продам иж 54

ТАР

Снайпер
..якщо Ви зразу телефонуєте власнику, то навіщо ставити резерв?
Я телефоную власнику після того як поставив - резерв! Все дана річ має бронь за мною до повного вірішиння питань по її купівлі!
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
А як Ви домовляєтесь про зустріч з продавцем?

Ви дійсно новачок.?Чи так просто аби дров у вогонь підкинути.Надто як для новачка тему заводите не в ту сторону..
В іншій компанії за такий кидок було б зовсім інше рішення ..А не блокування "баня"..!


Все писане вами зводиться до одного...що всі тут "лапухі"!..А Ви знавець бізнес -стосунків !
 
Останнє редагування:

koshmarik

Новачок
я продаю ружье знакомого так 3 человека пообещали что приедут заберут и время тянется долго уже, кто первый деньги даст того и ружье. резерв я понимаю это если сбросил залог.
 

kef

Зброяр
Якщо є бажання придбати а у Вас продати. то спільну мову знайдете.В житті бувають різні ситуації. Не залежні від нас.і навпаки.Розумні люди почують один одного і знайдуть спільне рішення.А дурні чи хитро зроблені будуть водити один одного на навколо себе.Шукаючи власну вигоду.
 

Alehandro777

Мисливець
Вам не надоело переживать за то что вы в руках не держали мне сегодня бампер по новой поште прислали на фотках присланных продавцом конфета а приехал утиль и что утильщики в плюсе а я полинял на восстановление.Жалею что не поехал не посмотрел так бы отписался.
 

димон1983

Слідопит
Якби в цій країні дотримувалися законів , то за цю рушничку довелося б ще й відповідати за розповсюдження комуністичних символів :) за що там 1000 віддавати було?:) не чудіть, за оті герби:) за такі гроші можна німця в ідеалі наприклад взять.Хтось здуру купив і тепер буде думати кому б його впарить.Ціна йому 700 максимум і то для фанатів 54 Імхо.
 

димон1983

Слідопит
Доречі , що дивного в тому що рушницю продали без резерву на форумі , якщо по фото видно що вона виставлена в комісійному відділі магазину. Якийсь фанат зайшов і купив. Людині гроші потрібні , а на форумі перерегіструється під новим ніком, як багато тут дуже " правильних" знавців і всі дела:( Хто не купив не розтраюйтесь : дерево підубите, стволи побитті ржою зверху і настріл космічний.В колекцію не годиться , а для полювання за такі бабки можна набагато краще знайти:)
 

димон1983

Слідопит
Дерево это не главное,так как сделать новое не составит труда при желании,и таком колличестве мастеров по дереву в Украине.А вот с чего вы взяли что у этого ружья настрел космический,обоснуйте если вас не затруднит.
Якщо зробити дерево та реставрувати ржаві стволи знаружі то воно буде коштувати 2000 і Ви на руках матимете відреставрованого іжа якому ціна буде ті ж 1000 доларів в кращому випадку.Зараз не ті часи щоб по тисячі за іжів поношених платити.А на рахунок настрілу можу помилятися але видно що з ним ніхто не панькався валялось десь з зведеними курками в мокрому чохлі , короче тут нічого обговорювати треба цю тему видаляти вже:)
 

Вова!!!

Снайпер
Якщо зробити дерево та реставрувати ржаві стволи знаружі то воно буде коштувати 2000 і Ви на руках матимете відреставрованого іжа якому ціна буде ті ж 1000 доларів в кращому випадку.Зараз не ті часи щоб по тисячі за іжів поношених платити.А на рахунок настрілу можу помилятися але видно що з ним ніхто не панькався валялось десь з зведеними курками в мокрому чохлі , короче тут нічого обговорювати треба цю тему видаляти вже:)
?????o_O
Где Вы увидели пошарпаность , мокрый чехол , взведённые курки ???
Отличний 54-й за такие деньги ! Цена вполне соответствует классу и сохрану ! Будущему владельцу можно только позавидовать ! Такие на наших форумах редкость , точнее счастливая случайность , практически каталожная редкость ! Класс !!!
 

димон1983

Слідопит
Хорошо видать сидите ), но закусовать нужно:)
Це так по бистрому знайшов.Зробити дерево звичайне 500, а якщо хороше то може і більше на багато бути , ,поворонити плюс дорога якщо не в своєму місці. І т.д. Якщо у Вас е знайомі майстри як у постійного клієнта то звичайно дешевше.
 

Вкладення

димон1983

Слідопит

димон1983

Слідопит
?????o_O
Где Вы увидели пошарпаность , мокрый чехол , взведённые курки ???
Отличний 54-й за такие деньги ! Цена вполне соответствует классу и сохрану ! Будущему владельцу можно только позавидовать ! Такие на наших форумах редкость , точнее счастливая случайность , практически каталожная редкость ! Класс !!!
На фото:) Можете і Ви глянути на цю редкость:) Якщо Ви являєтесь фанатом іж54 і ним захоплюетесь то Ваша справа.А мені наприклад більш імпонує зауер 8 які в ідеалі на цьому форумі люди продають за ті ж гроші. Без образ.Кожному свое. :)
 

димон1983

Слідопит
Сперечатись не буду з спеціалістами. Моя логіка така : мисливцю переплачували за рідкість рушниці сенсу нема, колекціонеру в такому стані вона в принципі ні до чого. І чому люди розтроїлись що не розлучилися із 1000баксів я не розумію.
 
Зверху