цена разрешения на нарезное оружие.

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Нічник я вже виставив на продаж на Райберті. А кому дільничний інспектор мав дати рапорт-характеристику на мене,як не мені ?
Він має надати рапорт в дозвільну інспектору який на Вас робив запит якось так
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Досить прискіпуватись до слів! Людина вирішила поділитися досвідом і тут палки в колеса... куди ми котимося
Так ні хто і не прискіпується, задав просте запитання і хочу отримати просту і чітку відповідь
 

andryx1

Снайпер
Він має надати рапорт в дозвільну інспектору який на Вас робив запит якось так
Так ніхто ніякого запиту ще не робив (кромі судимості).Попередньо в дозвільній дали список документів , які необхідно подати і рапорт в тому числі.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Так ніхто ніякого запиту ще не робив (кромі судимості).Попередньо в дозвільній дали список документів , які необхідно подати і рапорт в тому числі.
Ви хоть читали в законі які документи потрібно подавати? А хто Вам дав список документів які потрібно предоставити?
 

Behmen

Мисливець
Скоріш за все список необхідних документів був для інспектора щоб не забути ...
 

SL_UA

Мисливець
Ото ще закони!!!!!!
Скажіть мені добродії, у чоловіка на руках гладкодульна рушниця. На який ляд йому та довідка про несудимість? Ясна річ что Він не судимий.
 

SL_UA

Мисливець
А що є різниця? Кому.

Якщо Ви являєтесь власником вогнепальної зброї, Ви за чинним законодавством НЕ МОЖЕТЕ бути судимі.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
А що є різниця? Кому.

Якщо Ви являєтесь власником вогнепальної зброї, Ви за чинним законодавством НЕ МОЖЕТЕ бути судимі.
"...Вот мой унитаз, кафель у меня белый, задницу я вам уже показывал, продайте же мне РУЛОНЧИК ТУАЛЕТНОЙБУМАГИ!!!..." (с)

Я - госслужащий более 20 лет, наши личные дела и не только "мониторят" все кому не лень (я про контролеров разного уровня). В прошлом году ружье очередное покупал - оформлял довидку о несудимости. Сейчас спросил на счет нового разрешения - не ипет, старая закончилась, если новое разрешение - "новый керосинка нужно покупать" :D т.е. заново заказывать довидку о несудимости, старая действительна 6 месяцев.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Звичайно що можу.А навіщо ? Може Вам ще ключ від сейфа ?
Ключ від сейфа не потрібен в мене є свій, а фото додайте з прізвищем дозвільника, та ще вкажіть прізвище дільничого який дав Вам на руки рапорт
 

SL_UA

Мисливець
Геннадій я то і мав на увазі що душать нашого брата кругом.

Таж довідка стоїть грошей.:(
 

andryx1

Снайпер
А що є різниця? Кому.

Якщо Ви являєтесь власником вогнепальної зброї, Ви за чинним законодавством НЕ МОЖЕТЕ бути судимі.
Можете бути судимі(тьфу-тьфу-тьфу) з погашеною судимістю.Якщо не погашена, то погасити.Головне щоб на даний момент ви не були під слідством чи в розшуку.
 
Зверху