тоз - 66 володарі данного аппарату відгукніться

WowkA 76

Мисливець
Сам цей рiк прополював з ТОЗ - 66 , перша рушниця в життi була ТОЗ - Б потiм прикупив ще МЦ 21-12 -класна зброя , ну в 66 щось е.Звiрини в цьому роцi якось було не дуже вистрiлив набоiв 40 , а от лисицю метрiв з 60 щоб не завела собак завертав - влучило 2 дробини - око та вухо - аж сам офiгел.
 

Sahno_Bogdan

Слідопит
да випускали на експорт !з короткіми стволами ! недавно на форумі продавали за 2000 грив ! на всі резерви насрали і продали тому хто перший з грошима приїхав !
 

WowkA 76

Мисливець

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
да випускали на експорт !
то я знаю, тому запитав, бо там мають бути цікаві клейма. випускаласть така рушниця для канадської кінної поліції. звуження були там 0,5 і 1,0 мм. а якщо самі робили - то закоротко взяли, можна було лишати 600-660 мм
 

uTEL

Мисливець
Щось немае вiдповiдi - мабуть самi робили антабок немае , можна було б сфоткать дульний зрiз.Якщо самi пиляли подiлiться результатом , враженнями.
Заводське виконання коротиша чи самі робили?
Заводское. Антабок нет. Чок/получок. На стволах надпись латиницей "TOZ-66". Цевье от ТОЗ-54 (так с завода шло, заменил заводское дерево буковое на орех).
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
На стволах надпись латиницей "TOZ-66".
от і експорт. просто через якись момент не попало в закордонну партію. а цівка - "бобровий хвіст". потім стали випускати Т-54 на двох парах, я якись час шукав таке ружо, але нічого путящого не підвернулось, тому закинув цю ідею.
 

Серг-Кл

Слідопит
от і експорт. просто через якись момент не попало в закордонну партію. а цівка - "бобровий хвіст". потім стали випускати Т-54 на двох парах, я якись час шукав таке ружо, але нічого путящого не підвернулось, тому закинув цю ідею.
Вторая пара была со сверловкой парадокс
 
то я знаю, тому запитав, бо там мають бути цікаві клейма. випускаласть така рушниця для канадської кінної поліції. звуження були там 0,5 і 1,0 мм. а якщо самі робили - то закоротко взяли, можна було лишати 600-660 мм
В порядку інформації. Тримав в руках 4!!!! ТОЗ 66 510. І лише одна була з написом англійською мовою, тобто мала йти на еспорт....а пішла на подарунок партійному функціонерові.....ТОЗ :: 510 з написом російською мовою НЕ ВЕЛИКИМИ партіями йшли до мисливських магазинів СРСР.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Вторая пара была со сверловкой парадокс
ні - обидва гладкі. з парадоксом та нарізним в 70-ті роки полювали тільки партократи та промисловики...
І лише одна була з написом англійською мовою
того я й питав про фото клейм та букв. в одних джерелах говориться про постачання для канадської поліції, у інших - про 140 шт для міста Маямі США. на якихось із них були написи на лівому стволі - рядків 2 чи 3 англійсько.(колись у мене були фото, не можу знайти). хоча ясно, що робили на експорт із запасом, і те що відбраковувалось на різних стадіях виробництва клеймилось радянськими клеймами та йшло та внутрішній ринок.
 

север

ветеран форуму
надійна команда

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
ні - обидва гладкі. з парадоксом та нарізним в 70-ті роки полювали тільки партократи та промисловики...

того я й питав про фото клейм та букв. в одних джерелах говориться про постачання для канадської поліції, у інших - про 140 шт для міста Маямі США. на якихось із них були написи на лівому стволі - рядків 2 чи 3 англійсько.(колись у мене були фото, не можу знайти). хоча ясно, що робили на експорт із запасом, і те що відбраковувалось на різних стадіях виробництва клеймилось радянськими клеймами та йшло та внутрішній ринок.
Вибачте! Але звідки така інформація що вибраковка клемилась радянськими клеймами? :eek:
 
Зверху