сколько стоит официально выхолостить ружье?

Тема у розділі 'Ділимося досвідом', створена користувачем sens1, 11 чер 2016.

reloader
  1. sens1

sens1 Слідопит

может кто сталкивался.. интересуют расценки 15-16 года..

PinchukMP подобається це.
  2. PinchukMP

PinchukMP ветеран форуму надійна команда

Підпишусь на тему,самому цікаво.

3. sens1

sens1 Слідопит

слышал в харькове занимаются таким на "латэке"
    есть у знакомого курковка в неважном состоянии, на документах.. отдать за просто так хитроопым разрешителям жалко.. вот и думает ее выхолостить и на стенку..

4. Hovarf

Hovarf Мисливець

Цікава тема. Цікаво також, як в подібних випадках зброю знімають (чи не знімають ) з обліку і чи потрібно цей дозвіл продовжувати як на звичайну зброю кожних 3 роки.

CRED подобається це.
  5. sens1

sens1 Слідопит

уважаемый.. ну вы же вроде взрослый мужик, а задаете такие детские вопросы.. ну конечно ее снимают с учета в разрешиловке, когда выхолостят.. для снятия с учета, нужна бумажка с сертифицированного предприятия или мастерской, что ружбай выхолощен по ГОСТу. и какой к черту дозвил на сувенир?! это ведь уже не зброя.. единственное при перевозке желательно с собой иметь документ что это ММГ ружья... ибо могут изьять на экспертизу..

Грищенко подобається це.
  6. Грищенко

Грищенко Снайпер

Для утоления любопытства:cool:
    http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0637-98/page

7. Hovarf

Hovarf Мисливець

Дякую за зсилку, Грищенко. Чесно кажучи з даним документом знайомий, але в питанні "охолощеної" зброї - ні, бо не було в тому потреби.

8. Hovarf

Hovarf Мисливець

А я б на вашому місці не був таким аж надто самовпевненим. Рекомендую почитати наказ № 622 МВСУ від 21.08.98 р.
    7.7. Контроль за зберіганням вогнепальної, пневматичної,
    холодної і ОХОЛОЩЕНОЇ зброї, пристроїв, що належать громадянам,
    здійснюється органами внутрішніх справ відповідно до
    законодавства. Перевірка порядку зберігання зброї громадянами
    проводиться дільничними інспекторами міліції не рідше одного разу
    на три роки.
    12.4. Придбана мисливська вогнепальна нарізна, гладкоствольна
    зброя, основні частини зброї, ОХОЛОЩЕНА, пневматична зброя,
    холодна зброя, пристрої протягом десяти днів з дня придбання мають
    бути зареєстровані в органах внутрішніх справ за місцем проживання
    власника з одержанням ДОЗВОЛУ на її зберігання та носіння.
    А тепер ВИСНОВОК: в любому випадку, чи охолощена зброя вами придбана, чи вона була і є вашою - ви повинні мати ДОЗВІЛ на її зберігання (який не вимагає продовження кожних 3 роки). Але все таки дозвіл на "сувенір", як ви виразились, повинен бути. Крім цього - до вас може прийти дільничний інспектор і перевірити цей дозвіл і цей"сувенір". Про це чітко сказано в п. 7.7 . Скажу більше - я не впевнений, що охолощена зброя може висіти на стіні, скоріш за все - в сейфі. Хоча тут можу помилятися.Не знайшов цієї інформації в наказі № 622 , можливо пропустив.

9. sens1

sens1 Слідопит

Ну не чудите.. я же вам обьяснил, достаточно заводской справки, о том что ружье выхолощено.. на счет проверок - так у меня несколько лет на огнестрельное оружие никто из разрешителей не приходит.. а на сувенир тем более не прийдут.. будьте реалистом..

10. andryx1

andryx1 Слідопит

В тих законах,як завжди,усе напутано.В наказі №622 написано охолощена зброя ,а в довідці на макет,написано що вогнепальною зброєю не являється(виріб господарсько-побутового призначення).І що до того виробу має дозвільна ?

Вкладення:

• SAM_5743.JPG
      SAM_5743.JPG
      Розмір файлу:
      527,1 КБ
      Переглядів:
      174
    sens1 подобається це.
  11. andryx1

andryx1 Слідопит

12. Грищенко

Грищенко Снайпер

???

13. sens1

sens1 Слідопит

А дозвільник і не повинен приходити.Згідно наказу №622 п.7.7 дільничний інспектор перевіряє "не рідше одного разу на три роки".Під час перерегістрації зброї, дільничний інспектор подає рапорт,яким засвідчує що він провів перевірку.А взагалі Шановний sens 1,на скільки я знаю,на території Донецької і Луганської обл.на "особливий"період,в населення усю зарегістровану вогнепальну зброю тимчасово вилучено ?З повагою

да не прикалывайтесь... никто и ничего у нас не вылучав... просто охоты нет и карьер для пострелух закрыт.. последний раз на новый год пострелял с детворой.. и пылится арсенал в сейфе..

14. andryx1

andryx1 Слідопит

Ця інформація від Ваших земляків.Вже декілька разів дзвонив по продажі зброї і продавці казали що зброя на зберіганні в райвідділі поліції.

15. XXL

XXL Снайпер

Ложь,звиздешь и провокация+получена зеленка на приобретение третьего ружья.А как форумчанин рекс торгует и нарезняком и гладкостволом?Короче усе у сейфах-выборочно месяц назад ездили проверяли.

16. Hovarf

Hovarf Мисливець

Уважаемый, я и не собирался чудить, как вы виразились. Просто пытаюсь разобраться в этом вопросе со стороны закона. Я привел вам ссылки с приказа МВСУ №622. Вы читать умеете? Ко мне какие притензии? Я тоже считаю эти пункты относительно выхолощенного оружия абсурдными.

17. Hovarf

Hovarf Мисливець

Не зовсім так. Уважно почитайте п. 8 наказу № 622. "Види зброї, щодо якої здійснюється дозвільна система". Окремим видом є - вихолощена зброя, окремим видом є нейтралізована зброя, яка в свою чергу ділиться на учбову, учбову- розрізну, музейну та макети зброї малогабаритні - це те про що Ви даєте зсилку. В цьому пункті наказу описано, що саме відноситься до кожного виду. Цей документ доволі об'ємний та трохи нудний, проте рекомендую ознайомитись, тоді все стає більш- менш зрозумілим.

18. sens1

sens1 Слідопит

бред какой то.. ни гладкое ни нарезное не трогают.. откуда информация? назовите населенный пункт.

19. sens1

sens1 Слідопит

выхолощенное оружие в СВОБОДНОЙ ПРОДАЖЕ в десятках ОХОТНИЧЬИХ магазинов по всей Украине.. в нашем городе тоже есть.. патронов и пороха нет, зато есть макеты СКС И АКМ.. ПРИ ПОКУПКЕ НИКТО НЕ ТРЕБУЕТ НИКАКОГО ДОЗВИЛА..

20. Hovarf

Hovarf Мисливець

Я вас не понимаю, вы о чем речь ведете - о ВЫХОЛОЩЕННОМ оружии или о МАКЕТАХ оружия? Не сваливайте все в одну кучу! К вашему сведению - это совершенно РАЗНЫЕ вещи! Выхолощенное оружие может стрелять только холостыми патронами, макет оружия- это просто макет и для него разрешения на хранение действительно не выдают, только чек магазина. Прежде чем вступать в полемику, рекомендую почитать п. 8 приказа № 622 МВСУ.

Поділитися цією сторінкою

Графф