помогите узнать год и цену

Varjag229

Слідопит
По ссылке коллеги Севера на фото Вольфа 1947 г. - патронники тоже 65 мм.
 
Я думаю блок стволов совсем с других ружей, а именно то что было под руками. С ружей не комплектных или сс заготовок которые так и не пошли в работу. Немцы вроде как на 70 патроник еще в 20-х перешли, в 30-х так точно 65 уже не было.
 

tyrist 1945

Тигр
Поскільки фото ствольної пари тс виставив в другій темі, я ризикну висловитись. Вольф чи Вулф зробив цю рушницю з патронником 65 і орнаментом на обох стволах на заказ. От прийшов охфіцер з ттобразним апаратом і схотів іменно так. Хіба ж відкажеш? Причуди завжди були в кацапів..ще з часів царів, цариць і різних князів.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Що там говорити,нормальний Вольф,але з ненормальним патронником,який буде нормальним в мисливця з ненормальними причудами,а власне: крутити патрони на 65,або ще ненормальніше-обрізати нормальні під ненормальні!!Дерево і накладки пройли повну "підкраску губ" (не в нас),але це нормальне явище для рушниці з таким життєвим стажем і якщо ціна буде нормальна,ну тоді народ комусь повезе,якщо і в стволах буде повний ажур!!А взагалі дивіться під ноги,бо можете спіткнутись і впасти!!:cool::DНе все золото,що блищить!!Дуже ненормальна пропорція:16-65-74.5!!!
 
Останнє редагування:

w.w.greener

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
На мою думку рушниця не реставрована ні дерево ні метал ніхто не рухав
Практично нова
А продавцю раджу взяти металеві гільзи 16 к нові і опустити в стволи в патронники може там і 70
І таке бувало з практики
 

Varjag229

Слідопит
Вчора на одному з Європейських аукціонів (не Польща) бачив об'яву про продаж Бюхага у 12 кал. з 70 мм патронниками на базі Зімсона 76 гравійованого у подібному стилі.
Стартова ціна - 380 Євро. Ціна "купити зараз" - 1050 Євро, а у скобках у долларах 1350 $.
Стан того - теж, "як новий".
Думаю, в Україні, за цього Вольфа, з врахуванням не дуже популярних патронників 65 мм - можна просити 1450-1500 $., звісно, якщо стволи без втручань. ІМХО.
П.С. До речі, мав напівавтомата калібру 16 х 65 мм. Стріляв обрізаними гільзами - незручностей не помічав. Мабуть, ненормальний.:)
 

Varjag229

Слідопит
Привіт, коллего!
Дякую за Іжа-57 Ш 1!
На початку сезону мені товариш прибрав той невеликий вертикальний шат і весь сезон 2017-2018 р.р. - що по перу, що по пуху - це основна рушниця. Легка, прикладиста та з відмінним боєм.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
На мою думку рушниця не реставрована ні дерево ні метал ніхто не рухав
Воно аж дзвенить на фото!!Мав нові,майже не користовані і приблизно з тих же років,але такого "дзвону не було".Навіть час,без експлуатації, міняє структуру,колір,а головне віртуальну температуру дерева,тим більше не покритого захисними матеріалами.Тут же аж горить в руках!!Так не буває,та і не може бути.Це стосується і металу фальшдошок.Його можна відмочити в хімії і ввести в пройдешній час,а от дерево ні,тим більше,що рушничка зберігалась далеко не в ідеальних температурних умовах!!На фото це прекрасно видно.Крім того,німці св'ято дотримувались правил і канонів австро-німецького стилю нанесення декору,а це, якщо нанесений лист дубу,то він повинен бути присутнім на всіх частинах рушниці,а якщо лист старонімецького ріп'яху,то він повинен домінувати на всій рушниці,так і виноград!!А що тут-колодка з виноградними листями,вуха колодки ще з чимось,а дерево взагалі з листям дубу.Це для них не припустимо,навіть в ті тяжкі часи.Вони це цінили і не порушували цей процес.



Крім того 1948 рік,це вже не рік "голодних майстрів".В цей час вже проводились випробування і ставилось клеймування військової окупадміністрації(зірки) разом з офіційним клеймуванням!!!ІМХО.
 
Останнє редагування:

STANISLAV

Мисливець
Знайомий запалився цією рушницею і я поїхав з ним до Біглємана на консультацію....Показав дві аналогічних (база 76 зімсона. штучники 46 і 47 роки ) багато стало зрозуміло - ця рушниця в білому вигляді-німецька. а решта -невідомого автора.Стиль та манера виконання гравіровки дуже не типова для Зуля і на жаль не виглядає профессійно.Він пояснював про лінії та кути, але ми мало що зрозуміли..
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Знайомий запалився цією рушницею і я поїхав з ним до Біглємана на консультацію....Показав дві аналогічних (база 76 зімсона. штучники 46 і 47 роки ) багато стало зрозуміло - ця рушниця в білому вигляді-німецька. а решта -невідомого автора.Стиль та манера виконання гравіровки дуже не типова для Зуля і на жаль не виглядає профессійно.Він пояснював про лінії та кути, але ми мало що зрозуміли..
И какой же вывод из консультации вы, со знакомым, вынесли?
 

kef

Зброяр
Для чого ця вся дискусія якщо рушниця в темі продажу за ціною в 3000 дол.....
Хто захоче той і придбає...поторгуючись звісно:D
 
Зверху