - дуже комфортно. Ця рушниця важка, має специфічну систему перезаряду і на відміна від сучасних пластмасових турків у неї взагалі не відчутна віддача :)
Гена, я мц не мав, але може й з'явиться. Подивитися що за звір мені цікаво. В знайомих були. Чогось коли вони їх продали то радості було більше ніж коли купили...
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Гена, я мц не мав, але може й з'явиться. Подивитися що за звір мені цікаво. В знайомих були. Чогось коли вони їх продали то радості було більше ніж коли купили...
:D Так я ж написав СТРІЛЯТИ. Дійсно, стріляти з МЦ-2112 дуже комфортно і всі, хто навіть перший раз стріляє з цієї рушниці, кажуть що зручно і віддача майже відсутня. Про полювання з МЦ-2112 я скромно промовчу, то тема неоднозначна і специфічна. Одне від себе додам - у меня МЦ-2112 уже близько 20 років і продавати я його не збираюсь :D
 

Hovarf

Слідопит
Ви своїм внукам "копійку" чи 412-го москаля залишили би? Сумніваюся.
Шановний колего, в нас з Вами цілком різні погляди на життя, на цінності та й зрештою на зброю в цілому. Тому не маю ніякого бажання продовжувати цю суперечку. Нехай кожний залишиться при своїй точці зору. Р.С. До речі - про внуків , от коли вони в Вас будуть , тоді і будете когось питати , що краще їм залишити.
 

olezh74

Новачок
В принципі, тема звучить як: помогите практическим советом по выбору "турка", (про те що я куплю собі турка я визначився давно і однозначно) але дуже тішить що тема "оживилася. Хочеться додати, що з вибором моделі і марки я також визначився за допомогою одноклубників, і це Armsan a612 S., можливо він комусь здається неправильним, але це мій вибір.
Я ні я в якому разі не хочу обмовляти колишню радянську мисливську зброю, але як на мене то це дійсно вчорашній день (правильніше мабуть - минуле століття). Правильно сказав web2r в постові #55, і коли мої діти вирішать стати мисливцями (старшому 20 р., а молодшому 5 р.) то я їм куплю сучасну мисливську зброю, яка зараз кожен день змінюється і стає більш якісною і досконалою. І як на мене, то скільки буде мисливців, стільки і буде думок "про гарну зброю", а те що більш старше покоління важко адаптується до всіх новинок на сучасному ринкові, зовсім не означає що та чи інша зброя неякісна чи недовговічна.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
... то я їм куплю сучасну мисливську зброю, яка зараз кожен день змінюється і стає більш якісною і досконалою...
Не буду коментировать пост. Потому как кроме слов "сучасна зброя" та "кожен день змінюється" - остальное просто промолчу...

Я полностью согласен, что современная ЕВРОвещь рассчитана на определенный срок службы, 5-7 лет, все посчитано, бла-бла и прочее. Крошечный экономичный турбо-мотор современного автомобиля рассчитан на 150 тыс км, ружье на 3-5 тысяч выстрелов, телевизор на 5 лет и прочее, прочее, прочее. Но разве то, что вещь служит не 5 лет, а например 50 - не является фактором КАЧЕСТВА???? Судя по нику и возрасту детей, мы - ровесники. Потому адаптация к современным вещам у нас должна быть примерно на одном уровне :)И лично в моем понимании то, что определенные вещи работают такой длительный срок - это показатель. Но даже не в этом суть. Я немного разбираюсь в экономике, точнее - считаю что что-то понимаю. И меня всегда настораживает тот факт, что меня постоянно заставляют тратить мои деньги там, где я этого не хочу. Например, меня заставляют покупать новый автомобиль (косвенно - налоги, евронормы, прочее). А зачем мне новый, если мой старый за 10 лет проехал 60 тысяч? И за ближайшие 10 лет вряд ли будет использоваться чаще, чем сейчас. Но меня убеждают, что каждые 3-5 лет нужно покупать новый автомобиль (ружье, телевизор, прочее-прочее), потому что все это стает
...більш якісною і досконалою...
а через 2 года - опять
...більш якісною і досконалою...
И так замкнутый круг?
И еще момент. Думаю, что именно в связи с нашей экономической отсталостью нам завуалировано предлагают качественные вещи, но в то же время и не очень качественные. Вроде как и ЕВРОкачество, но в тоже время изготовленное это КАКчество отнюдь не в ЕВРОстранах. Почему в Европе оружейные бренды - это Беретта, Бенелли, Браунинг, Блейзер, а мы "трем" о АтаАрмс и Армсан? Думаю, что не просто так и европейцы что-то знают :) Или банально недоверяют и опасаются :)
 

web2r

Мисливець
Багато з турецьких виробників входять в корпорації БББ, мабуть щось ці корпорації та й знають ;)
 

web2r

Мисливець
Шановний колего, в нас з Вами цілком різні погляди на життя, на цінності та й зрештою на зброю в цілому. Тому не маю ніякого бажання продовжувати цю суперечку. Нехай кожний залишиться при своїй точці зору. Р.С. До речі - про внуків , от коли вони в Вас будуть , тоді і будете когось питати , що краще їм залишити.
Можливо, можливо...
Я згіден, що кожен з нас залишиться при своїй думці, немаю нічого проти, я не збираюся нікого переконувати, вважаєте Ви турецьку зброю гів... ом - Ваше право.
Не пам'ятаю тут чи на юейхантері один камрад описував як придбав котресь з БББ і як потім продав швиденько, тому що не міг пристріляти. Так що все в цьому світі відносно.
З повагою.
 
