порох Крук

Patso

Снайпер
Минулої весни, перед відкриттям пробував багато ч дого, як один з варіантів був, на круці 2,1гр. п/к одесський під 32гр. висоту зараз не пам"ятаю дробу 32гр. №5, зірочка провалювалась... довелось підкласти тонку картонну прокладку між порохом і п/к, слід зауважити що я не сам це придумав, а бачив десь на Ю тубі, спосіб давно вже перевірений. Хрона я не маю, відстрілював з 30 метрів по мішені А3, (це як 2 А4, хто не знає) саме мішень, тоді і була єдиною помилкою, треба стріляти по більшим шматкам паперу, шпалери саме те, А3 рівномірно засипало з відстанню 5 - 10 мм. без суттєвих прогалин. Але у серію у мене тоді пішов варіант на томуж п/к з 2,2 крука, і 35гр. дробу №5, наче цілком непогано, головне на п/к розривати перемички між пелюстками .
Я колись відстрілював через хрон патрони з обтюраторами та картонними прокладками на порох. При картонній прокладці стабільність швидкості хромає - що може свідчити про нестабільну обтюрацію картонної прокладки. Те саме буде якщо її класти під пиж-контейнер. В крайньому випадку вже краще щось під дріб в контейнер покласти (прокладку 20 калібру, або на дріб під зірочку ( я так роблю на картеч, щоб зірочка нормально закрилась - кладу пінопластовий пиж висотою 3-4мм вирізаю з лотків з магазину.
 

Вова!!!

Снайпер
якщо під контейнер ставити картонну прокладку, то нівелюється робота обтюратора самого контейнера, при використанні одеського контейнера крук буде скоріше всього просипатись, краще Е12! Ну або брати контейнер який автоматично має щільний обтюратор і відповідну висоту))))
Что такое Е12 , это Е-36 ?
 

Varjag229

Слідопит
Е 12 - это пластиковый обтюратор.
 

Копатыч

Зброяр
Перечитано и не один раз ...:)
С подобной проблемой столкнулся с барсом , решилась с прокладками на порох, в контейнер ложил , просыпался порох, развальцовывал просыпался, при последующем вскрытии , промерял а он практически сел на место , скорей всего поджимался в кольце станка . С круком не пробовал , ещё не закупился .o_O Но здаётся мне что может быть так точно .
Когда "кажется", надо креститься ........
Ни чего, там не просыпается, если с умом развальцевать обтюратор. Я таких патронов, по 400 штук заряжаю, если бы "просыпалось", то давно забыл бы, о таком снаряжении.
Способы зарядки и подбора пыж-контейнера, перечислять не буду, захотите, найдете, в этой теме.
 

Patso

Снайпер
Когда "кажется", надо креститься ........
Ни чего, там не просыпается, если с умом развальцевать обтюратор. Я таких патронов, по 400 штук заряжаю, если бы "просыпалось", то давно забыл бы, о таком снаряжении.
Способы зарядки и подбора пыж-контейнера, перечислять не буду, захотите, найдете, в этой теме.
Якщо розвальцювати, то може й не просипаэться!
 

Копатыч

Зброяр
як один з варіантів був, на круці 2,1гр. п/к одесський під 32гр. висоту зараз не пам"ятаю дробу 32гр. №5, зірочка провалювалась...
http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Порох-nobelsport.13750/page-131
по ссылке, есть патроны, на Круке, заряжены мной ...
Зуб даю ....., ни чего, не проваливается
 

huntumy

Зброяр
Снаряжаю в непрозрачную гильзу спортинг-28 ничего не просыпается и все стреляет. :)
 

Копатыч

Зброяр

Вова!!!

Снайпер
http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Порох-nobelsport.13750/page-131
по ссылке, есть патроны, на Круке, заряжены мной ...
Зуб даю ....., ни чего, не проваливается

Я уже ответил, на ваш вопрос.
Подождите ... :) Там Вы не где не указывали ( вроде бы) применяемый п/к ... Или когда цитировали

andremon сказав(ла):
як один з варіантів був, на круці 2,1гр. п/к одесський під 32гр. висоту зараз не пам"ятаю дробу 32гр. №5, зірочка провалювалась... это ?
 

Копатыч

Зброяр

mykro

Мисливець
тема 44 сторінки, десь тай вказано ;)
 

Вова!!!

Снайпер
Видать магнитные бури , ещё , раз перелистаю ...
:DЧитать не умеют и не хотят!:rolleyes:
Не будете ли так любезны ткнуть носом , какой именно п/к использовал многоуважаемый Копатычь в том патроне на круке , а то или со зрением шо то, то ли с восприятием написанного... Пожалуйста .;)
 

сергей1975

Слідопит
Видать магнитные бури , ещё , раз перелистаю ...

Не будете ли так любезны ткнуть носом , какой именно п/к использовал многоуважаемый Копатычь в том патроне на круке , а то или со зрением шо то, то ли с восприятием написанного... Пожалуйста .;)
Нате;)
Проверил ....., в "новую" гильзу с лучшим натягом идет Сильвер 32, 36 и ему подобные ( Спортинг 28 и 24 ), чуть с "меньшим", Е-36 ( со старых запасов, у вас он есть .....), Гуаланди Н 22 - как х...й в проруби .....
Так как пользуюсь б/у гильзой, то на ВСЕХ пыж-контейнерах, расширяю обтюратор ......
Для 32 граммовых патронов, при навеске 2.1 Крука, использую Спортинг 28, можно Сильвер 32, но тогда в контейнер ложу прокладку 3 мм ( пробка ),
Внимательно читайте два последних предложения.:)
 
Зверху