у кого нет колектива

Статус
Закрита.

СССС

Мисливець
Боцман;31250 сказав(ла):
Вище написане мною - то з гумором))). Нікого нехтів образити!
Стосовно полювання, то перші кроки у цій справі краще робити з досвідченними мисливцями, долучитись в існуючий колектив.
Голодранцями нікого не хотів образити так звучить помоєму з болгарської дослівний перевод знаменитого гасла,
а ти Боцман ти так не жартуй, бо у вас своя правда у нас своя, про то краще не потрібно.
 

zango

Мисливець
Привет пацаны надоело охотиться самому как насчет объединений (КИЕВ 096 399 64 40 Андрей
 

Loki

Мисливець
Всем добрый день. Я бы тоже не прочь присоедениться к новому коллективу. Охочусь околу двух лет в основном с тестем. Он и привил любовь к охоте))) Хотя сам уже не мальчик (37 лет). Звоните (067)502-10-62 буду рад. P.S. Сам из Киева.
 

Alexxes

Новачок
Мы тоже будем очень рады хорошому человеку,вы с какого района?где восновном охотитесь?
 

Loki

Мисливець
Я сам из Днепровского района( левый берег), сейчас временно по семейным обстоятельствам проживаю в районе метро "Житомирская". Охота в основном Кагарлицкий район (утка, заец), Иванков (копыто), хотя редко. Выезжать на охоту тяжело, так как нет машины, подходящей для охоты, пока... В дальнейшем планирую брать "Ниву" для этих целей.
 

Alexxes

Новачок
У нас машины есть,хотя тоже не джины,я живу тоже на левом берегу.собак нет у нас к сожалению,в воскресение в следующее собираемся на охоту,на целый день может что то придумаем,обсудим,?если вы конечно не против?
 

zango

Мисливець
Ребята давайте создадим коллектив в УООР и тема закрыта ???
 

Loki

Мисливець
Alexxes;36831 сказав(ла):
У нас машины есть,хотя тоже не джины,я живу тоже на левом берегу.собак нет у нас к сожалению,в воскресение в следующее собираемся на охоту,на целый день может что то придумаем,обсудим,?если вы конечно не против?
Я только за! Жду звонка.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Статут УТМР
4.1. Основною ланкою Товариства є первинна організація, яка несе відповідальність за організаційне зміцнення своїх рядів і реалізує свої права відповідно до цього Статуту.
Первинні організації створюються при наявності не менше семи членів Товариства на підприємствах, в установах, організаціях, селянських господарствах, учбових закладах, у селах і селищах за рішенням ради районної, міжрайонної, міської організації Товариства.
Первинні організації об’єднуються у районні, міжрайонні, міські організації Товариства.
Пенсіонери – члени Товариства, які не працюють, перебувають на обліку у первинних організаціях за місцем попередньої роботи або за місцем проживання (у найближчій первинній організації).
 
Статус
Закрита.
Зверху