рація

Статус
Закрита.

andryx1

Снайпер
Продам дві рації VOYAGER Air Soft,128 каналів,5 Вт,фанарік,FM радіо,батарея 2200mAh.Одна нова,друга б/у в хорошому стані.Є зарядне і гарнітура,для носіння є кліпси і ремінець(один).Ціна 1650 грн. за дві. 0975167108
 

Вкладення

Останнє редагування:

кореш

Мисливець
Приветствую!!!!! Я конечно Вас не тороплю но меня пока ещё интересует ответ по рациям 0669928834 0689932335
 

andryx1

Снайпер
Приветствую!!!!! Я конечно Вас не тороплю но меня пока ещё интересует ответ по рациям 0669928834 0689932335
Доброго дня!По перше,Ви запропонували ціну іншу,але це таке.Торг ніхто не відміняв.По друге,Ви відмовились від попередньої оплати.Якби Ви сказали що Вам складно попередньо оплатити- я б подумав(часто висилаю наложкою),а Ви сказали що не довіряєте.В мене,тут на форумі,репутація вища ніж у Вас.Можете вважати що я на Вас образився.
 

кореш

Мисливець
Приветствую!!!!! Извините но к чему обиды мной было сказано что я с Вами раньше не работал и только по этому не совсем доверяю только и всего!!!!! Поверьте мне деньги не сыпятся с неба и как здравые люди и Вы и я каждый вправе защитить свои капиталовложения !!!!! Но если Вас я этим обидил то не обессудьте и извините!!!!!
 
Статус
Закрита.
Зверху