20 кал. на полюванні.

crp

Мисливець
З того що зараз є в магазинах в в 20к. в порядку пріоритетності:

Stoeger M3020 Synthetic 20/71
https://stvol.ua/catalog/poluavtomaticheskoe/342842/
- не впевнений у всеядності інерційної с-ми... По нео були негативні відгуки.

ATA ARMS Venza Synthetic 20/76 71см
https://ibis.net.ua/products/details/ruzhe-ata-arms-venza-synthetic-2076-71sm/#pane_ttx

Armsan A620 W, кал.20/76, ствол 66 см
https://safari-ukraina.com/armsan-a-620-w-20-76/p177060/

В когось якісь будуть рекомендації чи застереження? :)
 
Останнє редагування:

Patso

Снайпер
Чудовий калібр. Маємо в сімї 2 рушниці в 20-му. Тоз бм звуження 0.5 і 0.75 і savage 24c - комбінашка з короткими стволами 46см, циліндр. З тозом полюю всі ходові полювання - качка, куріпка, заєць. 12- му практично не уступає, а при сьрільбі навскидку виграє ( для мене прикладиста, добре попадаю). 12му може поступатись лиш коли потрібен дальній постріл - на 45-50м щільність осипу уже значно менша ніж в 12. Тому на деякі види полювання її не беру. Стріляю в основному самокрутом. Найбільше в латунних гільзах.
 

crp

Мисливець
Я взяв би Вєнзу. Має багато знайомих і батько, рушниця зарекомендувала себе дуже гарно. Правда в всіх в 12 кал., але думаю різниці не буде, працюватиме так само безвідказно.
маю від недавна Штойгер м3к (12к.) з високою планкою... і сподобалось. до того завжди стріляв з класичною так би мовити планкою. тому хотілось би ще один екземпляр із високою планкою. а тут тільки в Штойгера така...
 

quad

Мисливець
Змінні чоки вирішують усі проблемми. Я на свій Фабарм додатково докупав ще один цилідр з напором(просто циліндр у комплектації не йшов), бо другим пострілом з получока перепела бувало розбивало. Віддача починається з получок з напором(дві риски). Патрон 1,15-1,17 НС Д20, капсюль НС686, дроб 24грамма. Контейнера різні, від обрізанного ровенського(обрізан амортизатор та вставлена діана) до Гуаланді, пробка та інше.
 

crp

Мисливець
зробив маленьку екскурсію по магазинах з ел. вагами. результати по 20к. наступні:
Stoeger M3020 Synthetic 20к. 71см. - 2670 грам
Armsan A620 S Synthetic 20к. 76см. - 3017 грам
ATA ARMS Venza Synthetic 20к. 71см. - 3110 грам
ну і для прикладу рушниці в 12к.:
Retay Masai Mara 12к. 76см. - 3120 грам
Beretta A400 Xplor Novator 12к. 76см. - 3183 грам
Stoeger M3000 M3K Synthetic 12к. 71см. - 3381 грам.

 

crp

Мисливець
штойгер звичайно без конкурентів щодо ваги зброї та виникає питання чи буде комфортно з нього стріляти???
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда

crp

Мисливець
штойгер найдорощий.
(сьогодні долар подорощав то в Ібісі переоцінка...)
ціни 20к. +- наступні:
штойгер 3020 - 18655грн.
армсан 620 - 18097грн.
ата армс венза - 15960грн.
 

crp

Мисливець
[QUOTE="1gena73, - не впевнений у всеядності інерційної с-ми... По нео були негативні відгуки.[/QUOTE]
по НЕО саме в 20 калібрі? бо в 12к. більшість тільки позитив пишуть... в магазині хід затвору в штойгера мене трохи засмутив та фактично його тільки достали з коробки і рушниця була вся в маслі...
 

crp

Мисливець
Я взяв би Вєнзу. Має багато знайомих і батько, рушниця зарекомендувала себе дуже гарно. Правда в всіх в 12 кал., але думаю різниці не буде, працюватиме так само безвідказно.
ну.... венза в 20к. з 71стволом важить так само як масаі мара в 12к з 76стволом...... тобто переваги щодо ваги зброї вже немає.
питання віддачі я так зрозумів актуальне лише коли стріляти в 20к. навіскою 24грами...
чесно кажучи запутався.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
[QUOTE="1gena73, - не впевнений у всеядності інерційної с-ми... По нео були негативні відгуки.
по НЕО саме в 20 калібрі? бо в 12к. більшість тільки позитив пишуть... в магазині хід затвору в штойгера мене трохи засмутив та фактично його тільки достали з коробки і рушниця була вся в маслі...
Це не я писав :) це якраз ваші слова, я цитував. Хоча на виключно мою думку, якщо порівнювати "інерцію" та "газовідвід" вважаю останню більш надійною та "всеядною". Але це цілком суб'єктивно :)
 

crp

Мисливець
Ну в 20к. віддача слабша тому цікаво як з перезарядкою у турецьких н/а...
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Можу порівнювати тільки роботу МЦ 21-12 та п/а "Алтай". Різниця просто величезна. Для М 21-12 я вилизую кожен патрон, а в "Алтай" суну все, аби по формі підходило в патронник. Підвели тільки набої турецького виробника СТР чи як там точно, не згадаю. :) Не перезаряджають, чи то мені не повезло з партією. Видно вкрали порох :D
 
  • Like
Reactions: crp

crp

Мисливець
ТОЗ-БМ 20-го калибра, чистый вес больше 3 кг и турецкая одноствольная плевалка" Коре 20-го калибра весом 2,5 кг. Отдача абсолютно разная.
Третье мое ружье 20-го калибра - п/а "Алтай". Повторюсь, в полуавтоматах отдача скрадывается и очень серьезно за счет пружин и прочих подвижных частей. Так вот в п/а заводские патроны весом до 28 грамм абсолютно комфортный выстрел. Более тяжелыми зарядами не стрелял.
От і відкрите для мене питання чи у штойгера з його вагою 2670грам віддача буде комфортною. Думаю робочі навіски 24грами, 28грам може десь колись. Більше точно ні.
Ваші думки?
 

crp

Мисливець
Можу порівнювати тільки роботу МЦ 21-12 та п/а "Алтай". Різниця просто величезна. Для М 21-12 я вилизую кожен патрон, а в "Алтай" суну все, аби по формі підходило в патронник. Підвели тільки набої турецького виробника СТР чи як там точно, не згадаю. :) Не перезаряджають, чи то мені не повезло з партією. Видно вкрали порох :D
Може STS з Ібіса?
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
От і відкрите для мене питання чи у штойгера з його вагою 2670грам віддача буде комфортною. Думаю робочі навіски 24грами, 28грам може десь колись. Більше точно ні.
Ваші думки?
Автомат знівелює віддачу. Голий "Алтай" 20-го калібру вага біля 2800, різниці в віддачі між 24 гр та 28 гр патронами не помітив.
 
  • Like
Reactions: crp
Зверху