турецька бюджетка core

Тема у розділі 'Обговорення зброї', створена користувачем Demidl, 2 лис 2017.

Вутка - все для охоты и рыбалки
 1. Demidl

  Demidl Новачок

  добрий день шановні форумчани. Забігши в магазин з дробью побачив цілий модельний ряд гладкостволів Core. Турецького виробництва. В наявності були різні на виконання (пластик, дерево), та з додатковими стволами півавтомати. Потримав в руках, покрутив....хз... Хто що може сказати про даний бренд?Чи є щасливі (нещасливі)власники даних девайсів?Чи відстрілював хтось з такоі? Запитав у продавця чи часто купляють - відповів що минулого тиждня одну продали.. І все, більш ніяких відгуків я не знайшов. Цінова категорія від 6.7 до 13 в гривнях. Буду радий за відгуки та інфо.
   
 2. Centuria

  Centuria Новачок

  Core він же Lazer Arms - турецькі рушниці дешевого сегменту виходячи з турецьких сайтів. З'явилися у продажі влітку цього року. Тримав у руках і "облизував" їх півавтомат. Пластик, як і у всіх недорогоих турків, доброї якості. Прицільні пристрої зручні. Реально лягла в руки. Механізм затвора працює набагато приємніше ніж МР153 - для порівняння. Поршень з одним кільцем. Як поведе себе з магнумом - невідомо. З коробки працювало нормально - дробові тахо, самокрут кулею - в тирі показав задовільний результат ("затиків" не було). Сверловка стволів, патронників, які я дивився, гарна, без відхилень. Деталі коробки, затвора виготовлені акуратно.

  Що не сподобалося:
  Місця пайки газовідводного кільця та прицільної планки, мушки проглядаються в середині ствола. Ззовні деталі, що припаяні мають шпари у приляганні до поверхні стволів, що, підозрюю, в експлуатації дасть додаткової мороки з чисткою. Стволи, схоже, фарбовані.

  Моя думка - як варіант дешевої палки-стрілялки, яку не шкода і "шоб було", гарний, якщо є з чого вибрати в магазині. Схоже, що Cobalt, що Core - одного поля ягоди. Правда, в Cobaltа дивився лише їх помпу.
   
  Demidl та жестянщик подобається це.
 3. Demidl

  Demidl Новачок

  По даному девайсу знайшов сайт виробника. Виробник doruk silah. Сайт виробника www.doruksilah.com.tr . Кому цікаво - єанглійська версія сайту. З іх інформаціі - вони відносно молоді, розпочали виготовляти з 1996року. В які краіни поставляють і чи є попит я не знайшов як і роликів про дані рушниці...
   
  Centuria подобається це.
 4. Centuria

  Centuria Новачок

  Core він же Lazer Arms, він же Francolin - http://www.lazerarms.com/otomatik.html#g01, http://www.francolinarms.com/semi-automatic-shotguns.html. Доречі, ті Core, які я дивився, були від Francolin.
  Схоже на те, що виробники турецької зброї знайшли варіант як продавати деталі які не пройшли по якості на рушниці вищої цінової категорії.
  Цікаво б було глянути (знати) якої якості рушниці ці фірми продають своїм громадянам, в Канаду чи Штати. Їх одностволки попадаються на канадійських та гамериканських сайтах. В ютубі можна знайти турецькі презентаційні ролики.
   
 5. жестянщик

  жестянщик Мисливець

  Мисливські рушниці...
  LZR-G01
  [​IMG]
  LZR-G03
  [​IMG]
  LZR-G04
  [​IMG]
  LZR-G05
  [​IMG]
  LZR-G06
  [​IMG]
  LZR-G09
  [​IMG]
  LZR-G10
  [​IMG]

  Тактичні рушниці...
  LZR-G02
  [​IMG]
  LZR-G07
  [​IMG]
  LZR-G08
  [​IMG]
   
  Demidl подобається це.
 6. палюня

  палюня Новачок

  Это хлам не стоит это покупать
   
 7. жестянщик

  жестянщик Мисливець

  А что,по вашему не хлам?
   
  Centuria подобається це.
 8. Producer

  Producer Мисливець

  Вы же сами купили турка и на турецкого производителя говорите что это хлам. Разочаровались уже???
   
  жестянщик подобається це.
 9. Centuria

  Centuria Новачок

  Core він же Lazer Arms, він же Francolin - турецькі рушниці дешевого сегменту виходячи з турецьких сайтів.
  Яку зброю і де купувати кожен вибирає індивідуально.
   
  жестянщик подобається це.
 10. Сергийко

  Сергийко Мисливець

  С виду Таргет,прям один-в-один.Все одинаковые,таргет,узкон и этот Коре такой же.
   
  жестянщик подобається це.

Поділитися цією сторінкою

Графф