цена разрешения на нарезное оружие.

Monah

Мисливець
Скажите, пожалуйста, какие квитанции (за какие услуги) Вы оплатили?
Я уже точно не помню, т.к. сдал их разрешителю, но, по моему, информационные услуги, услуги разрешительной системы и ещё что-то, всего около 80 гривень заплатил.
 

Monah

Мисливець
Вот как? Т.е. , если срок прежнего разрешения не истек, то новая "зеленка" выдается без этих бюрократических проблем?
Но одна тонкость, срок перерегистрации старого и нового оружия осуществляется по первичной регистрации.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Я уже точно не помню, т.к. сдал их разрешителю, но, по моему, информационные услуги, услуги разрешительной системы и ещё что-то, всего около 80 гривень заплатил.
Якось дивно,у вас повинні бути платежі "за бланкову продукцію дозвільної системи" і "за послуги дозвільної системи". Я теж два місяці тому отримав дозвіл на купівлю другої одиниці, сплатив такі суми:20,4грн;60,00грн;9,00грн;18 грн=107,4+ 40грн комісія банку
 

Monah

Мисливець
Якось дивно,у вас повинні бути платежі "за бланкову продукцію дозвільної системи" і "за послуги дозвільної системи". Я теж два місяці тому отримав дозвіл на купівлю другої одиниці, сплатив такі суми:20,4грн;60,00грн;9,00грн;18 грн=107,4+ 40грн комісія банку
Ну не знаю, было распечатано 3 квитанции, которые и оплатил. В сберкассе да сотку и получил больше червонца сдачи. Точно не помню, был очень рад что быстро и без волокиты, в квитанции особо не вчитывался.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну не знаю, было распечатано 3 квитанции, которые и оплатил. В сберкассе дал сотку и получил больше червонца сдачи. Точно не помню, был очень рад что быстро и без волокиты, в квитанции особо не вчитывался.
Ну, две первые - "за бланкову продукцію дозвільної системи" (бланк разрешения, оно же "зеленка") и "за послуги дозвільної системи" (это, думаю, понятно). А какая третья?
А насчет "дал сотку, получил сдачу" - так банк еще и свою долю должен был посчитать ("услуги банка", которые у разных банков довольно разные).
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
По городу Киеву:
1. За бланк продукції дозвільної системи - 20 грн 40 коп.;
2. За послуги дозвільної системи (за дозвіл на придбання) - 9 грн 00 коп.;
3. За послуги дозвільної системи (за послуги реєстрації придбаної зброї) - 18 грн 00 коп..
Всього: 47 грн 40 коп.
ПіСі. У
PinchukMP (пост № 103): еще 60 грн, скорее всего за страховку, но она в таком случае еще есть от предыдущей регистрации первого (ранее регистрированного) ружья и действует! Побор...
 

andryx1

Снайпер
Сьогодні їздив дивитися ТОЗ 78-04М.Залишив аванс,з понеділка піду робити дозвіл.Подивимося скільки це вийде по грошах.Зверху нікому,нічого платити не збираюся.
Сьогодні здав документи на дозвіл,для придбання нарізного.Після огляду ствола і авансу,першим ділом здав документи на довідку про судимість/відсутність судимості.Потім взяв рапорт у дільничного,копію паспорта,кода,чотири фото 3х4 і пішов до нашого дозвільника по копії курсів,страхівки і мед.огляду.У нас новий дозвільник(жінка).Для знайомства купив коробку цукерок і пішов знайомитись.Дозвільник зробила мені копії,подякувала за цукерки і порадила до якого інспектора, в області, краще звернутися.Сьогодні(нарешті) забрав довідку про судимість і пішов шукати рекомендованого інспектора.Знайшов,написав заяву,оплатив чотири квитанції:60+20,40+18+9 грн.З банківськими послугами вийшло 136 грн.Інспектор дозвільної сказав що через три тижні дозвіл буде готовий.Я і не дуже поспішаю.Їздив до продавця,пропонував заплатити усю суму-він відмовився.Добавив до авансу щоб вийшла половина суми.Продавець віддав мені два приціли які йдуть комплектом(денний і нічний) і затвор. Продовження буде....
Ствол вже в мене,Завтра їду ставити на облік.Ще заплатив 108 грн.за зняття з обліку (так попередньо було домовлено з продавцем).136+108=244 грн.,подивимось скільки ще завтра піде.Доречі,може когось цікавить оптика(одна і друга),бо мені не потрібна. 0975167108
 

Вкладення

andryx1

Снайпер
По городу Киеву:
1. За бланк продукції дозвільної системи - 20 грн 40 коп.;
2. За послуги дозвільної системи (за дозвіл на придбання) - 9 грн 00 коп.;
3. За послуги дозвільної системи (за послуги реєстрації придбаної зброї) - 18 грн 00 коп..
Всього: 47 грн 40 коп.
ПіСі. У
PinchukMP (пост № 103): еще 60 грн, скорее всего за страховку, но она в таком случае еще есть от предыдущей регистрации первого (ранее регистрированного) ружья и действует! Побор...
Ці 60 грн. вона беруть зразу за дозвіл на зберігання(корочку),пластик 140 грн.
 

andryx1

Снайпер
Ви хоть читали в законі які документи потрібно подавати? А хто Вам дав список документів які потрібно предоставити?
Ви як знаток Законів,поясніть мені будь-ласка.От отримав я дозвіл на придбання,придбав зброю,дозвіл здав в дозвільну і чекаю на дозвіл на зберігання.А ствол,в мене вдома без жодних документів ?
 

andryx1

Снайпер
Сьогодні забрав дозвіл на зберігання.Цроцедура зайняла майже два місяці.На оформління пішло 244 грн.А хтось тут говорив про якісь 300 у.е.,і навіть 350.
 

Вкладення

andryx1

Снайпер
А с какого перепуга Дозвил на два года?
Помилка,тільки вдома додивився.А ще тут хтось казав,що вони не вміють користуватися компютером.Та вони навіть не вміють до трьох рахувати.Ще потрібно буде їхати щоб виправили.
 
Зверху