пуля 20кл в 16кл

tar@s

Новачок
пыдскажіть можливо хтось таке робив????якщо взяти кулю 20кл зарядити в 16кл зробити так звануу підкаліберну для чоку,,,,,полетить нормально??????????????????????????з повагою
 

ОлЛан

Новачок
Стріляв 20 кл Діаболо, 3 16 кл ТОЗ 63, з чокового звуження, просто з цікавості навіть заряду не підбирав, в чок Діаболо входить так ніби вона в ньому вилита, наважка пороху як для 16 калібру ніяких контейнерів не ставив, відхилення від точки прицілювання на 20 метрах показала приблизно 3см ось такий фокус, при пострілі очам своїм не повірив. Після цього заряджав кульові набої в на за всіма правилами такої точності добитися не можу, найліпший результата в 12кл теж показала Діаболо. Мабуть на них і зупинюся. В кого інші думки відписуйте, завжди цікавила думка інших мисливців.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Сьогодні відлив собі підкаліберніх куль за базову основу кули була взяа Lyman Sabot Slug. Діаметр головної частини 15,7. Споряджати буду в контейнер-стаканчик, побачимо що з цьго вийде. В мене трохи інше питання який диаметр головної частини потрібно робити для кулі без зминаючих зубців чи поясків? Наприклад є куля
Діаметр головної частини 16,6 мм і є циліндр на зрізі маємо 16,8 мм. Питання полетить така куля з такого ствола?
 
Зверху