9,6/53 Lancaster

Статус
Закрита.

Володимир0504

Слідопит
У зброї під 9,6 / 53 Lancaster використовується овально-гвинтова сверловка стволів типу «Ланкастер». Під цей патрон створено вже кілька зразків зброї: дві гвинтівки ВПО-220 (гвинтівка Мосіна) і ВПО-223 («Єгер»), напівавтомат ВПО-221 (всі від ВПМЗ «Молот»), штуцери МР-18 ( ТК518), МР-94 (ТК527) від «Техкріма», «Тигр» даного калібру. Ця і подібна зброя виробляється нашим "добрим" північним сусідом. Можливо хтось знає про подібні розробки на заході. Хоч у нас набагато простішше придбати нарізну зброю ніж у вже згаданого сусіда. Але не дуже хочеться "зв'язуватись" з "нарізняком", причин кілька, але це окрема тема. Отже питання як шановне товариство ставиться до такої зброї? Чи можна придбати в Україні ці або подібні найменування зброї? Якщо можна то де? Можливо ціни?
 

Вкладення

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Я могу ошибаться,но этот калибр недавняя разработка русских и по известным причинам оружия в таком калибре на территории Украины не продают.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
А покупать это русское оружие в таком калибре в Европе,или Америке,я не вижу смысла. Разве что Вам не важна цена вопроса...Ну типа-Хочу и все...
 

Володимир0504

Слідопит
Я могу ошибаться,но этот калибр недавняя разработка русских и по известным причинам оружия в таком калибре на территории Украины не продают.
Саме так це розробка росіян, але цікаво нові MP-27, MP-43 в магазинах це залишки, їх також не завозять, чи не завозять тільки нарізну. В них у росіян цей ланкастер рахується гладкостволом я так розумію це щось типу стволів сюпра.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Саме так це розробка росіян, але цікаво нові MP-27, MP-43 в магазинах це залишки, їх також не завозять, чи не завозять тільки нарізну. В них у росіян цей ланкастер рахується гладкостволом я так розумію це щось типу стволів сюпра.
Вы правы,оружие под этот патрон считается гладкоствольным.Русские разработали этот патрон когда война уже шла,поэтому я думаю что в Украине этого оружия не то что в остатках,а просто нет.
 

Володимир0504

Слідопит
Вы правы,оружие под этот патрон считается гладкоствольным.Русские разработали этот патрон когда война уже шла,поэтому я думаю что в Украине этого оружия не то что в остатках,а просто нет.
Можливо, в Білорусію постачається, але в них не можна зброю в інеті виставляти. І тут два варіанти, або самому їхати дивитись або через когось виясняти наявність і вартість.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Можливо, в Білорусію постачається, але в них не можна зброю в інеті виставляти. І тут два варіанти, або самому їхати дивитись або через когось виясняти наявність і вартість.
Но геморроя при покупки в Белорусии будет не меньше.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму

Monya

S-Moderator
Команда форуму

Володимир0504

Слідопит
Просто, існує багато кліше, особливо в такій сфері як полювання, аби не було людей котрі прагнуть чогось нового то і розвитку ніякого не було б...
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Останнє редагування:

Volanat

Мисливець
Это оружие в таком калибре,не развитие,а шаг назад...
Коллеги объясните плз в чем заключается шаг назад, посмотрев обзоры-отстрелы, увидел:

1. Достойную кучность для охотничьего ГЛАДКОСТВОЛЬНОГО оружия.
2. Достаточную энергетику на прицельных дистанциях.
Исходя из увиденного определил для себя, как вполне себе вариант (очень жаль, в Украину не повезут цю ворожу зброю).
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Вообще я думаю этот калибр был разработан изначально для того что бы переделать и распродать огромное количество всяких СКСов,Мосинок и Калашей,которыми до сих пор завалены склады,покупать все это как нарезное уже давно никто не хочет.ИМХО.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
(очень жаль, в Украину не повезут цю ворожу зброю).
А мене жаль совершенно другое и огорчают меня совсем другие события...И Ваша ирония по этому поводу не совсем понятна.
 

Володимир0504

Слідопит
Коллеги объясните плз в чем заключается шаг назад, посмотрев обзоры-отстрелы, увидел:

1. Достойную кучность для охотничьего ГЛАДКОСТВОЛЬНОГО оружия.
2. Достаточную энергетику на прицельных дистанциях.
Исходя из увиденного определил для себя, как вполне себе вариант (очень жаль, в Украину не повезут цю ворожу зброю).
Ворожа зброя в наших руках, це вже не ворожа зброя а наша.
 
Статус
Закрита.
Зверху