7.62*39 СКС - наскільки придатний на лиса з підходу?

Статус
Закрита.

Арго

S-Moderator
Команда форуму
lukscom;14378 сказав(ла):
в нас в Рівному є патрони КУНТАВР 243рем
Правильніше КЕНТАВР!!Скажу так-шукай 223 кал.бо 243 хоть і прекрасний калібр,але вічна проблема з патроном!!
 

FoxHunter

Мисливець
Арго;14381 сказав(ла):
243 хоть і прекрасний калібр,але вічна проблема з патроном!!
Может когда то эта проблема отпадет,все же в европе этот калибр вроде распрастранен, патроны есть но цена! Я брал в Киеве в стволе вовторник Lapua c с пулей FMJBT(скупился на след.сезон на лису) по акции как там сказали по 21грн, а так 25грн, самые дешевые из импортных 12гр Чех S&B, геко по 15грн, но пуля там по лисе не идет.
 

lukscom

Мисливець

FoxHunter

Мисливець
lukscom;14443 сказав(ла):
На рахунок звуку пострілу 243rem- дійсно - після двадцяти пострілів у вухах довго звеніло
Если это кентавром то это нормально! импортом в ушах не звенит,и выстрел слабее чем .308, насчет 20 выстрелов, у меня едва хватило здоровья и на 4!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
lukscom;14443 сказав(ла):
На рахунок звуку пострілу 243rem- дійсно - після двадцяти пострілів у вухах довго звеніло. Після 12го калібра такого не було! :)))
Хто ж рівняє по звуковому ефекту дробовий і нарізний постріли,це різні парафії!
 

lukscom

Мисливець
Зробивши висновки з нашої дискусії зробив накінець свій вибір : МР 18 МН 223 rem.
Наразі збираю інформацію по оптичних прицілах. Але це вже інша тема :)
 

AND KOV

Снайпер
lukscom писал:
Зробивши висновки з нашої дискусії зробив накінець свій вибір : МР 18 МН 223 rem.
Наразі збираю інформацію по оптичних прицілах. Але це вже інша тема :)


А кому ж я СКС проп'ю ? :))))
А де моя цибуля? :))))
 

lukscom

Мисливець
Re: 7.62*39 СКС - наскільки придатний на лиса з підходу?
lukscom писал:
Зробивши висновки з нашої дискусії зробив накінець свій вибір : МР 18 МН 223 rem.
Наразі збираю інформацію по оптичних прицілах. Але це вже інша тема :)

А кому ж я СКС проп'ю ? :))))
А де моя цибуля? :))))

А СКС я згодом просто для колекції придбаю...Такий достойний апарат повинен бути у кожного справжнього чоловіка . А то часи настають смутні... :)))
 

ку-ку

Новачок
не спешите с ИЖом! Очень много брака, в виде криво насверленного патронника. Итог - точности нет и не лечится. Тугой спуск, сильно лягается. Продать не возможно. И это не теоретические измышления, а обидная практика. Здесь правильно советовали. Не спешите, возьмите РЕМ или Везерби.
А для смутных времен лучше подойдет Сучка (Вулкан) (Щютка однако)
 
Статус
Закрита.
Зверху