22 LR на полюванні

Демян

Новачок
Хто практично використовує данний калібр на полюванні?
Поділіться досвідом, враженнями.
 

Ohotnik47

Слідопит
В свій час використовував на промислі, при Союзі.Все залежить від точності патрон-ствол, при зовнішній несерйозності 22lr має досить серйозну пробивну силу.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
А кого в Україні промишляти? Хіба що байбак, але при ціні на ліцензію і мисливсько-браконьєрському пресу, що є зараз, 22lr не дуже підходить для такого полювання. Байбака скоро будемо згадувати тільки перед екранами телевізорів з старих хронік. До офіційного відкриття, а це приблизно липень, байбак вже не підпускає ближче 150-200 метрів, а це дистанції вже не для 22lr.
 

huntumy

Зброяр
По сути 5,6 для зайца и лисы энергии охотньего патрона хватает.
Сам больше склоняюсь к 22вмр.
Говорят кучность плохая у этого калибра. Сам лично не заметил. Перешерстил весь интернет, с кучностью у 22вмр все нормально.
Мкньше википедию читать нужно.
 

old hunter

Снайпер
Доброго дня.
Так на пушного можно с 22lr ???
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда

old hunter

Снайпер
В Законе Украины не запрещено, но охотпользователь вправе применить свои местные ограничения.
Перечитал приказ по Харьковской области и не нашел там таких ограничений. Там вообще про оружие и патроны ни слова нет.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Перечитал приказ по Харьковской области и не нашел там таких ограничений. Там вообще про оружие и патроны ни слова нет.
Такие ограничения обычно прописываются в Порядке проведения охоты непосредственно у охотпользователей местного районного уровня. Не знаю как сейчас, так как охота у нас наглухо закрыта пять лет. Но раньше подобные ограничения прописывались именно в этом документе. Охотпользователь по своему усмотрению имеет право указать, что охота на пушного, конкретно на зайца, запрещена с использованием нарезного оружия. Подобные ограничения могут быть прописаны и по поводу использования патронов, снаряженных картечью и прочее.
 

StuDenT1

Мисливець
Такие ограничения обычно прописываются в Порядке проведения охоты непосредственно у охотпользователей местного районного уровня. Не знаю как сейчас, так как охота у нас наглухо закрыта пять лет. Но раньше подобные ограничения прописывались именно в этом документе. Охотпользователь по своему усмотрению имеет право указать, что охота на пушного, конкретно на зайца, запрещена с использованием нарезного оружия. Подобные ограничения могут быть прописаны и по поводу использования патронов, снаряженных картечью и прочее.
Так картечью и так можно стрелять только волка
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Я думаю на лису ещё можно, но очень сложно. А зайца разве, что на лёжке, но это не комильфо. А так очень интересный калибр, особенно для тренировок
Я имею ввиду область?
Я думаю на лису ещё можно, но очень сложно.
Не сложно- хреново. Не надо и пытаться. Серая ворона, сорока- ОНО, не более.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
По забороні ст. 20 ЗУ
...
на хутрових звірів (крім вовка, єнотовидного собаки, лисиці
та шакала) з нарізною вогнепальною зброєю калібром більш як 5,6
міліметра; { Абзац дев'ятнадцятий пункту 4 частини першої статті
20 із змінами, внесеними згідно із Законами N 1695-IV ( 1695-15 )
від 20.04.2004, N 1827-VI ( 1827-17 ) від 21.01.2010 }
1695-15 ) від
20.04.2004 )

на копитних тварин з використанням малокаліберної гвинтівки
під патрон кільцевого запалювання або набоїв, споряджених картеччю
чи шротом; ( Абзац двадцятий пункту 4 частини першої статті 20 із
змінами, внесеними згідно із Законом N 1695-IV ( 1695-15 ) від
20.04.2004 )
...
 

север

ветеран форуму
надійна команда
так на пушного можно
Опять же - где?
Украина- она же большая!
П.С.Эта тема уже поднималась миллион раз: этот калибр на пушного ) лисица и т.д.-слаб!
Зачем ее мусолить в 100-й раз?
 
Зверху