порох Крук

huntumy

Зброяр
Снарядил 688 2,18-2,2/32. Пк спортинг28. На банке 2,3/35. Много порошинок в стволе газоотвода. До этого была банка 2,2/35. Сыпал 2,15/32. Ствол на удивление был чистый. Несколько крупинок не в счет.
 

Vov-1

Зброяр
Снарядил 688 2,18-2,2/32. Пк спортинг28. На банке 2,3/35. Много порошинок в стволе газоотвода. До этого была банка 2,2/35. Сыпал 2,15/32. Ствол на удивление был чистый. Несколько крупинок не в счет.
Графіт,майбуть,хрча я при ,,баночній" 2,3*35 сипав 2,1 *32...Голуб бився добре:)
 

huntumy

Зброяр
Графіт,майбуть,хрча я при ,,баночній" 2,3*35 сипав 2,1 *32...Голуб бився добре:)
Смотря с чего стрелять и на каком расстоянии.
Только приехал с охоты. Решили по вечеру вяхиря вполювать. Летают как самолеты не ниже 45-50м. При чем скоростуха как будто куда то спешат. Шарахаются как ошпареные только шелохнешся. Знаю точно там на них никто не охотится. Так без выстрела простояли пару часов и уехали на вечерку.
Немного в другой стороне, вяхирь ведет себя совсем по другому. Летает спокойно и не высоко. Как с чучелами так на голову садятся. Стреляй чем попало все будет сбито если попадешь.
 

Vov-1

Зброяр
Смотря с чего стрелять и на каком расстоянии.
Только приехал с охоты. Решили по вечеру вяхиря вполювать. Летают как самолеты не ниже 45-50м. При чем скоростуха как будто куда то спешат. Шарахаются как ошпареные только шелохнешся. Знаю точно там на них никто не охотится. Так без выстрела простояли пару часов и уехали на вечерку.
Немного в другой стороне, вяхирь ведет себя совсем по другому. Летает спокойно и не высоко. Как с чучелами так на голову садятся. Стреляй чем попало все будет сбито если попадешь.
Постояв і я пів години...Месершмідти..Відстріляв 5 набоїв за 15 хвилин.Зрозумів що ще 20 хвилин такого полювання,і залишусь без набоїв і трофея:):):)Переїхав на качку...А вона не летитьo_O:mad:
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Знаю, у кого есть лишних 10 банок по 250 грн. Нужно?
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
У кого есть статистика настрела на нем в контексте негативного влияния на хром стволов?
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

ATIS

Снайпер

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Переважно полював з Іж 12, були Іж 54 та Мц 21 - 12, зараз з аффініті. Крук використовував з кожною, все гут. А ще маю Тоз 66, але крука ще мало понюхала.;):)
Та я, в принципі, також більш ніж впевненй, що все гаразд, та для мене хоча б один негативний відгук із 100 - то вже привід для паніки... Ну дуже я люблю свої "стрілялки". Вирішив - "зливаю", та й товариш з рейсу вже 5 банок F2X32 везе...
 

huntumy

Зброяр
Та я, в принципі, також більш ніж впевненй, що все гаразд, та для мене хоча б один негативний відгук із 100 - то вже привід для паніки... Ну дуже я люблю свої "стрілялки". Вирішив - "зливаю", та й товариш з рейсу вже 5 банок F2X32 везе...
Частые рейсы?:D
По поводу крука. Если время пришло крук не виноват. Есть знакомые хантеры с 90-х стреляю и стволы зеркало.
Бипишные пороха попробовал сам. А был только м92. Очень мягкие пороха. Хорошо подходят для переломок.
Толком еще не пристреливал. Это так, первые впечатления
 

kef

Зброяр
Що маємо те і маємо...Крук теж багато років у користуванні ...моделі рушниць перераховувати не буду ...проблем не було жодних...як і з центробоєм у латуні ...все працює..До стріляю кількість придбаю інший...А поки що і цього вистачає...
 

Mykola STARyy

Снайпер
У кого есть статистика настрела на нем в контексте негативного влияния на хром стволов?
Я би сказав навпаки, Крук до стволів дуже лагідний. На хромованих стосовно корозії ніяких проблем не було. Більше того, на нехромованих були плями, після 4х полювань і старанних чисток - дзеркало! До того скільки не шурував, плями не зменшувалися. Тепер дилема - подивлюся в стволи, хочу Крука, гляну в банку де він гівняний, перехочується.:(
 
Зверху