турецкие ружья отзывы

Safarov

Новачок
Кто знает какие проблемы возникают у ATA ARMS VENZA уж больно оно мне приглянулось, до этого использовал ATA CY.
 

Черниговский

Слідопит
Доброго всім здоровя, допоможіть з Армсан Фенома 12Х76, 710мм, купив знакомий неможе з нього стріляти (попасти) по зайцю, вже і Магнум попробували, але важко дається, мене інтересує чому так важко з попаданням, охотнік зі стажем. Дякую.
стрельнет пускай по мишеням и посмотрит кучность,и все будет ясно!
 

HOMICH

Мисливець
Доброго всім здоровя, допоможіть з Армсан Фенома 12Х76, 710мм, купив знакомий неможе з нього стріляти (попасти) по зайцю, вже і Магнум попробували, але важко дається, мене інтересує чому так важко з попаданням, охотнік зі стажем. Дякую.
Була така проблема і в мене з NEO 12, поки непочав накривати ціль мушкою.
 

Артур_

Новачок
А есть владельцы турецкой вертикалки Tudors? Какой отзыв и впечатления владельцев по этому ружью?
 

kapitan-sa

Слідопит
Хочу услышать мнение форумчан, нравится и очень подходит под мои охоты Benelli Montefeltro Beccaccia кал.12 24" и Benelli Beccaccia Supreme кал.12 24"....но ценник не подъёмный,есть турецкая копия KHAN Matrix Scolopax 12/61см 3" FC по которой не могу найти отзывов, есть ли смысл менять свой Армсан с двумя парами стволов(760мм/660мм) на KHAN Matrix Scolopax,как она ведёт себя на самокруте 24грм? Спасибо.
 

SIC

Слідопит
Хочу услышать мнение форумчан, нравится и очень подходит под мои охоты Benelli Montefeltro Beccaccia кал.12 24" и Benelli Beccaccia Supreme кал.12 24"....но ценник не подъёмный,есть турецкая копия KHAN Matrix Scolopax 12/61см 3" FC по которой не могу найти отзывов, есть ли смысл менять свой Армсан с двумя парами стволов(760мм/660мм) на KHAN Matrix Scolopax,как она ведёт себя на самокруте 24грм? Спасибо.
У меня не сколопакс конечно а дуо систем, но самокрут ест без проблем,правда не 24 грамма. Я дкмаю что такой модели которую вы хотите у нас в Украине считаные единицы и каких либо комментариев вы не найдете. Разве что на заграничных форумах..
 

HDC

Мисливець
Хочу услышать мнение форумчан, нравится и очень подходит под мои охоты Benelli Montefeltro Beccaccia кал.12 24" и Benelli Beccaccia Supreme кал.12 24"....но ценник не подъёмный,есть турецкая копия KHAN Matrix Scolopax 12/61см 3" FC по которой не могу найти отзывов, есть ли смысл менять свой Армсан с двумя парами стволов(760мм/660мм) на KHAN Matrix Scolopax,как она ведёт себя на самокруте 24грм? Спасибо.
Я зараз у пошуку собі рушниці перелопатив багато інформації. По вказаній Вами моделі скажу наступне:
Це інерційний п.а. , це не 5-зарядка а 2 патрони в магазин влазить. По якості він норм, рахуйте як мінімум не гірше по надійності за Neo 12, а то й краще. Та якщо у Вас є Армсан з 66 см. стволом то Ви у вазі може виграєте 100-200 грам і 5 см. різниці в довжині ствола, і все. Тому якщо Armsan A612 у Вас в хорошому стані то міняти точно смислу нема. А про те як вестиме себе на 24 грамах самокрут це чи не самокрут - скоріше лотерея. Це інерційна рушниця яка фактично працює при навісці пороху від 28 грам, тобто 28 грам вона повинна перезаряжати. А 24 грами вона може і перезаряжати весь час, може зовсім не перезаряжати, може через раз, це кому як повезе, хто як в плече вкладується і т.д.
 

kapitan-sa

Слідопит
Уже перегорел.....
 

kapitan-sa

Слідопит
Вчера смотрел Сколопак....что сказать,лёгкий,прикладистый.......а вот выглядет не очень....мой Армсан выглядет на много лутше..
 

