приклад на иж 26-54

Статус
Закрита.

мунька

Мисливець
продам приклад на 26 іж може підійти і на 54 іж.без тріщин ціна 450 грн.
0-02-05-3bd478882467b6c5c3bb77599a586a031a8bf1a2761dfcab35261ad4e5e66f8b_dac81cc.jpg
0-02-05-046a5e9ada4b6f17cba048db76e1b34268ee4650515d1c3ea3891bb9bd25d159_a5e2ac6.jpg
0-02-05-67b365b13f2d4d0a610998d8addec7dfe556dd93875fe80db0caca87bb08817d_6e23f04c.jpg
 

Вкладення

pavlost09

Новачок
Ваш приклад зовсім не підходить це брак. Про це ви знали перед тим коли його висилали. А вдуг пройде. Якщо хочете то можу виставити фото. Хай люди полюбуються якістю вашої роботи. У вас ще вистарчає наглості говорити про прядність.
 

мунька

Мисливець
хлопці доброго дня! проясню ситуацію.я надав ще фото розміри приклада сказав що він не заводський,як він лежить на колодці я немав уяви і нічого приховувати не збирався. скинув ше 50 грн людина погодилась попросила відправити наложкою.отримавши деревяху цей шановний якимось чином забрав його з почти приміряв з обіда до вечора(може ше шось і тесав підганяв,поки ше не знаю)після чого набрав і сказав що зазори великі вобщем відказується,я й кажу відправляйте назад оплатіть дорогу а гроші я вам поверну на картку.так би моло бути по людськи я вважаю.....якимось чином він повертає посилку, в додатку нової пошти пише що відмова.і зараз я маю платити в дві сторони.БУДЬТЕ НАДАЛІ УВАЖНІ ця непорядна людина напевне має когось на поштовім відділенні, якщо змогла провести такі маніпуляції.таким чином можна з посилки позаберати і деталі які йому треба.ПРОШУ ФОРУМЧАН виказати свою думку з цього приводу.також зверніть увагу відколи ця людина зареєстрована на форумі.дякую всім за увагу
 

paliy65

Слідопит
Может с ружьем на нп приехал,а есто фото после работы стамески?
 

мунька

Мисливець
Может с ружьем на нп приехал,а есто фото после работы стамески?
та вже як буде завтра поїду заберати побачу.не великі гроші на сьогодні,але за принципу просто попадаються такі кадри....мені на почту поїхати і назад машиною,то дешевше не заберати його взагалі...
 

мунька

Мисливець
Ти підар. Що ти брешеш. Ти відправляєш приклад який зовсім не підходить. Це просто кусок дерева який можна кинути у пічку. А потім включаєш дурня і вимагаєш гроші. Ти просто аферист. У тебе є ліцензія на інтернет торгівлю.
шановний в даній ситуації я буду розумніший і не буду вас обзивати у відповідь,тільки хотілося почути де логіка ???в чому?і на які такі гроші я хотів тебе розвести.поясни в чому прикол,мені відправляти і потім погоджуватись забрати назад після примірки,попросивши вас оплатити дорогу???при цьому вже вклавши свої кошти поїхавши два рази на почту по 17 км в одну сторону.
 

мунька

Мисливець
шановний в даній ситуації я буду розумніший і не буду вас обзивати у відповідь,тільки хотілося почути де логіка ???в чому?і на які такі гроші я хотів тебе розвести.поясни в чому прикол,мені відправляти і потім погоджуватись забрати назад після примірки,попросивши вас оплатити дорогу???при цьому вже вклавши свої кошти поїхавши два рази на почту по 17 км в одну сторону.
і ше скажу якшо хотів приклад такий шоб був без зазорів і ліг гарно по колодці то подивися де люди замовляють і за які гроші.....а не такий як це (моє поліно)за 400грн.
 

old hunter

Снайпер
Ти підар. Що ти брешеш. Ти відправляєш приклад який зовсім не підходить. Це просто кусок дерева який можна кинути у пічку. А потім включаєш дурня і вимагаєш гроші. Ти просто аферист. У тебе є ліцензія на інтернет торгівлю.
Ну так общаться совсем не годится, какая бы ситуация не была.

Перед продажей нужно четко обговорить все нюансы, кто что оплачивает, возможен ли возврат если не подойдет и кто оплачивает дорогу.
Обычно если покупателю не достаточно информации и фото в объявлении, то он запрашивает дополнительные замеры и фото.
И если его все устроило, то возможно все равно попросить "примерку" с возможностью возврата.
Но расходы на "примерку" обычно оплачивает покупатель.
 
і ше скажу якшо хотів приклад такий шоб був без зазорів і ліг гарно по колодці то подивися де люди замовляють і за які гроші.....а не такий як це (моє поліно)за 400грн.
Вот с этого и должно было начинаться Ваше объявление и небыло бы этих неприятностей, честным нужно быть.
 
Ну так общаться совсем не годится, какая бы ситуация не была.

Перед продажей нужно четко обговорить все нюансы, кто что оплачивает, возможен ли возврат если не подойдет и кто оплачивает дорогу.
Обычно если покупателю не достаточно информации и фото в объявлении, то он запрашивает дополнительные замеры и фото.
И если его все устроило, то возможно все равно попросить "примерку" с возможностью возврата.
Но расходы на "примерку" обычно оплачивает покупатель.
Примерку чего? Если бы продавец сразу написал правду.
 

мунька

Мисливець

мунька

Мисливець
і ше раз наголошую що за такі гроші деревяха не може бути*АЙС* но при біду і за обмеженням коштів цілком нормальний варіант.докласти руки трохи треба,якщо вони ростуть с того місця шо треба.....
 
і ше раз наголошую що за такі гроші деревяха не може бути*АЙС* но при біду і за обмеженням коштів цілком нормальний варіант.докласти руки трохи треба,якщо вони ростуть с того місця шо треба.....
Так почему именно это Вы и не написали в объявлении, пишите все сразу и честно. Лично я прочитав Ваше объявление тоже понял что Вы продаёте приклад а не болванку.
 

мунька

Мисливець
Статус
Закрита.
Зверху