як убрати царапини

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
А сколько же тогда будет стоить такой приклад, хотя бы теоретически? :) И какой получится вес? А практичность такого изделия?
Это у ножеделов нужно поинтересоваться,они часто используют стабилизированную древесину. По сути нужна эпоксидка , спирт и вакууматор.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Я знаю. Но думаю, что если они маются и трясутся над кусочками этого стабизизированного капа, то во что выльется подобная стабилизация такого весла, как приклад? :)
 

cagor

Слідопит
Я знаю. Но думаю, что если они маются и трясутся над кусочками этого стабизизированного капа, то во что выльется подобная стабилизация такого весла, как приклад? :)
можно просто разогреть дерево и нанести смолу, тоже впитается неплохо, а вакуумная думаю будет тяжеловат приклад, смолы уйдет в него много. ИМХО лучшее по старинке, масло.
 

cagor

Слідопит
Я сам робив собі, ось вам рецепт:
віск бджолиний - 100 грм,
скіпідар (краще натуральний живичний) - 50 мл,
натуральна соснова каніфоль - 25 грм.
Віск плавимо,каніфоль дробимо в порошок і добавляємо у розплавлений віск, перемішуємо,знімаємо з вогню,даємо хвилинку постояти і вливаємо скіпідар,все добре розмішуємо.
вкусненький рецептик,спасибо, буду пробовать. Тоже задумал, оновить приклад
 

Homa

Снайпер
Наскільки я чув хлопці казали що на всіх турках дерево гімно. То кажуть навіть не дерево а якийсь ламінат,чи хороба його знае що. Короче кажучи. Гарне, вигляд мае коли нове,а як потаскати його з пару сезонів то його вжей не видно.Так це чи ні стверджувати небуду бо ніколи не мав турків тай нехочу. Хто знаючий в цих справах просвітліть будь ласка.
Минулого року один купив neo 12 не міг нахвалитися, а тепер шукає майстра по дереву бо мовляв хваленний турецький горіх лайно
 
Зверху