Останнє редагування:

Сергей Т.

Новачок
Я був фанатом тоз-34,придбав в 2010 році нове з магазину,після трьох років користування і десь 1000 пострілів сип по всих стволах,приклад лопнув,кучності крупніше 3 немає взагалі,а рушницю я чистив після кожного полювання,потім тоз продав і купив армсан 612 і вже три роки без єдиного зауваження,при десь 1000 пострілів рушниця як нова,після власного досвіду ніхто мене не переконає що турецька зброя погана,а в нашому колективі все частіше появляються турки.
 

ATIS

Снайпер
Я був фанатом тоз-34,придбав в 2010 році нове з магазину,після трьох років користування і десь 1000 пострілів сип по всих стволах,приклад лопнув,кучності крупніше 3 немає взагалі,а рушницю я чистив після кожного полювання,потім тоз продав і купив армсан 612 і вже три роки без єдиного зауваження,при десь 1000 пострілів рушниця як нова,після власного досвіду ніхто мене не переконає що турецька зброя погана,а в нашому колективі все частіше появляються турки.
Ключове слово - 2010 року. Не путайте г...но з радянським ТОЗ 34.
 

vadymmm

Слідопит
Ключове слово - 2010 року. Не путайте г...но з радянським ТОЗ 34.
Вище писали що турки нічого толкового зробити не можуть навіть використовуючи куплені технології, а що ж стало причиною падвня якості тоза, і технології ті ж і географічне положення заводів без змін, може ми говоримо про рушниці які пройшли так сказати природній відбір і не якісні уже переплавлені.
 

Мартыныч

Мисливець
На счет истории тут Вы верно сказали. Но и великие бренды с чего-то начинали...и по моему далеко не всегда ихние первые шаги были по "гладкому асфальту". Турки не так давно начали свой путь к "успеху", и хочу заметить что у них это получается довольно таки успешно. Свою нишу на рынке они заняли крепко, хрен вышибешь. Пройдет не так много времени и они догонят если не мировых, то широко известных производителей.
Согласен! А современные ёжики и тозики тоже фуфел! Пошел процесс дигродации? Вопрос? А что лучше современный турок или кацап?
 

Мартыныч

Мисливець
Полностью с Вами согласен. Но этот рынок - страны с невысоким уровнем жизни. Как в примере , который Вы сами же и навели (об человеке, желающем приобрести новое ружье за 15 - 20 тис. грн.) Будет ли среднестатистический европеец или американец покупать оружие сомнительного качества за каких то 700 - 800 дол.? Думаю вряд ли. Ведь пословица - "мы не настолько богаты, чтобы покупать дешевые вещи", произошла оттуда.
Надо поддерживать отечественного производителя! Купуй Украинские ружа!
 

Мартыныч

Мисливець
Я був фанатом тоз-34,придбав в 2010 році нове з магазину,після трьох років користування і десь 1000 пострілів сип по всих стволах,приклад лопнув,кучності крупніше 3 немає взагалі,а рушницю я чистив після кожного полювання,потім тоз продав і купив армсан 612 і вже три роки без єдиного зауваження,при десь 1000 пострілів рушниця як нова,після власного досвіду ніхто мене не переконає що турецька зброя погана,а в нашому колективі все частіше появляються турки.
В нашем коллективе "Турки"! А если кто-то из коллектива прочитает? Или ТУРКИ- это для заваривания кофе?
 

olezh74

Новачок
Не буду коментировать пост. Потому как кроме слов "сучасна зброя" та "кожен день змінюється" - остальное просто промолчу...

