Ata arms neo 12

Тема у розділі 'Опитування', створена користувачем Vitaliy54, 10 січ 2019.

 1. Vitaliy54

  Vitaliy54 Новачок

  Чи варто брати neo 12?
  Чи може взяти вертикалку sp black?
   
 2. Safari
 3. Andrey79

  Andrey79 Новачок

  Добрый вечер. В октябре взял neo 12. Это моё первое ружьё, сравнивать не с чем, но я очень доволен. Настрелял уже более 400 патронов разной навески, проблем нет. Хочу ещё купить двудулку и как вариант рассматриваю sp.
   
 4. Sashok Hunter

  Sashok Hunter Мисливець

  Маю ці дві рушниці,по суті їх примінення вони кардинально різні,особисто в мене(п/а це в першу чергу перо-болота,очерет...ПЛАСТИК;) ,СП ЛАЙТ це ружик для загонного полювання в лісі-ліцензії,та зайчик-цілий день ходової охоти до 20 км.)
  Брав цілеспрямовано і повністю розумів для яких полювань яку АТКУ беру,не разу не пожалів,чого і Вам бажаю-БЕРІТЬ ДВІ !!!
  Я першою купив п/а,вертикалка на той час була інша,якщо у Вас ще нема ружжа,то раджу брати першу ВЕРТИКАЛКУ (універсальніша,але знову ж незнаю на які полювання Ви ходите ),можливо і НЕО Вам не захочеться,якось так...
   
  Genry та Andrey79 подобається це.
 5. Vitaliy54

  Vitaliy54 Новачок

  До
  доброго вечора!
  Планую брати нео 12 camo max 4 у камуфляжі,бо на перо ходжу саме частіше є їж 54,57 року але іноді треба третього ато і четвертого пострілу,на загону охоту в лісі ходжу не часто.
  Чув про сп що деколи стріляє дуплетом,і з покритям там не все добре.
  Але ще думаю, сп дуже подобається
   
 6. Sashok Hunter

  Sashok Hunter Мисливець

  Також чув,але не бачив,пробував що з верхного,що знижнього перший постріл-в мене не стріляє дуплетом.Покриття шикарне,ні найменшого натяку на іржу,якісне та гарне.
   
 7. III999

  III999 Новачок

  варто взяти новеньку мр 155)))
   
 8. Bef

  Bef Новачок

  Нео 12 це надійний н\а, який вартий уваги. Підтримую вище сказане, третій постріл незавадить але для душі захочеться класичну двухстволку.
   
 9. Vitaliy54

  Vitaliy54 Новачок

  +
   

Поділитися цією сторінкою

Графф