продам тоз 25 16к. 1965р.в.улучшене із запасним усм.

porja

Новачок
Гарна рушниця! У мого друга така служить без нарікань уже багато років! Удачі в продажу!!
 

kaxan1970zolo

Новачок
Ця рушниця виставлялась для продажу на форумі вже два рази.Перший раз власником з Золотонроші в грудні 2012 року,потім через де-який час знову була виставлена на продаж,зараз третій раз.Що в ній не так?
Такого міста не має
 

fil 77

Новачок
Гарна рушниця! У мого друга така служить без нарікань уже багато років! Удачі в продажу!!
Дякую. Бій у цієї рушниці просто чудовий.Можливо, як вважають деякі форумчани, недоліком є конструкція УСМ , та я іншої думки.
 

Rainbow

Мисливець
Можливо, як вважають деякі форумчани, недоліком є конструкція УСМ , та я іншої думки.
Нехай ті форумчани не будуть голослівними, а детально пояснять, які недоліки ударно-спускового механізму (досить таки оригінального) ТОЗ-25 їм відомі;););). А от прослабленість провушини під болт Грінера, що викликає досить швидку появу шату у рядових тулок-горизонталок -це дійсно факт. Як і те, що колодка також трохи ослаблена занадто глибоким бічним вирізом у місці з'єднання з ложею (чого не можна сказати про такі самі рядові іжі).
 

Смак

Мисливець
Дякую. Бій у цієї рушниці просто чудовий.Можливо, як вважають деякі форумчани, недоліком є конструкція УСМ , та я іншої думки.
особисто можу підтвердити на рахунок боя, розглядав цю рушничку для товариша, стріляв по журналах, у висновку можу сказати, що дробом №7 качку на 35, 40метрів можна стріляти не задумуючись, сподобалось, правда вибір товариша прийшовся на ИЖ, вдалого продажу.
 

fil 77

Новачок
особисто можу підтвердити на рахунок боя, розглядав цю рушничку для товариша, стріляв по журналах, у висновку можу сказати, що дробом №7 качку на 35, 40метрів можна стріляти не задумуючись, сподобалось, правда вибір товариша прийшовся на ИЖ, вдалого продажу.
Дякую.
 
Зверху