продам ИЖ-К

Статус
Закрита.

veriovo4ka89@

Мисливець
Вимушений продавати те що таке дороге серцю, а це моі рушниці! Отже продається ИЖ-К в гарному стані. Виготовлений в 1962, стан як у нового, все залізо як з магазина тільки хотілося би поворонити бо довго стояло і зверху пішла іржа п'ятенечками- стало рябе. Все під одним номером! З мінусів те що лопнула шийка прикладу але іі заклеіли дуже гарно що відразу і не помітиш. Звуження ствола- циліндр. З приклада знатий лак і пропитане льнянм маслом. Хочеться 3000 грн, а торг завжди є! Зареєстроване в Харківській обл.
Тел. 0954116227 Вовочка.
(Фото до кінця тижня виставлю)
БІЛЬШ ДОКЛАДНО ПО ТЕЛЕФОНУ
 

EARL

Слідопит
може зк? я просто к ще й не бачив..
"К" з ціликом на колодці і з дульним звуженням хромованого ствола 0,25. "ЗК" з прорізом на колодці і повний циліндр нехромованого ствола. Калібр 16, довжина ствола в обох 780 мм. Може існують і інші калібри. Просто я колись володів саме такими рушницями. Відгуки про них самі позитивні. З Пов.
 
"К" з ціликом на колодці і з дульним звуженням хромованого ствола 0,25. "ЗК" з прорізом на колодці і повний циліндр нехромованого ствола. Калібр 16, довжина ствола в обох 780 мм. Може існують і інші калібри. Просто я колись володів саме такими рушницями. Відгуки про них самі позитивні. З Пов.
Однозарядная курковая одностволка 16, 20, 28 и 32 калибров под охотничьи патроны с бумажными или. металлическими гильзами стандартных размеров. Старая модель, выпускалось на Ижевском механическом заводе в 1955-64 годах. Мало чем отличалось от ЗК (заменено крепление цевья - рычажной защелкой вместо задвижки, и на коробке установлен целик). Вес 3-2,25 кг, длина ствола 680-780 мм.
 

veriovo4ka89@

Мисливець
Фото занадто великі, що робити?
Свол 720 мм, звуження не вказані. Дерево береза.
 

ATIS

Снайпер
Стан можливо і кращий порівняно з іншими, але те що ви написали що як нова і з магазину то по фото не видно.Можливо невдалі фото. Вам вдалого продажу.
 

veriovo4ka89@

Мисливець
Якщо тоз продам першим то це залишу собі для ходовойі на зиму як і планував!
 

veriovo4ka89@

Мисливець
Якщо не помиляюся такого небуде! Зніміть приклад і подивіться механізм!
Знаєте досконало конструкцію ИЖ-К??? Тоді підкажіть, як зробити так, щоб при зведеному курку рушниця "переламувалась", а у відкритому положенні зводився курок.
 

veriovo4ka89@

Мисливець
ага. особенно прогары лба колодки.. ну ладно там новички бы еще такое писали... а вот вам не простительно!
Всі такі розумні і уважні! Розкажіть тоді мені що на Вашу думку кретичніше- шат стволів, зрив курків з бойового зводу, піддуття стволів че прогари на колодці товщина якойі 5-6мм.
 
Статус
Закрита.
Зверху