Ata arms neo 12

sera72022

Новачок
А чому носили в майстерню спочатку?
та ж причина, подача 2 патрона на лоток, не завжди.......... вчора розібрав усм, і почистив всі пружинки, було багато смазки, завтра спробую провірити, також трішки піджав вушко відсікача.....я вже не знаю що робити.......
 

T valeri N

Мисливець
та ж причина, подача 2 патрона на лоток, не завжди.......... вчора розібрав усм, і почистив всі пружинки, було багато смазки, завтра спробую провірити, також трішки піджав вушко відсікача.....я вже не знаю що робити.......
Спробуй класичний спосіб.
Зроби повну розборку рушниці (всіх, без винятку, систем). Перемий ретельно всі деталі в гасі (керосині). Витри насухо и легко змасти балістолом ( без фанатизму). Після зборки опробуй роботу механізму з набоями, але без пострілів.
Маєш вірити у свою зброю, бажаю удачі!
 

Zveroboy 66

Мисливець
Хочу купить NEO 12, денег только б/у, подскажите какая живучесть ружья хоть примерно? С ув.
 

Budulay

Мисливець
Доброго всім здоров"я. Підкажіть будь-ласка , діло в тому , що при увімкнутому забобіжнику можна звести затвор і поставити на бойовий взвод. Спочатку не зводиться, але чуть відпускаєш і з другої спроби зводиться.Що це може бути? Чи взагалі не звертати уваги?
 

KFoR

Зброяр
Доброго всім здоров"я. Підкажіть будь-ласка , діло в тому , що при увімкнутому забобіжнику можна звести затвор і поставити на бойовий взвод. Спочатку не зводиться, але чуть відпускаєш і з другої спроби зводиться.Що це може бути? Чи взагалі не звертати уваги?
Ну можливо вже в усм щось і підігнули, а чому взагалі взводили на запобіжнику? Взвели, поставили на запобіжник, закрили затвор.
 

Budulay

Мисливець
Ну можливо вже в усм щось і підігнули, а чому взагалі взводили на запобіжнику? Взвели, поставили на запобіжник, закрили затвор.
Рушниця нова.Нічого не підгиналось.Раз не зводиться , раз зводиться. В товариша 2013го року не зводиться.
 

KFoR

Зброяр
Рушниця нова.Нічого не підгиналось.Раз не зводиться , раз зводиться. В товариша 2013го року не зводиться.
Зніміть усм, і порівняйте з усм товариша. Маю наувазі що спробами "впихнуть ннвпихємоє"(спробами п
відкрити затвор на запобіжнику) погнули щось в усм
 

Budulay

Мисливець
Я розумію що з дуру можна і х... зломати, але діло в тім, що знятий з рушниці усм не зводиться на запобіжнику.Тільки на рушниці.
 

Budulay

Мисливець
Невже всі звинувачення у моїй криворукості закінчились, і ніхто з форумчан не може нічого путнього порадити?
 

Аlex89

Новачок
Являюсь владельцем ружья 5 лет, особых нареканий по бою нет, все что появлялось устранялись разборкой, перемыванием усм и ставилось на место проблема пропадала туда от куда и появлялась. Настрел в раене 3000 выстрелов. Из нареканий после первого года интенсивной стрельбой магнумом розбило посадочное место в коробке. Научился стрелять и использовать нормальные патроны все остановилось. Так как перед этим у меня было уже три ружья СССР маде ин Раша сравнить есть с чем ружьё лёгкое, прикладистое и не смотря на свою цену надёжное. Приобретал новое в Полтаве магазин сапсан. В этом году установил китайский коллиматор
пристреллял посмотрим как поведет себя на охоте! Всем ни пуха ни пера!!!
 

Вкладення

Влад

Слідопит
Проблема в турецких ружьях это пружины ,очень быстро садятся и естествено клинит ружье.
 
Зверху