22 LR на полюванні

Тараскин_145

Новачок
Пункт 4читав но не зрозумів нічого, в одному УТМР говорять одне у другому інше, я запитав я, хто підкаже а ви мені про читання статті 20..
Тому що закон потрібно читати самому і від початку до кінця, бо відповідальність ніхто крім вас нести не буде. Ви просили статтю, вам все правильно сказали.
 

amin

Мисливець
УТМР это общественная организация. А Закон Украины - это закон(обязателен для исполнения всеми субъектами, и УТМР тоже.)
Написано: нельзя стрелять пушных (кроме волка) калибром более 5,6мм. Т.е. менее чем 5,6мм, а также 5,6мм можно. Это то что трактует закон. Ну если УТМР занимается законотворческой деятельностью, то ......
 

Богданко

Новачок
І що? Я нормально написав, а тут одні професора, які всі розумні.... Можна нормально відписати а розумні фрази комусь із своїх...
 

Тараскин_145

Новачок
І що? Я нормально написав, а тут одні професора, які всі розумні.... Можна нормально відписати а розумні фрази комусь із своїх...
добре підемо іншим шляхом УТМР - це хто? правильно - користувачі угідь. Ст. 20 п. 7.
 

amin

Мисливець
Та да. Неподкованному тяжело разобраться в нашем законотворчестве. Но то пишут так витиевато законы специально. Легче манипулировать. Не даром говорят-закон, шо дышло, куда повернешь то и вышло.
 

amin

Мисливець
Согласно закона не запрещено охотиться на пушного с калибром 5,6мм и менее. Значит с мелканом можно. Если не запрещено, значит разрешено.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Согласно закона не запрещено охотиться на пушного с калибром 5,6мм и менее. Значит с мелканом можно. Если не запрещено, значит разрешено.
Кроме случаев когда что? Правильно!
Когда охотпользователь запрещает в приказе по своему охотхозяйству применение нарезного калибром 5.6 при охоте на любых пушных или вообще при любых охотах.
В общем нужно смотреть конкретный приказ конкретного хозяйства.
 

old hunter

Снайпер
Согласно закона не запрещено охотиться на пушного с калибром 5,6мм и менее. Значит с мелканом можно. Если не запрещено, значит разрешено.
Писал одновременно с Пиротехником :)
Пользователи могут ограничивать своими приказами.
Нужно смотреть приказ об открытии охоты пользователя угодий.
Если там нет ограничений, тогда согласно БЗ.
 
Останнє редагування:

Androsh

Слідопит
Пункт 4читав но не зрозумів нічого, в одному УТМР говорять одне у другому інше, я запитав я, хто підкаже а ви мені про читання статті 20..
Если вы не поняли, то, что вам написали, еще раз отвечу на ваше запытання: НІЗЗЯ.
 

amin

Мисливець
Один председатель УТМР напишет приказ запрещающий, а другой разрешающий. А по сути в законе написано "не запрещено" т.е. мона.
 

old hunter

Снайпер
Один председатель УТМР напишет приказ запрещающий, а другой разрешающий. А по сути в законе написано "не запрещено" т.е. мона.
Ну тогда нужно читать все статьи Закона:
- "Умови ведення мисливського господарства визначаються у договорі, який укладається між центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства, і користувачами мисливських угідь. "
- "Користувачі мисливських угідь можуть мати й інші передбачені законом права та обов'язки щодо використання мисливських тварин та користування мисливськими угіддями."
-" самостійно припиняти використання мисливських тварин у разі погіршення їх стану та умов існування, зниження відтворювальної здатності та виникнення загрози знищення тварин, негайно вживати заходів до усунення негативних факторів впливу на тварин і середовище їх перебування; "


Так, что коллега напишет председатель УТМР в приказе, что стан зайчиков и лисичек не позволяет их добывать из нарезного а то буде загроза знищенню - и все тут.
И главное ВСЕ ПО ЗАКОНУ.
 

amin

Мисливець
Согласен. И такое возможно. Главное правильно изложить, согласно букве Закона.
 

Тараскин_145

Новачок
Пункт 4читав но не зрозумів нічого, в одному УТМР говорять одне у другому інше, я запитав я, хто підкаже а ви мені про читання статті 20..
Який саме УТМР вас цікавить? давайте глянемо наказ і всі питання відпадуть.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Один председатель УТМР напишет приказ запрещающий, а другой разрешающий. А по сути в законе написано "не запрещено" т.е. мона.
Не может такого быть.. вернее не должно. У нас к сожалению есть.. пишут кто что горазд
А должон каждый приказ быть прописан исключительно в рамках Закона!
Т.е. если в Законе разрешено, то охотпользователь может или оставить как есть или запретить или разрешить с ограничениями.
Или если в Законе сроки прописаны с августа по декабрь то включительно, то уменьшить сроки в рамках указанных в законе охотпользователь может, а вот увеличить или выйти за эти рамки не имеет права.
То-бишь, если август-декабрь, то может сделать хоть 3 октября - 4 ноября или и того меньше, например 3 октября - 10 октября, а вот, например с ноября по февраль не имеет права!
И т.д.
 

Богданко

Новачок
Лісівниквчорч був там і сказали що можна, та і ціни там менші будуть, якщо взяти пакет, тобто взнескизаодно видається відстрілочна на сезон на качку і на зайця буде коштувати 1400 грн, для учасників АТО Є ПІЛЬГИ, Я думаю туда перейти, ще до того можна взяти разову відстрілочна на зайця, навіть якщо за цей рік я не платив мисливських внесків, хіба що виробити вних мисливський квиток, і полювання з малокаліберка сказали дозволено на зайця..... В іншому мисливську господарстві де я зараз ніби є, раніше мені головний єгерь говорив що дозволено полювання з малокаліберка тепер доказу що не можна і він такого не говорив, так що думаю перейду в лісівник і там якось простіше і дешевше., а із цими їхніми законами не розберешся, все запутано....
 

Тараскин_145

Новачок
В Лісівнику можна з 5.6мм полювати на зайця, заборон в наказі не має щодо цього. Якщо мова за Львівський Лісівник йде.
 
Останнє редагування:

Богданко

Новачок
Дякую за коротку відповідь, ще раз читаю ці,, закони,, хто їх писав, там все так запутано, я маю на увазі 20 стаття і її пункти, ще питання там написано, це вже інша стаття, про полювання з мисливськими собаками, а якщо хтось пішов на полювання з собакою не месливської породи, то як? Минулого року я ходив з вівчаркою, були дискусії і я на стояв на тому що вівчарка не переписана в законі про мисливські породи собак, як там все складно і запутано....
 
Зверху