Alphonse FORGERON

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
А где находится? И что в стволах?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
1928 рік!!А руки ложевщику треба було б по......ти!Нормальна рушниця ,а до кінця не доведена!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
А,що в ньому цікавого???Проста,рушниця,без якихось "заковик"!!Якби така,то вже можна про щось говорити,



Два циліндри з напором!!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Чекаємо вердикт по ствольній парі.Власне від цього і буде танцювати ціна,бо Форжерон часто дивував поціновувачів звуженнями і довжиною стволів!!!
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Клеймо"майстровий з наковальнею"-візитка Форжерона!!!Оригінал.

 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Так приклад не рідній ...а напевно з 54 Іжа. ..а фігурні вставки під колодку посаджені на клей...Але все залежить від стану стволу...
 

Rainbow

Мисливець
А руки ложевщику треба було б по......ти!
Дерево схоже "оригінал", але по давній "совковій" традиції було щедро полито лаком. Мабуть була спроба його видалити.
Я ціню даний екземпляр в три сотні. Якщо щось, то я тут.
Альфонс Форжерон??? Три сотні???:eek::eek::eek:
 

tyrist 1945

Тигр
Дерево схоже "оригінал", але по давній "совковій" традиції було щедро полито лаком. Мабуть була спроба його видалити.

Альфонс Форжерон??? Три сотні???:eek::eek::eek:
Ну то мульйон... а скільки по вашому може коштувати реставрація цієї рушниці? Порахуйте і випливе ціна Форжерона.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Ну то мульйон... а скільки по вашому може коштувати реставрація цієї рушниці? Порахуйте і випливе ціна Форжерона.
Розумна і виважена ціна реставрації завжди покриє її ціною самої річі після реставрації,але все впирається в річ реставрації-дешева дасть мінімум,дорога-максимум!Форжерон відноситься до другого,а тому покриє всі витрати!
 

tyrist 1945

Тигр
Повнозамкового так. Хоча... я висловив свою думку і рахунок:)
Розумна і виважена ціна реставрації завжди покриє її ціною самої річі після реставрації,але все впирається в річ реставрації-дешева дасть мінімум,дорога-максимум!Форжерон відноситься до другого,а тому покриє всі витрати!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Що ви городите!Цінайого ,навіть з озвученими недоліками ,як мінімум в два рази вища і то це мінімум!Ви це прекрасно знаєте,а тому попрошу під час оцінки бути реалістом,а не економістом.Людина просить допомоги в оцінці,а не допомоги в продажу.
 
1000 дол. именно это ружьё стоит? Не ну может и стоит..... Вещь стоит ровно столько , сколько за нее готовы платить....
Я не думаю что за 1000 оно будет интересным, но это лично мое мнение.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Не скільки за нього готові заплатити,а скільки воно коштує реально без планів на перепродаж!:p:mad:
 
Не ну хорошее дерево 300-400 дол., винтики новые ещё 50. Это так что бы оно более менее выглядело.
1500 что бы оно хоть как-то смотрелось.
П.С : это не ружьё для перепродажи, для перепродажи нужна конфетка, что бы комар нос не подточил. А по сей частным реалиям , оно должно быть конфеткой и стоить 500 дол., тогда его можно продать.
Меркель 303 стоит 30000 дол., но сейчас люди не могут его реализовать и за 8.
 
Зверху