іж 18 20 калібр

Статус
Закрита.

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Шановні мисливці. Поясніть мені переваги 20 кал. від 12-16 на полюванні. І чому проблематично (+/-) купити його (20 кал) на форумі ?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Легше рушницю тягати. І віддача слабкіша, що краще для жінок і старих. Краще (влучніше) треба стріляти. Менші витрати на набої.
А проблема у придбанні - вироблялося у меншій кількості та шанувальники хрін віддадуть!
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Дякую за відповідь. Жінки і старі це не для нас. Є бажання зацікавити молоде поповнення мисливців. На мою думку, треба розпочинати з меншого. Витрати на набої становлять близько 0.5 грн.
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
Якщо Ви полюєте лосiв та кабанiв то ніяких переваг нема ,а якщо на перепелiв то інша справа .Згоден що шанувальники не віддадуть ,і я в тому числі .
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Лось в Полтавській заборонений для ліцензійного відстрілу. Для кабана є Моссберг 500А дві пари стволів (один з них Сюпра) Я важаю достатньо (при влучному попаданні). ПЕРЕПЕЛ - це тоже птах!
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
Я б сказав що перепел це ще й смачний птах і зовсім не потрібно робити з нього фарш ще в повітрі .Ну звісно що можна і з 12 кал тільки проблема в тім що ,коли в 12 кал заряд в 15 гр дробі то виходить не постріл ,а якесь плюхання ,ну можна і цю проблему вирішити -димний порох ,тоді до запахів природи добавиться ще й аромат тухлих яєць .Але рушницю легше ви ж ніяк легше не зробите ?А що таке легенька одностволочка 20 кал -легенька ,а на вскид як пушинка ,заряджаєтe патрони і голова не болить що надо там під капсуля щось підсипать та ін .Та і роблячи по одному пострілу Ви не будете "горячити "свою собачку ,а то не втримаєтесь і буде цуцик потім гасати шукаючи інших ,і буде дивитися на Вас "азартно -чумними" очами .Вдалого полювання Вам !
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
Конечно можно !!!Я о том что "переваг " нету .Хотя это такая " растяжимая"тема . Да ,одностволки всегда пулей били хорошо ,плюс короткий ствол -не так вибрирует ,и чем меньше калибр тем точнее летит пуля ,НО разве одностволка 16 кал уступит ? Вот сегодня рассматривал 12 кал парадокс на всю длину , в магазине говорят что пулей идеально и на перепела отлично хорошая и равномерная осыпь ,но тяжелое и думается мне что все таки лучше два ружья на перепела легкое ,а на кабана потяжелей , но я не хочу спорить если думаете иначе то Вы абсолютно правы ,согласитесь что хорошое ружье это то что попадает это в первую очередь ,а все остальное ерунда .
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Дякую.
Re: іж 18 20 калібр
Згоден що шанувальники не віддадуть ,і я в тому числі .

Алеж є багато власниів, які не є мисливцями.
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
Может конечно и да ,если бы не но !Мало их вот возьмем иж 58 20 скоко их делали ? Лет 5 может чуть больше ,а сколько выпускали курковку лет 70 ,есть разница?В Литературе сказано что эти ружья отправляли на северный и южный промысел ,вот мое ружье подарил бывшему владельцу начальник таможни города Певек ,но кто ищет тот найдет !!
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
За мою мечту !!! Будьмо до завтрішнього поллювання. Ні пуху !!!!!!!
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
БУДЬМО !!!! За Вашу мечту стоя и до дна !!!!!
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
И трёхкратно!
 

Tavelik

Новачок
слон;46699 сказав(ла):
Может конечно и да ,если бы не но !Мало их вот возьмем иж 58 20 скоко их делали ? Лет 5 может чуть больше ,а сколько выпускали курковку лет 70 ,есть разница?В Литературе сказано что эти ружья отправляли на северный и южный промысел ,вот мое ружье подарил бывшему владельцу начальник таможни города Певек ,но кто ищет тот найдет !!
ИЖ-58-20 — ружье 20-го калибра разработано под руководством Л. И. Пугачева. Серийно производилось с конца 1958 г. и до середины 1960-х гг
 
Статус
Закрита.
Зверху