турецька бюджетка core

Тема у розділі 'Обговорення зброї', створена користувачем Demidl, 2 лис 2017.

Вутка - все для охоты и рыбалки
  1. Demidl

Demidl Новачок

добрий день шановні форумчани. Забігши в магазин з дробью побачив цілий модельний ряд гладкостволів Core. Турецького виробництва. В наявності були різні на виконання (пластик, дерево), та з додатковими стволами півавтомати. Потримав в руках, покрутив....хз... Хто що може сказати про даний бренд?Чи є щасливі (нещасливі)власники даних девайсів?Чи відстрілював хтось з такоі? Запитав у продавця чи часто купляють - відповів що минулого тиждня одну продали.. І все, більш ніяких відгуків я не знайшов. Цінова категорія від 6.7 до 13 в гривнях. Буду радий за відгуки та інфо.

2. Centuria

Centuria Новачок

Core він же Lazer Arms - турецькі рушниці дешевого сегменту виходячи з турецьких сайтів. З'явилися у продажі влітку цього року. Тримав у руках і "облизував" їх півавтомат. Пластик, як і у всіх недорогоих турків, доброї якості. Прицільні пристрої зручні. Реально лягла в руки. Механізм затвора працює набагато приємніше ніж МР153 - для порівняння. Поршень з одним кільцем. Як поведе себе з магнумом - невідомо. З коробки працювало нормально - дробові тахо, самокрут кулею - в тирі показав задовільний результат ("затиків" не було). Сверловка стволів, патронників, які я дивився, гарна, без відхилень. Деталі коробки, затвора виготовлені акуратно.

Що не сподобалося:
    Місця пайки газовідводного кільця та прицільної планки, мушки проглядаються в середині ствола. Ззовні деталі, що припаяні мають шпари у приляганні до поверхні стволів, що, підозрюю, в експлуатації дасть додаткової мороки з чисткою. Стволи, схоже, фарбовані.

Моя думка - як варіант дешевої палки-стрілялки, яку не шкода і "шоб було", гарний, якщо є з чого вибрати в магазині. Схоже, що Cobalt, що Core - одного поля ягоди. Правда, в Cobaltа дивився лише їх помпу.

Demidl та жестянщик подобається це.
  3. Demidl

Demidl Новачок

По даному девайсу знайшов сайт виробника. Виробник doruk silah. Сайт виробника www.doruksilah.com.tr . Кому цікаво - єанглійська версія сайту. З іх інформаціі - вони відносно молоді, розпочали виготовляти з 1996року. В які краіни поставляють і чи є попит я не знайшов як і роликів про дані рушниці...

Centuria подобається це.
  4. Centuria

Centuria Новачок

Core він же Lazer Arms, він же Francolin - http://www.lazerarms.com/otomatik.html#g01, http://www.francolinarms.com/semi-automatic-shotguns.html. Доречі, ті Core, які я дивився, були від Francolin.
    Схоже на те, що виробники турецької зброї знайшли варіант як продавати деталі які не пройшли по якості на рушниці вищої цінової категорії.
    Цікаво б було глянути (знати) якої якості рушниці ці фірми продають своїм громадянам, в Канаду чи Штати. Їх одностволки попадаються на канадійських та гамериканських сайтах. В ютубі можна знайти турецькі презентаційні ролики.

5. жестянщик

жестянщик Мисливець

Мисливські рушниці...
    LZR-G01
    LZR-G03
    LZR-G04
    LZR-G05
    LZR-G06
    LZR-G09
    LZR-G10

Тактичні рушниці...
    LZR-G02
    LZR-G07
    LZR-G08

Demidl подобається це.
  6. палюня

палюня Новачок

Это хлам не стоит это покупать

7. жестянщик

жестянщик Мисливець

А что,по вашему не хлам?

Centuria подобається це.
  8. Producer

Producer Мисливець

Вы же сами купили турка и на турецкого производителя говорите что это хлам. Разочаровались уже???

жестянщик подобається це.
  9. Centuria

Centuria Новачок

Core він же Lazer Arms, він же Francolin - турецькі рушниці дешевого сегменту виходячи з турецьких сайтів.
    Яку зброю і де купувати кожен вибирає індивідуально.

10. Сергийко

Сергийко Мисливець

С виду Таргет,прям один-в-один.Все одинаковые,таргет,узкон и этот Коре такой же.

Поділитися цією сторінкою

Графф