чи підходить ствол з іж27 12к. на 16к.???

Статус
Закрита.

yurets86

Новачок
ну а де тоді можна замовити чи купити стволи 16к., їх вже ніде нероблять???
 

yurets86

Новачок
в верхньому стволі великі раковини в нижньому менше, але є. З нього я ще стріляю, но страшновато...
 

Viktorio

S-Moderator
Команда форуму
Варіант 1 Купити Б\В стволи (знайти важкувато) і зареєструвати заміну в дозвільній системі.
Варіант 2 Розпаяти та випресувати стволи з подальшою їх заміною (варіантів донорів декілька)паяти нові не обовязково, можна встановити на муфти. Не знайдете ліцензовану майстерню у Вашій області - пишіть у ЛС, допоможу з позицій Хмельницького.
 

yurets86

Новачок
дякую! буду шукати б/у стволи, якщо незнайду скористаюся варіантом 2...
 

Сыч.

Слідопит
В разделе "продам" есть объявление о продаже ИЖ-27, 16к. Лучше сделать, всё таки этот шаг. ИМХО.
 

киевлянин

Мисливець
Продать свое старое ружье и купить новый ИЖ 16 калибра.Посмотрите барахолки по ружьям ,за старые убитые ружья просят больше чем за новые.В пятницу был ормаге смотрел ИЖики ,так "сильвер"куда лучше старых ружей ,кукла просто и цены в районе 5000 ,а ТОЗики еще подешевле качество на высоте и они все таки НОВЫЕ.А качественные ружья надо брать в проверенных могазинах,в некоторых у меня скдка 10% так,что....
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Это-же реестрация нового оружия со всеми вытекающими!Наилучший вариант который предложил Viktorio.
 

Сыч.

Слідопит
киевлянин;2146 сказав(ла):
.В пятницу был ормаге смотрел ИЖики
Топикстартер с Волыни, на сколько я понял. Я бы, всё таки советовал бы поискать другой девайс, той же модели. Распайка и прессовка стволов, я такого не слыхал и честно говоря, эта манипуляция не внушает доверия. И ещё, не думаю, что с 1981года в ружье смертельные раковины. Ружья Советского п-ва переживут ещё не одно поколение.ИМХО.
 

yurets86

Новачок
Сыч.;2138 сказав(ла):
В разделе "продам" есть объявление о продаже ИЖ-27, 16к. Лучше сделать, всё таки этот шаг. ИМХО.
Ця рушниця покоцана, надколене цевйо, обрізані стволи (2 циліндри) і планка перепаяна, короче говоря повний фарш, не факт, що через 100 пострілів буде конструктор "LEGO"
 

Сыч.

Слідопит
yurets86;2177 сказав(ла):
Ця рушниця покоцана, надколене цевйо, обрізані стволи (2 циліндри) і планка перепаяна,
Не читал, честно говоря и не смотрел ружьё. Тогда действительно не стоит(ударение на о). Нужно поискать данный девайс. Ничего не возможного нет.
 

киевлянин

Мисливець
yurets86;2177 сказав(ла):
Причина: підскажіть будь-ласка де можна купити стволи, я вже навіть писав на завод "BAIKAL", щоб замовити нові, жду від них відповідь...
А как вы себе представляеете отправку оружия через границу ,если здесь взять разрешение некоторые считают проблемой, тем паче на покупку ствола тоже надо брать разрешение -так ,что мой вариант лучший.
 

Сыч.

Слідопит
киевлянин;2196 сказав(ла):
если здесь взять разрешение некоторые считают проблемой,
Не некоторые, а большинство охотников. Мой вариант, практически такой же. Не вижу другого выхода, а так же смысла в продолжении этой темы.
 

Viktorio

S-Moderator
Команда форуму
yurets86;2177 сказав(ла):
не факт, що через 100 пострілів буде конструктор "LEGO"
У Вас вже "конструктор". Моя пропозиція щодо реставрації в силі.
Інший варіант - купити б\в рушницю в нормальному стані. Однак з Вашої зняти приклад, розібрати коробку, дістати з неї всю начинку, вийняти ежектори, механізм кріплення цівья, (в подальшому використати як запчастини), а що залишилось віддати в МВС на утилізацію, тим самим знявши зброю з реєстрації.
 

yurets86

Новачок
А как вы себе представляеете отправку оружия через границу ,если здесь взять разрешение некоторые считают проблемой, тем паче на покупку ствола тоже надо брать разрешение -так ,что мой вариант лучший.

через мисливський магазин, брат собі так замовляв рушницю...
 

yurets86

Новачок
Viktorio конструктор-це маленькі частинки на які може розлетітися рушниця яку продають в рубриці "ПРОДАЮ".
я шукаю стволи хочаби на 4.
 

vityastas

Мисливець
[/quote]
киевлянин;2146 сказав(ла):
смотрел ИЖики ,так "сильвер"куда лучше старых ружей ,кукла просто и цены в районе 5000 ,а ТОЗики еще подешевле качество на высоте и они все таки НОВЫЕ.А качественные ружья надо брать в проверенных могазинах,в некоторых у меня скдка 10% так,что....
ніякої якості не бачу в нових рушницях (російських) і вони дуже сильно поступаються по якості старим радянським і по якості металу, і вороніння, і підгонки деталей... те, що они гарно на вітрині виглядають ще не означає, що після року експлуатації в жорстких умовах вони і далі так будуть виглядати. пішли на полювання на качку, моросів дощ, у знайомого нова рушниця, у мене з 1949 року. після полювання як засунули їх в чохол, так через тиждень витягнули. моя нормально, в друга почервоніла від іржі. після усердного протирання місцями стерлося вороніння.
 

Сыч.

Слідопит
Я бы не стал сравнивать заказ на Меркель и заказ на ИЖ-27. Не совсем одно и тоже.
 
Статус
Закрита.
Зверху