Я полностью согласен, что современная ЕВРОвещь рассчитана на определенный срок службы, 5-7 лет, все посчитано, бла-бла и прочее. Крошечный экономичный турбо-мотор современного автомобиля рассчитан на 150 тыс км, ружье на 3-5 тысяч выстрелов, телевизор на 5 лет и прочее, прочее, прочее. Но разве то, что вещь служит не 5 лет, а например 50 - не является фактором КАЧЕСТВА???? Судя по нику и возрасту детей, мы - ровесники. Потому адаптация к современным вещам у нас должна быть примерно на одном уровне :)И лично в моем понимании то, что определенные вещи работают такой длительный срок - это показатель. Но даже не в этом суть. Я немного разбираюсь в экономике, точнее - считаю что что-то понимаю. И меня всегда настораживает тот факт, что меня постоянно заставляют тратить мои деньги там, где я этого не хочу. Например, меня заставляют покупать новый автомобиль (косвенно - налоги, евронормы, прочее). А зачем мне новый, если мой старый за 10 лет проехал 60 тысяч? И за ближайшие 10 лет вряд ли будет использоваться чаще, чем сейчас. Но меня убеждают, что каждые 3-5 лет нужно покупать новый автомобиль (ружье, телевизор, прочее-прочее), потому что все это стает

а через 2 года - опять

И так замкнутый круг?
И еще момент. Думаю, что именно в связи с нашей экономической отсталостью нам завуалировано предлагают качественные вещи, но в то же время и не очень качественные. Вроде как и ЕВРОкачество, но в тоже время изготовленное это КАКчество отнюдь не в ЕВРОстранах. Почему в Европе оружейные бренды - это Беретта, Бенелли, Браунинг, Блейзер, а мы "трем" о АтаАрмс и Армсан? Думаю, что не просто так и европейцы что-то знают :) Или банально недоверяют и опасаются :)
Не буду коментировать пост. Потому как кроме слов "сучасна зброя" та "кожен день змінюється" - остальное просто промолчу...

Я полностью согласен, что современная ЕВРОвещь рассчитана на определенный срок службы, 5-7 лет, все посчитано, бла-бла и прочее. Крошечный экономичный турбо-мотор современного автомобиля рассчитан на 150 тыс км, ружье на 3-5 тысяч выстрелов, телевизор на 5 лет и прочее, прочее, прочее. Но разве то, что вещь служит не 5 лет, а например 50 - не является фактором КАЧЕСТВА???? Судя по нику и возрасту детей, мы - ровесники. Потому адаптация к современным вещам у нас должна быть примерно на одном уровне :)И лично в моем понимании то, что определенные вещи работают такой длительный срок - это показатель. Но даже не в этом суть. Я немного разбираюсь в экономике, точнее - считаю что что-то понимаю. И меня всегда настораживает тот факт, что меня постоянно заставляют тратить мои деньги там, где я этого не хочу. Например, меня заставляют покупать новый автомобиль (косвенно - налоги, евронормы, прочее). А зачем мне новый, если мой старый за 10 лет проехал 60 тысяч? И за ближайшие 10 лет вряд ли будет использоваться чаще, чем сейчас. Но меня убеждают, что каждые 3-5 лет нужно покупать новый автомобиль (ружье, телевизор, прочее-прочее), потому что все это стает

а через 2 года - опять

И так замкнутый круг?
И еще момент. Думаю, что именно в связи с нашей экономической отсталостью нам завуалировано предлагают качественные вещи, но в то же время и не очень качественные. Вроде как и ЕВРОкачество, но в тоже время изготовленное это КАКчество отнюдь не в ЕВРОстранах. Почему в Европе оружейные бренды - это Беретта, Бенелли, Браунинг, Блейзер, а мы "трем" о АтаАрмс и Армсан? Думаю, что не просто так и европейцы что-то знают :) Или банально недоверяют и опасаются :)

Довго думав що відповісти "професору економіки" на такий гнівний пост в мою сторону. Спочатку хотів нагрубити, потім вирішив дати людині ссилки на виробників турецької зброї щоб він особисто прочитав що і Беретта і Бенеллі замовляють комплектуючі у турків, але подумав, для чого, якщо в нього ніхто не запитував поради по "совєцькій" зброї, оскільки навіть тема започаткована з приводу ТУРЕЦЬКОЇ зброї, і ніякої іншої. Нехай він свої вічні "москвичі", "жигулі" і "совєцьку" зброю минулого століття залишає в спадок своїм дітям і внукам, а я не хочу так робити (як, доречі, і не змушую його купляти клятих "турків", ходіть зі своїм "веслом" далі і не морочте нікому голову). Але згадав слова класика:
"Никогда не спорьте с идиотами. Вы опуститесь до их уровня, где они вас задавят своим опытом" (Марк Твен):):):)
А тому вирішив проігнорувати такий пост, і зважувати тільки на адекватних відписувачів, які мають свою думку, і висловлюють її з повагою до інших учасників.
І на останок, звикніть в Україні спілкуватися рідною мовою, а не "орківською". Дуже дякую.
 

Producer

Мисливець
Макк Твен просто красавчик. Молодец, и его фраза вечна. Я извиняюсь что пишу "оркивською мовою" (учился в русской школе и наш регион русскоязычный) но..... каждый имеет свою точку зрения на разные вещи. И поэтому доказывать и рвать сердце не стоит не кому. Мне например тоже нравятся советское оружие, но была бы возможность купил классику но изготовления Браунинг. Так что мой Вам совет: не парьтесь по мелочам. Все будет хорошо, не зависимо кто с чем охотиться.
 
Статус
Закрита.
Зверху