порох Крук

huntumy

Зброяр
Как бы запятая порой много значит.
Перечитайте прежде чем клацать кнопку.
Не в обиду, ну нихрена не понять чего хотели высказать. Я то хрешным делом подумал патронник отрезали и сважилы...
 

andremon

Мисливець
Как бы запятая порой много значит.
Перечитайте прежде чем клацать кнопку.
Не в обиду, ну нихрена не понять чего хотели высказать. Я то хрешным делом подумал патронник отрезали и сважилы...
Напомнили мне моего преподавателя физики из училища... чудак еще тот был, сам огненно рыжий, и с такой интересной, чисто научной придурью... так он нам на полном серьезе, предлагал измерить температуру помещения с помощью линейки :D :D :D дескать тяжело, но практически возможно, причем банальный вопрос "нахуа?" его явно не тревожил :D:D:D
 

Serg_otto

Мисливець
А детальніше можна? Як споряджений набій? Осип та різкість не фіксували? Як віддача? Наскільки чистий ствол після постоілу?

З повагою.
 

KFoR

Зброяр
А детальніше можна? Як споряджений набій? Осип та різкість не фіксували? Як віддача? Наскільки чистий ствол після постоілу?

З повагою.
Різкість це і є швидкість, Осип по такому рецепту тут виставляв. Фото на старому телефоні. В Круг 80 см з 35 метрів з д.с 0.33 приходило щось біля 140 дробин #5. Рушниця ата армс Нео 12.
Як споряджений так ніби все написав капсуль сх2000 порох крук 2.2 грами, п/к сільвер на 32 грами, дріб #5 32 грами. Зірка з докруткою
 

huntumy

Зброяр
Нixт ферштейн одного-якого дiдька людей цiкавить велика "куча" в мiшенi?65..макс 70% по за очi..(!!!).
В сезон 2017р стрiляв з Вольфа з 75-78% "куча" ,по зайцю..На 15м бачив як кулею пiшов заряд поперед нього,чи поперед неi.. в землю.Добре ,що не попав.Головне-рiвномiрнiсть .Десь так.
Кучность по охоте. Мне для зимы 90% мало. С подьема не стреляем
 

Androsh

Слідопит
Як споряджений так ніби все написав капсуль сх2000 порох крук 2.2 грами, п/к сільвер на 32 грами, дріб #5 32 грами. Зірка з докруткою
Чем обусловлен выбор CX 2000? Считаете этот капсюль наиболее подходящим или просто "то, что было под рукой"?
 

KFoR

Зброяр
Чем обусловлен выбор CX 2000? Считаете этот капсюль наиболее подходящим или просто "то, что было под рукой"?
СХ2000 по потужності знаходиться між 688 і 686(те що треба) +м'який
- менший діаметр. Зараз перейшов на 686 бо шукати СХ2000 трохи марудно
 

Androsh

Слідопит
Стукав коректором, що купив на "козаках". Щось не дуже допомагає :) Хіба що у жінки брати лак для нігтів та саджати на нього... виглядає дуже гламурно :)
 

mykro

Мисливець
Різкість це і є швидкість,
Тільки при наявності твердого шроту і правильного амортизатора, якщо шріт м’який, то на 400 і вище в мішень пару пляцків прилетять ))) і з дужжжже маленькою швидкістю, відповідно різкості не буде. Колись, коли думав що Різкість це і є швидкість дуже намучився...
 

zвіталій

Новачок
Доброго вечора. Скажіть будь ласка чи можливо кому попадала партія пороху крук з навіскою пороху 2.8 гр. на 35 гр. дробі, 12 калібер.
 
Зверху