щенята РРГ

Статус
Закрита.

a-hil

Мисливець
14 листопада 2018 року народилися щенята РРГ. 5 вижлеців і 4 вижловки.
фото плідників, їх родоводи додаються. замовлення на щенят буду прийматися після місячного віку. орієнтовна ціна на щенят буде встановлена на рівні від 100 до 150 доларів. Батько має д.ІІ з.р., мати має д.ІІ з.р./с, д.ІІІ з.р., д.ІІІ з.р./с.
телефон для довідок 0675275476
 

Вкладення

ura83

Слідопит
На мою думку:
Дуже цікава в'язка
Походження Бомба!!!!!.
У родоводі зібрана частина - ГОНЧИХ - ЯКІ увійшли в ІСТОРІЮ !!!!!!!.....


П.С.

Ще щоб не падати облич'ям у болото :D:D:D, хотілось щоб більш досвідченні люди;) уточнили - який і на кого тут у цій в'язці зроблено інбридинг ???.
 

игрок

Мисливець
Тереторіально де знаходитись е лінії з хмельницької обл., і е собаки експерта по гончим.
Якщо маєте вайбер скиньте в приват.
 

a-hil

Мисливець
Вайбер є на номері, що вказаний в оголошенні. Місцезнаходження - в особистих даних (але якщо не знаєте як дивитися - Здолбунів Рівненська область). Остального не зрозумів....
 

Zenzin Sergei

Новачок
На мою думку:
Дуже цікава в'язка
Походження Бомба!!!!!.
У родоводі зібрана частина - ГОНЧИХ - ЯКІ увійшли в ІСТОРІЮ !!!!!!!.....


П.С.

Ще щоб не падати облич'ям у болото :D:D:D, хотілось щоб більш досвідченні люди;) уточнили - який і на кого тут у цій в'язці зроблено інбридинг ???.
Не вважаю себе досвідченим,але бачу ставка робиться на Грозу Балабаєнка і Залівая Сотника,які за дві в"язки дали бомбезних потомків,особисто моя думка,якщо не так,то нехай Богдан мене поправить.
 

a-hil

Мисливець
А ще, є амур хілінського і найда хілінського. А ще - айка давидюка, яка походить від комплексної інбредної в‘язки 3/4 на вожака морозова і найду билініна, від якої пішло немало робочих та екстер’єрних собак http://valerij.ucoz.ru/forum/35-87-1. Так, що якось так....;)
 

a-hil

Мисливець
усім дякую. Усі щенята знайшли нових господарів, яким бажаю вміння та наснаги у виховання майбутніх чемпіонів...
 
Статус
Закрита.
Зверху