ATA Arms NEO 12 и ATA Arms CY WALNUT

alexanderclock

Новачок
Доброго времени суток.

Вот решил приобрести себе п/а фирмы ATA Arms. И тут возникла дилема -- выбрать модель ATA Arms NEO 12 с инерционным механизмом или ATA Arms CY WALNUT с газоотводом?? По цене НЕО дороже на 900 грн, но с этим могу примириться. Прикладистость, длина патронника и стволов одинаковы ( 12/76, 760 ).Больше интересует какой автоматике отдать предпочтение.

http://ataarms.com.tr/en_cy_ahsap.htm

http://ataarms.com.tr/en_neo_walnut.htm

Подскажите пожалуйста!!!
 

ZUGAN 79

Слідопит
Сей час самой модной,простой,надежной,распостраненной стает инерция.С ув.
 

alexanderclock

Новачок
Но газоотвод говорят надёжней в плане патронов с малыми навесками ( 28-30 грамм). И отдача вроде мягче.
 
Отдача то мягче,но из за потерь газов на перезаряд,ухудшаются "балистические показатели".С ув.
Доброго вечора, я звичайно можу помилятись но хочу виразити свои спостереження) я Нетак давно стояв майже в такий самий ситуації і вибирав зброю для полювання, ПЕРЕГЛЯНУВШИ СОТНІ ВІДЕО , Я ПРИЙШОВ ВИСНОВКУ ЩО ТІЛЬКИ ВЛАСНИЙ ДОСВІД МОЖЕ ВІДПОВІСТИ НА НА ТАКЕ ПИТАННЯ ЩО КРАЩЕ!!!! БО НЕМАЄ 100 % ДОВОДІВ ЯКАЖ СИСТЕМА КРАЩА ГАЗОВА ЧИ ІНЕРЦІЙНА
 
Наприклад у мого брата инерцийна зброя в мене з газовідвідною системою. я провів тести на кучність і різкість , обидві рушниці показали гарні результати і дорече дуже схожі
 
Як на мене то при вибори миж цими двома варіантами в нео є + шо є мисце для кріплення планки чи коллиматора, но зновуж це кому як
 

ATIS

Снайпер
Багато хто нарікає на енерцію за її віддачу, не знаю стріляв з НЕО зараз полюю з аффініті,обидві енерційні, то віддачі не відчуваю,дводулка сильніше човпеться. Я за енерцію,чистити легше, та і вага вроді має бути меньша . ІМХО.
 

Safarov

Новачок
Владею CY в пластике сравнивал в отстреле со стоджером 2000 и феномой все в принципе одинаково на патронах Рио 32_36 грам. Разницы большой нету хотя пулей моя Ата лупит лучше стоджера, с феномы пулю не отстреливал пуля слаг голд Турция 30- 32 Грама.
 

SIC

Слідопит
Отдача то мягче,но из за потерь газов на перезаряд,ухудшаются "балистические показатели".С ув.
Это все сказки,доказано передоказано 100 раз.. Ни какой потери энергии из-за ухода части газов в камеру нет, резкость и кучность у газоотводов та же что и у инерции..
 

Сергей Т.

Новачок
Відполював три сезони з армсан 612,ніякої втрати енергії я непомітив,раніше володів тоз-34 2009 року, а от кучність у армсана в рази краща.
 
Зверху