порох Крук

ATIS

Снайпер
Доброго вечора. Скажіть будь ласка чи можливо кому попадала партія пороху крук з навіскою пороху 2.8 гр. на 35 гр. дробі, 12 калібер.
Зробіть фото вкладиша з навісками, стріляю крукрм давно, такого ще не попадалось.
 

andremon

Мисливець
На певно то якась неточність або помилка, бланки вкладиши на Крука зазвичай заповнюються вручну, отже цілдком можливий людьский фактор, ось наприклад:
якщо перша двійка читаєтся добре, то другу можливо прочитати і як сімку, навіть, при бажанні як трікйу!
 
Останнє редагування:

zвіталій

Новачок
Це товариш спорядив патрони з навіскою 2.8. Вкладиш вже викинув. Говорив мені шо там писало 2.8. Хоча я щось в тому сумніваюсь, напевне невиразно було написано.
 

ATIS

Снайпер
Це товариш спорядив патрони з навіскою 2.8. Вкладиш вже викинув. Говорив мені шо там писало 2.8. Хоча я щось в тому сумніваюсь, напевне невиразно було написано.
Щось він поплутав, просіть нехай перезарядить. Чи хоча одного перезарядіть на 2.1 на 32 стрільніть бо дошці чи через хрон і все покаже.
 

Patso

Снайпер
Це товариш спорядив патрони з навіскою 2.8. Вкладиш вже викинув. Говорив мені шо там писало 2.8. Хоча я щось в тому сумніваюсь, напевне невиразно було написано.
Розряжайте патрони, не варто так жартувати. Колись при покупці рушниці мені з нею дісталось купу спор,дження - гільз, дробу і т.д. в тому числі з сотня патронів. Відкрив один, а там 2,5 сокола на 35г дробу. Довелось розрядити всі,
 

AndreyKo

Новачок
Хлопці, підкажіть, для Крука капсуль підходить 686, а на 688 хтось пробував споряджати, а то є пару сотень і треба кудись їх пристроїти. :)
 

ATIS

Снайпер
Я одного разу споряджав, теж не було 686, по пострілу нічого не скажу, такий самий і качки падали так само як і з 686:D. Хрону щоб відстріляти на швидкість не було.
 

karman

ветеран форуму
надійна команда
Хлопці, підкажіть, для Крука капсуль підходить 686, а на 688 хтось пробував споряджати, а то є пару сотень і треба кудись їх пристроїти. :)
Не, не подходит, у него резьба другая :)
 

karman

ветеран форуму
надійна команда
Дякую дуже, як бальзам на душу, буду пробувати, 688-2.1 гр. крука, пк спорт28- шріт#7, 32гр, зірка з докаткою.
Сразу много не катайте, отстреляйте на кучность, если будет разбрасывать, попробуйте уменьшить порох до 1,9. Я заряжаю летом 1,7 на 32-33, контейнер спорт-28, дробь №7 и осенью 1,9, остальное так-же. Закрываю звезда с докаткой.
 
Зверху