притравка по норі фокстер"єра м.Рівне

Matvey88

Новачок
Доброго часу доби. Цікавить притравка фокса по норі. і чи питання чи взагалі не пізно проводити даний тип тренуваня при віці собаки 1,5р
0969889882 Саша.
 

VADAS67

Слідопит
Непізно.У 1,5 років собака розуміє для чого вона предназначена. Моя Вам порада-тренуйте фокса на всі види полювання.Порода універсальна.
 

Mykola STARyy

Снайпер
чи взагалі не пізно проводити даний тип тренуваня при віці собаки 1,5р
Нормально. Моя вельштер'єрка в 9 міс дістала від борсука, то в два роки тільки той страх поборола. А 1,5 року якраз такий вік що пес уже має впевненість в собі.
 

VADAS67

Слідопит
Борсук дуже сильний і злий противник.Треба вчити сперву у норі на лисицю. Скорішше в 9 місяців на кабана пускати(там є де відскочити) чим на борсука в норі.Хай буде і в штучній.А в природі то рисковано-борсук може закопати собаку.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Це було в 86 році, при полюванні на качку. Зараз виправляти трошки пізнувато. ;)
 

Matvey88

Новачок
Дякую за відповіді. тепер залишилося тільки знайти хто допоможе це організувати))))
 

ІгорТ

Новачок
Доброго дня. 0679418294 Підкажу де є штучні нори, дам контакти, підкажу що знаю і т.д. Теж маю норних. 1.5 року не пізно, якщо в собаки є злоба, то це дуже навіть хороший вік для початку, психіка вже сформована більш стійко.
 

СергейШ

Новачок
Доброго часу доби. Цікавить притравка фокса по норі. і чи питання чи взагалі не пізно проводити даний тип тренуваня при віці собаки 1,5р
0969889882 Саша.
Добрый день.
08.04.2017 в 07:00 Черниговская область, Варвенский р-н, с. Гнеденцы, будут проходить испытания молодых собак норных пород. По всем вопросам об участии обращайтесь Станислав Григорьевич 096 8458331 066 1147902.
 

Matvey88

Новачок
Ще таке питання: У всіх вони такі агресивні в плані другх собак? мій то гризеться то пробує лапи закинути)))))
 

VADAS67

Слідопит
Якщо конфліктує- то наказуйте .Бо будете цілий день на охоті в ролі арбітра,і всі руки в крові.А потім бригада Вам скаже за спорчену охоту щоб.........
 

Matvey88

Новачок
Якщо конфліктує- то наказуйте .Бо будете цілий день на охоті в ролі арбітра,і всі руки в крові.А потім бригада Вам скаже за спорчену охоту щоб.........
на полювані поводить себе адекватно, з знайомими собаками, а от з чужими може вступити в "зажиру"
 

Demidl

Мисливець
добрий день. Де в Рівненській області можна притравити таксу по лису, норі?
 
Зверху