цікава ситуація з посвідченням мисливця ЛьвівЛіс

Статус
Закрита.

expeditor

Новачок
Усім вітання! Коротка передмова до основного питання - не так давно почав здійснювати свою мрію - стати мисливце, пройшов всі комісії для дозволу на зброю і заодно отримати посвідчення мисливця, поки робиться зброя. Підготувався до екзамену, зробив копії необхідних документів, фотографії і завітав у ЛьвівЛіс, там видали квитанції за оформлення документів, які я зразу ж оплатив, з послугами банку вийшло 70 грн. З оплатами знову повернувся у ЛьвівЛіс, де успішно склав іспит(тестування), сказали прийти через тиждень отримати посвідчення - моїй радості не було меж...і тут через тиждень я приходжу і чую цікаву історію. Була перевірка з Києва, ліцензія не продовжена, посвідчення не видаємо. На днях повинні дати ліцензію... Проходить ще 3 дні, дзвоню, відповідь така ж. Через 4 дні знову дзвоню - аналогічно. Пройшло вже більше як 2 тижні після здачі - посвідчення нема і хто зна коли буде. Питання, як мені діяти в подальшому, чи хтось попадав в таку ситуацію??? Це чергове кидалово на гроші???
Дякую
 

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
Все проплаты делал только после здачи екзамена - они сами так предложили в 9.00 здал в 15.30 получил корочку,возможно у них нет бланков у Вас должны быть чеки с банка нада ими каждому под нос тыкнуть, если не проканает обращаться выше.
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Таке буває. Я чекав посвідчення мисливця цілий місяць (бланків не було). Аналогічна ситуація із дозволами у їх завжди не має бланків але якщо дати гроші він відразу находиться. Якщо у Вас на руках є усі квитанції то не хвилюйтеся з часом зроблять але всерівно не затягуйте.
 

expeditor

Новачок
TOZ-34ER;122853 сказав(ла):
Таке буває. Я чекав посвідчення мисливця цілий місяць (бланків не було). Аналогічна ситуація із дозволами у їх завжди не має бланків але якщо дати гроші він відразу находиться. Якщо у Вас на руках є усі квитанції то не хвилюйтеся з часом зроблять але всерівно не затягуйте.
я всі квитанції здав на місці, він підчипив до справи, так що в мене їх нема
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
В наші часи краже всіх документів робити копія. Квитанцій особливо. Тоді підійдіть і запитайте як можна прискорити цю справу. Вам скоріше всього напишуть суму в грн.
 

expeditor

Новачок
ще раз сьогодні дзвонив, сказав що буду жалітись у вищестоячі органи, попросили почекати до наступного тижня, я вирішив ще почекати до наступного тижня, якщо нічого не зміниться, буду дзвонити у Київ
 

Navigator1

Новачок
Заранее извините если не то.Мой Вам совет не надо торопить события и лишний раз быть потом мишенью.Еще до охотсезона куча времени выпишут Вам рано или поздно это посвидчення.Чуть-чуть наберитесь терпения и все будет хорошо.С уважением.
 

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
Там его делают за 10 мин, шо там тянуть это не розришение на ношение которое из обласного центра присылают в раённый, да и то(розришение) за такой период времени уже зделать должны.
 

andruha1011

Новачок
Получал удостоверение охотника в Черниговлес. Здал экзамен после чего дали реквизиты для оплаты, пошол проплатил. Принес квитанции, через неделю сказали прийти получить удостоверение. Получил без проблем.Я бы в вашей ситуации не торопился, никаких лишних денег вы больше никому не должны. Не конфликтуйте, вам с ними общаться каждый год. Д открытия сезона еще есть время. Иногда напоминайте о себе, и все будет нормально.
 

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
Удостовирение охотника выдаётся навсегда, ну разве что потеряете или какое чп, может вы имели в виду взносы!?
 

expeditor

Новачок
усім вітання, сьогодні знову передзвонив, відповіли, що посвідчення є, можете приїжджати і забирати, так що дарма я напевно кіпіш піднімав...
 

Геньо

Мисливець
Недарма,бо задумались...і зробили справу.100% чекали на презент (хабар),а тут ... не вийшло!!!
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Лутше перебдеть чем недобдеть.
 

expeditor

Новачок
усім знову вітання! Збылась мечта идиота))) Посвідчення на руках, сьогодні забрав. Усім дякую за підтримку
 

andruha1011

Новачок
От всей души поздравляю! А вы переживали. Насчет взятки, не торопитесь с выводами, может действительно была проблема. Еще раз поздравляю и желаю хороших трофеев!!!!!!
 

expeditor

Новачок
дякую за теплі слова, впринципі я на 100 відсотків і не стверджував, що вони хочуть хабаря. І зараз нічого про це не говорю. Просто у нас така система, що вірити у чесність дуже важко! Сорі, якщо когось образив!
 
Статус
Закрита.
Зверху