HDC

Мисливець
Вчера смотрел Сколопак....что сказать,лёгкий,прикладистый.......а вот выглядет не очень....мой Армсан выглядет на много лутше..
Взагалі Khan Arms як на мене має занижену ціну через те що візуально вони виглядають досить дешево, я б сказав на рівні самих дешевих турків. Та по якості це ж на тому рівні що Armsan, Ata Arms. А відносно самої моделі Сколопак - дуже сподобалась вона мені враховуючи ціну 15 тисяч ( і ще скидка в стволі), ствол в комплекті 61 см, я собі спланував геніальну ідею за 4300 грн на тому ж стволі докупити ствол 76 см, і грубо кажучи за смішні гроші в районі 17-18 тисяч отримати комбо хороший по якості. Та розчарування настало досить швидко, ствол такий до Сколопака не підходить ( через короткий магазин), та й взагалі Khan Arms Matrix мені теж не підходить через запобіжник який в них розміщується нестандартно. Взагалі це справа привички і стандартно вказівним пальцем правої руки було б норм. Та я стріляю на ліву руку і в цьому випадку великим пальцем лівої руки далеко тягнутись...
 

Pavel1988

Снайпер
У меня не сколопакс конечно а дуо систем, но самокрут ест без проблем,правда не 24 грамма. Я дкмаю что такой модели которую вы хотите у нас в Украине считаные единицы и каких либо комментариев вы не найдете. Разве что на заграничных форумах..
Доброго Вам здоров'я. Як Ваша ата сп себе показує, які проблеми виникли?
 

SIC

Слідопит
Доброго Вам здоров'я. Як Ваша ата сп себе показує, які проблеми виникли?
Добрый день,абсолютно ни каких проблем,все работает как часы и без нареканий, как в принципе и должно быть)) С чего вы взяли что должны быть какие-то проблемы?
 

Pavel1988

Снайпер
Добрый день,абсолютно ни каких проблем,все работает как часы и без нареканий, как в принципе и должно быть)) С чего вы взяли что должны быть какие-то проблемы?
Я придивляюся до цієі моделі в перспективі як для основного робочого ружя. І перелопатив вже весь нет, а самі надійні джерела це власники. От і питаю чи не було у Вас з ним проблем
 

SIC

Слідопит
Я придивляюся до цієі моделі в перспективі як для основного робочого ружя. І перелопатив вже весь нет, а самі надійні джерела це власники. От і питаю чи не було у Вас з ним проблем
Нет у меня с ним проблем не возникало ни каких. Все работает как надо.
 

vadymmm

Слідопит
Хочу услышать мнение форумчан, нравится и очень подходит под мои охоты Benelli Montefeltro Beccaccia кал.12 24" и Benelli Beccaccia Supreme кал.12 24"....но ценник не подъёмный,есть турецкая копия KHAN Matrix Scolopax 12/61см 3" FC по которой не могу найти отзывов, есть ли смысл менять свой Армсан с двумя парами стволов(760мм/660мм) на KHAN Matrix Scolopax,как она ведёт себя на самокруте 24грм? Спасибо.
У мене був матрікс, самокрут 24гр пробував були неперезаряди, з 32 гр стріляло самокрутами без затиків.
 

vadymmm

Слідопит
Сьогодні зробили перші вистріли моєю новою рушницею target 15-87 combo. Відстрілялася супер, жодного затику. Всі патрони самокрут 34гр. Порох нобель 206s.
 

HDC

Мисливець
Для ліворуких серед кращих турецьких моделей є лише Армсан 612. Або наш Алтай.
Мені ліворука модель не обовязково. ЇЇ потім продати мабуть проблема повна. Та і я не лівша, я правша. Просто стріляю на ліву руку, і те що буде затвор на іншу сторону не дасть мені переваги. А в принципі я поки-що націлений брати саме Armsan A612S 12 калібру, ствол 71 або 76 см.
 
Зверху