цена разрешения на нарезное оружие.

Мишко К36

Слідопит
Дякую.Воно нажаль так,в нашій державі.
Хоча має бути навпаки,Інспектори мають переживати що з них щось будуть вимагати(в плані роботи), в кінця кінців служби для людей,за наші податки,і все інше.
Але це нажаль лірика,ми в Україні,де корупція ще більша ніж у мафії Сицілії мабуть.Боремось,звісно але .....
 

Androsh

Слідопит
Официально цену и сроки уже Вам росписывали. Все остальное от лукавого.

Пи.Си. А вообще нужно с разрешителем дружить, может и по рамочке "чая" опрокинуть. Тогда точно дешевле будет.;)
Все что официально - я в курсе. В остальном - было правильно сказано выше: каждый сам выбирает каким путем идти.
 

andryx1

Снайпер
Сьогодні їздив дивитися ТОЗ 78-04М.Залишив аванс,з понеділка піду робити дозвіл.Подивимося скільки це вийде по грошах.Зверху нікому,нічого платити не збираюся.
 

andryx1

Снайпер
Сьогодні їздив дивитися ТОЗ 78-04М.Залишив аванс,з понеділка піду робити дозвіл.Подивимося скільки це вийде по грошах.Зверху нікому,нічого платити не збираюся.
Сьогодні здав документи на дозвіл,для придбання нарізного.Після огляду ствола і авансу,першим ділом здав документи на довідку про судимість/відсутність судимості.Потім взяв рапорт у дільничного,копію паспорта,кода,чотири фото 3х4 і пішов до нашого дозвільника по копії курсів,страхівки і мед.огляду.У нас новий дозвільник(жінка).Для знайомства купив коробку цукерок і пішов знайомитись.Дозвільник зробила мені копії,подякувала за цукерки і порадила до якого інспектора, в області, краще звернутися.Сьогодні(нарешті) забрав довідку про судимість і пішов шукати рекомендованого інспектора.Знайшов,написав заяву,оплатив чотири квитанції:60+20,40+18+9 грн.З банківськими послугами вийшло 136 грн.Інспектор дозвільної сказав що через три тижні дозвіл буде готовий.Я і не дуже поспішаю.Їздив до продавця,пропонував заплатити усю суму-він відмовився.Добавив до авансу щоб вийшла половина суми.Продавець віддав мені два приціли які йдуть комплектом(денний і нічний) і затвор. Продовження буде....
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Сьогодні здав документи на дозвіл,для придбання нарізного.Після огляду ствола і авансу,першим ділом здав документи на довідку про судимість/відсутність судимості.Потім взяв рапорт у дільничного,копію паспорта,кода,чотири фото 3х4 і пішов до нашого дозвільника по копії курсів,страхівки і мед.огляду.У нас новий дозвільник(жінка).Для знайомства купив коробку цукерок і пішов знайомитись.Дозвільник зробила мені копії,подякувала за цукерки і порадила до якого інспектора, в області, краще звернутися.Сьогодні(нарешті) забрав довідку про судимість і пішов шукати рекомендованого інспектора.Знайшов,написав заяву,оплатив чотири квитанції:60+20,40+18+9 грн.З банківськими послугами вийшло 136 грн.Інспектор дозвільної сказав що через три тижні дозвіл буде готовий.Я і не дуже поспішаю.Їздив до продавця,пропонував заплатити усю суму-він відмовився.Добавив до авансу щоб вийшла половина суми.Продавець віддав мені два приціли які йдуть комплектом(денний і нічний) і затвор. Продовження буде....
З нічним прицілом де полюватимете? А на якій підставі Вам дали рапорт на руки?
 

Androsh

Слідопит
Не повірите, її всюди вимагають.
Повірте, у багатьох випадках не вимагають. Поліціянти з дозвільної самі "пробивають" по базі за п'ять хвилин. Але, звичайно, може там ще забагато таких, які не вміють комп'ютером користуватись... ;)
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Повірте, у багатьох випадках не вимагають. Поліціянти з дозвільної самі "пробивають" по базі за п'ять хвилин. Але, звичайно, може там ще забагато таких, які не вміють комп'ютером користуватись... ;)
Вони звісно ж можуть перевірити,але, довідка (в нашій області) надається лише за письмової заяви і видається вам в руки. Потім цей папірець підшивають у справу. При цьому , сама довідка дійсна один місяць.
 

andryx1

Снайпер
З нічним прицілом де полюватимете? А на якій підставі Вам дали рапорт на руки?
Нічник я вже виставив на продаж на Райберті. А кому дільничний інспектор мав дати рапорт-характеристику на мене,як не мені ?
 

veriovo4ka89@

Мисливець
Досить прискіпуватись до слів! Людина вирішила поділитися досвідом і тут палки в колеса... куди ми котимося
 
Зверху