прямий приклад і цевйо на иж 58

Статус
Закрита.

Vlad

Мисливець
доброго дня, продаю приклад і цевйо для иж 58 ,гарний горіх ,був замовлений цим літом у форумчанина який продає нові приклади з росії , в ідеальному стані ,був на 5 охотах стоїть на зброї і по цей час , хочу продати тому що ,знайщовся недалеко
IMG_0848.jpg
IMG_0847.jpg
IMG_0846.jpg
IMG_0845.jpg
IMG_0844.jpg
IMG_0843.jpg
IMG_0842.jpg
IMG_0841.jpg
IMG_0840.jpg
майстер який робить приклади по біометричним даним,ціна 1500 приклад і 600 цевйо затильник бонусом за комплект торг !
 
На последнем фото видно что затыльник не совсем подошёл к прикладу. Вопрос родной затыльник есть? Если да то фото и размеры приклада, ширина цевья. Хочу понять он подойдёт на Иж 58 20 кал. Заранее благодарен с ув.
 

Vlad

Мисливець
доброго дня приклад відмінний , тильник є до нього рідний який стає ідеально , цей тильник я утанавлював сам тому що для мене приклад короткуватий і цей тильник все портить а він із силькону підігнати не має як , але знайшов майстра який робить ось таку красу , в живу набагато краще чим на фото і плюс по моїм даним, як що не продам залишу собі
IMG_0853.jpg
IMG_0854.jpg
 

Vlad

Мисливець
попросили поставити комплек в резерв, до завтра!
 

Vlad

Мисливець
резервіст не передзвонив і на звязок не виходить , комплект приклад і цевйо знову в продажу!
 
Статус
Закрита.
Зверху