20 калибр! Прделитесь, пожалуйста, опытом!

Тема у розділі 'Патрони, гільзи і кулі', створена користувачем Lyova, 8 січ 2017.

Safari-Dnepr
  1. Patso

Patso Слідопит

Треба відмовлятись від того центробоя... дістало вже. відповідальні патрони ним не заряджаю, але осічки псують нерви і на невідповідальному полюванні. Було пару раз вже. Вилітає куріпка, латить прямо - вистріл 100% як в нерухому ціль, я угонні майже ніколи не мажу. Прицілююсь, відпускаю метрів на 25, щоб не розбити, спуск... ЦИК... Бл....ь! Осічка.

crp та Stanislav Fursa подобається це.
  2. Safari
  3. Просто охотник

Просто охотник Мисливець

Может гильза плохая гнездо просело или боек слабо бьет.

4. Patso

Patso Слідопит

Ні, бойок бє чудово. за 4 роки активного полювання з цією рушницею на єврокапсулях і жевело не було жодної осічки! А з центробоєм часто. Вроді і гільзи ще свіжі - по десятку разів стріляні максимум.

5. 1gena73

1gena73 ветеран форуму надійна команда

В мене таке ж саме кіно з ЦБО у ТОЗ-БМ 20-го калібру. І нові гільзи пробував, і б/в, ЦБО дає осічки, причому процент не зпрацювавших значно вищий. Капсулі ні до чого, ці ж капсулі з інших рушниць 12-го калібру майже без зауважень. Пересверлив всі лдатунні гільзи 20-го калібру під єврокапсуль, запитаннь більш не має. Доречу, заводські латунки під жевело теж працюють без зауважень, як в ТОЗ-БМ, так і в турецькій однодулці.

6. Patso

Patso Слідопит

А як пересверлив? Яким сверлом? 6,1мм? Ніякого дрнного пижа не ставив?

7. 1gena73

Ні, прямо таки 6 мм і потім вибирав фаску, по-моєму сверлом на 9 мм. Сверлив з середини, легше центрувати сверло. Пиж не ставив, вважаю це дуже геморно і тоді взагалі не доцільно використовувати латунки.

8. Patso

Patso Слідопит

І як, капсуль тримається? товщини металу в донці гільзи вистачає для фіксації капсуля?
    Я собі теж мабуть латунки перероблю. Різниця в ціні капсуля 30-50 копійок, ця економія не варта пропущеної без пострілу дичини, чи навіть тарілки на стенді.
    Спочатку потренуюсь сверлити на старих латунках 12 калібру, і тоді вже 20-ку пересверлю, якщо вийде.

9. 1gena73

Тримається міцно. Пересверлювати абсолютно однаково, що ті, що ті. Я це робив звичайним шуруповертом, причому тримаючі гільзу в руці і дозуючи оберти шуруповерта, помаленьку, щоб не розбити отвір. Латунь ріжеться сверлом дуже легко.
    На рахунок якщо прослабне гніздо після декількох переснаряжень. Беремо ушільнювач капсульного гнізда або щось подібне і легенько всажуємо назад посадочне місце, латунь добре підігнеться. Все знову тримається добре.

10. Patso

Patso Слідопит

Буду завтра пробувати.

11. 1gena73

Да, ще забув. Все ж при такій переробці постає питання, що трохи таки прориваються гази. Не критично, менше чим після ЦБО, але таке є. Я замазую лаком для нігтів поверх капсуля. Також можна ставити наліпку паперову або інше.

12. Patso

Patso Слідопит

Я теж наліпки клаю. В патронташі зручно. Особливо зимою, коли носиш різні патрони від 9 до нулів.

13. Baltika

Baltika Мисливець

https://www.uahunter.com.ua/forum/kalibr-t24442.html https://www.uahunter.com.ua/forum/samodelxn-e-patron-20-kalibra-t6988.html https://www.uahunter.com.ua/forum/kartechx-polukartech-kalibra-t36964.html https://www.uahunter.com.ua/forum/samokrut-20-ka-t15436.html

14. Patso

Patso Слідопит

Зробив 3 штуки на пробу. 20180914_192713.jpg

web2r, Stanislav Fursa та 1gena73 подобається це.
  15. 1gena73

Може ще фаску зняти? Край капсуля не виступає?

16. Patso

Patso Слідопит

Фаску зняв 10мм сверлом. Капсуль посаджений трохи нижче донця гільзи. Десь на 0,2мм

Stanislav Fursa та 1gena73 подобається це.
  17. Patso

Patso Слідопит

Сверла взяв спеціально нові, щоб різали чисто. Все виходить легко шуруповертом на малих оборотах.

1gena73 подобається це.
  18. Patso

Patso Слідопит

тепер би ще гільзи відчистити, щоб блистіли.

19. 1gena73

Уксус. Гільзи в воду, туди налити уксус, потримати, потім добре помити з "Фейрі". Я ще проходжу старою зубною щіткою в середині. Майже як нові :)

20. Рома-1971

Рома-1971 Мисливець

На літр води 50-80гр електроліту (з акумулятора) на 20хв і добре помити.

21. Patso

Patso Слідопит

Люба кислота. Можна засіб для миття блискучих поверхонь.

Поділитися цією сторінкою

Графф