яку "балаклаву" обрати?

север

ветеран форуму
надійна команда
Може жирний крем перед полюванням краще допоможе? Або смалець, не дарма ж кажуть що сало то сила! :D
А точнее- гусиный жир! Проверенное средство народной медицины. Я- серьезно!
 

mykro

Мисливець
А как в ней дышится: отверстия для рта-то нет!?
Можна використовувати балаклаву норфін експлорер,

вона має передню частину з неопрену та отвори для дихання.
Балаклав маю вагон-вагонезний, теж чутлива шкіра, найлегше сприймається флісова, зручно, коли двохшарова, всередині мікрофліс а ззовні або простий або віндстопер. Фірму вже не пам’ятаю.
На цей рік ще докупив шапку-маску, щоб взагалі лиця не торкалася, отаку

Якесь воно трохи кострубате, але будемо тестувати )))
 

ATIS

Снайпер
Скажіть ,а в мороз під вказаною Вами маскою без отворів для носа та рота не не мокріє шкіра?
В мороз іній збирається на поверхні, дискомфорту щодо мокріння, якщо чесно, не пам'ятаю. В мене холодова алергія, Балаклава спасає гарно. Правда морози такі в нас що вдягаю її все рідше;)
 

karman

ветеран форуму
надійна команда
Думаю, Вам нужна не балаклава, а индивидуальная маска, что-бы был открыт нос и рот, в выдохе очень много влаги которая конденсируется на ткани и лицо замерзает еще больше. Ну и защитный крем, а это вопрос больше к женщинам. Как то так.
 

Микола ARMS

Мисливець
Найкраще мені довподоби флісова, виходили на полювання в найсуворіші заметілі, дуже гарно захищає та зберігає тепло обличчя та шиї. Використовую без отворів для носа та рота- так тепліше та не заходить холодне повітря! Мокріє та в дуже холодну погоду може підмерзати трішки але дискомфорту це не приносить)
 

GONEFISHING

Новачок
Я из за балаклавы две шапки прощелкал, так как нет ощущения что с головы слезло что то, через посадку пролезешь и привет! А без шапки макушка и затылок мерзнут. Лучше изпользовать бафф, как по мне.
 
Зверху