турецкие ружья отзывы

KFoR

Зброяр
Армсан якісна рушниця, назбираєте ще 300$ і купіть його бу, але ні не купляйте назбираєте ще 300$ і купіть новий, стоп не купляйте назбираєте ще 300$ і купіть ББІ, знову ж таки не купляйте дозбирайте ще 300$ і купіть беретту, але нафіга та беретта ще 300$ дозбирайте і Бенеллі вийде :) і так кінця не видно. Таргет за 300$ не кращий за Армсан за 900$ але новий таргет точно кращий за вбитий до вартості 300$ армсан.
Ок, але прийшов за алтаєм вийшов з нео... На бюджеті 300 світ клином не зійшовся, зброю не на останні гроші купують.
 

Jake7

Новачок
Шановні форумчани хочу придбати вертикалочку для ходового полюваня, придивляюся до Ata Ars SP. Висловіть свої міркуваня що до даної зброї.
Сьогодні купив цю рушницю в Ібісі. Це просто шедевр, беріть і не сумнівайтесь!)
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Товариші, сталася така ситуація,захотів я на хатсані замінити мушку,викрутив її і побачив наскрізьний отвір,в магазині сказали шо це є брак. Зателефонував товаришу,в нього такий самий агрегат,в нього теж отвір є. От і хочу запитати,чи повинен він там бути?
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Максиме, спочатку в тебе не повинно було бути Хатсана.... а якшо вже є - то не дивуйся ні чому...:D:D:D
Артуре,хач стоїть в сейфі вже зо пів року. Так вийшло,що те шо хтів не зміг дозволити,а все що зміг то це хатсан. Просто питання,чи не страшно це?
 

Копатыч

Зброяр
Товариші, сталася така ситуація,захотів я на хатсані замінити мушку,викрутив її і побачив наскрізьний отвір,в магазині сказали шо це є брак. Зателефонував товаришу,в нього такий самий агрегат,в нього теж отвір є. От і хочу запитати,чи повинен він там бути?
А чем ото "отверстие" Вам мешает? Все равно там вкручивается "чок" (сменное сужение), в паспорте написано, что стрельба без вкрученного сужения, ни есть "гуд"

вон их скоко насверлили и ничего стреляют .......
 

KFoR

Зброяр
Товариші, сталася така ситуація,захотів я на хатсані замінити мушку,викрутив її і побачив наскрізьний отвір,в магазині сказали шо це є брак. Зателефонував товаришу,в нього такий самий агрегат,в нього теж отвір є. От і хочу запитати,чи повинен він там бути?
Я Вам скажу, що не тільки на хатсанах так. Дивився огляд на браунінг максус, так там теж так.
 

Руслан Михалич

Мисливець
А чем ото "отверстие" Вам мешает? Все равно там вкручивается "чок" (сменное сужение), в паспорте написано, что стрельба без вкрученного сужения, ни есть "гуд"

вон их скоко насверлили и ничего стреляют .......
А для чего они.Может прикол в чем то есть
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Это компенсационные отверстия или порты, или по-другому портированные стволы. Есть выносные чоки с подобными отверствиями (портированные чоки). Забей нете, можно почитать, информации хватает.
 

Руслан Михалич

Мисливець
Так по ходу они снижают давление на дульном срезе, следовательно, уменьшают разброс дроби или "пинок" пороховыми газами в задницу пули, таким образом улучшают кучность.
 

Руслан Михалич

Мисливець
Владельцы ата армс нео12 или знающие в етом подскажите есть ли разница между моделями с коротким хвостовиком и длинным Раньше с коротким сейчас уже делают с длинным.Предлагают купить 2010 год так там по ходу с коротким.
 

KFoR

Зброяр
Владельцы ата армс нео12 или знающие в етом подскажите есть ли разница между моделями с коротким хвостовиком и длинным Раньше с коротким сейчас уже делают с длинным.Предлагают купить 2010 год так там по ходу с коротким.
В мене рушниця 2012 року випуску, з довгим хвостовиком, різниця в механізмі екстракції гільзи, в старій версії він на коробці, в новій на стволі. Ще різниця в гайці якою кріпиться цевйо.
 
Останнє редагування:

Руслан Михалич

Мисливець
Ще різниця в найцікавіше якою кріпиться цевйо.[/QUOTE]
Так разница кажется между новыми только хвостовике и все или я не прав
 
Зверху