продам ИЖ-К

Статус
Закрита.

kef

Зброяр
Нормальне робоче ружжо.Відмити ,почисти,зробити маніпуляції з деревом і її вистачить для полювання надовго.Про ціну говорити не буду.Хто захоче придбати-той і буде її уточнювати...
 

veriovo4ka89@

Мисливець
Нормальне робоче ружжо.Відмити ,почисти,зробити маніпуляції з деревом і її вистачить для полювання надовго.Про ціну говорити не буду.Хто захоче придбати-той і буде її уточнювати...
Якщо тоз та лесертойс продадуться раніше за це, то залишу собі для ходовійі на зиму! Дуже воно зручне!!
 

veriovo4ka89@

Мисливець
причем тут что критичней?! вы пишите что состояние железа как с магазина... а на фото ружье очень сильно б.у. - оно еще хорошее я не спорю, но оно уже с прогарами. поверхностной ржавчиной, и стертым воронением!!! да оно еще долго послужит, но зачем фантазировать в описании???!!!!
Ви на мене не ображайтеся але складається враження що Вам просто немає зким поговорити бо якби Вас цікавила рушниця запитання і зауваження були б інші! Прошу вибачення якщо образив!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Знаєте досконало конструкцію ИЖ-К??? Тоді підкажіть, як зробити так, щоб при зведеному курку рушниця "переламувалась", а у відкритому положенні зводився курок.
Конструктивно это не предусмотрена специально, с целью достижения максимальной безопасности данной модели ружья!
Об этом нъюансе и в паспорте ружья, если не ошибаюсь ( или в памятке к нему), сказано.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Знаєте досконало конструкцію ИЖ-К???
Разберу и соберу с закрытыми глазами. И не только ИЖК...:rolleyes:
П.С.Если хотите "ломать" ружье со взведенным курком, приобретите себе, из одностволок, ИЖ-5. Там это решается без проблем.
П.С.С. Чтобы не иметь подобных проблем в будущем, отказался от курковых ружей ( внешнекурковых, по-современной терминологии) и перешел к внутреннекурковым, о чем нисколько не жалею.
 
Останнє редагування:

veriovo4ka89@

Мисливець
За такую чистку оружия ,руки нужно под электричку положить!!!С ув...
Що саме Ви хотіли сказати? Попередній власник 2 роки не виходив далі порогу власного дому, а до хвороби на полюванні був разів 5 за останні 5 років бо здоровья підводило.
 
Рушницю навiть коли не користуэш потрiбно змащувати ,або законсервувати,тодi це буде не жорстоко P/S я залiзничник, тому такий гумор,перепрошую!!!
 

veriovo4ka89@

Мисливець
продаж припинено в зв,язку з дефектом котрий виявився в ході експлуатації. Дякую за увагу!
 
Статус
Закрита.
Зверху